دانلود کتاب حیوانات در مزرعه

  • از: زهرا نوید
  • ناشر: انتشارات آرمان رشد
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب حیوانات در مزرعه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حیوانات در مزرعه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حیوانات در مزرعه

در کتاب حیوانات در مزرعه به قلم زهرا نوید، کودکان گروه سنی «الف» می‌توانند با حیوانات، اسامی انگلیسی و محل زندگی هر کدام آشنا شده و به کمک داستان‌گویی و تجسم خلاق، خود را به طبیعت و زیبایی‌های آن نزدیک‌تر احساس کنند.

این کتاب مفهومی کودک را به خوب نگاه کردن و جستجو وا می‌دارد. دقت در جزئیات تصویر، ذهن کودک را کم کم فعال می‌کند و سبب می‌شود درک بهتری از حیوانات داشته باشد.

اگر برای یک فعالیت خلاق تمایل داشته باشید می‌توانید با انتخاب صفحه‌ای از کتاب، قصه‌ای را با چند جمله کودکانه شروع کنید و از او بخواهید تا آن را ادامه دهد.

در صورتی که علاقه‌مند باشید می‌توانید کلمات انگلیسی را با تلفظ صحیح به کودکتان بیاموزید. هر یک از این فعالیت‌ها موجب می‌شود تا کودک شما به اندازه کافی روی رنگ‌ها و تصاویر تمرکز کند و آن‌ها را خوب به خاطر بسپارد و این دقیقا هدفی است که این کتاب دنبال می‌کند.

در بخشی از کتاب حیوانات در مزرعه می خوانیم:

Now the sheep in the pen look ready to play. They are going baa baa on this bright sunny day. There are one big cows and a baby too

گوسفندها در آغول آماده‌ی بازی هستند. آن‌ها در این روز شاد و آفتابی بع بع می‌کنند. یک گاو بزرگ و بچه‌اش هم هستند.

 ۱۳ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-9870-43-1 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب حیوانات در مزرعه

برای دانلود کتاب حیوانات در مزرعه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حیوانات در مزرعه