دانلود کتاب خرگوشی با دماغ قرمز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خرگوشی با دماغ قرمز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خرگوشی با دماغ قرمز

کتاب خرگوشی با دماغ قرمز به قلم هلمه هاینه، ماجرای دلنشین خرگوشی را روایت می‌کند که ظاهرش با بقیه خرگوش‌ها متفاوت است، این داستان به کودکان می‌آموزد که متفاوت بودن ظاهر بد نیست، بلکه گاهی مزایا و توانمندی‌هایی را نیز به همراه می‌آورد.

موضوع کتاب خرگوشی با دماغ قرمز (Der Hase mit der roten Nase) چیست؟

خرگوش داستان یک دماغ قرمز و یک گوش آبی دارد، حیوانات با تعجب گفتند: «چه دماغ عجیب غریبی»، خرگوش از این موضوع ناراحت بود تا اینکه یک روز روباهی به سمت او آمد و به دلیل ظاهر متفاوت خرگوش متوجه نشد که او خرگوش است، از کنارش گذشت و او را شکار نکرد، در آخر داستان خرگوش از اینکه ظاهرش متفاوت است، بسیار خوشحال شد.

«این کتاب در سامانه کنترل کیفیت منابع آموزشی و تربیتی شبکه رشد مورد تأیید وزارت آموزش‌ و پرورش قرار گرفته است»

درباره‌ی مجموعه داستان‌های «کودکان توانایی‌های متفاوت دارند»:

نشر بوی کاغذ (بوکا) سعی دارد با انتشار مجموعه «داستان‌های کودکان توانایی‌های متفاوت دارند» برای کودکان و نوجوانان که شرایط متفاوت و ویژه‌ای نسبت به بقیه دارند، گامی سودمند و مفید در بهبود ارتباط والدین، معلمان و همسن و سالان این کودکان و نوجوانان بردارد. این نشر سعی می‌کند نیازهای ویژه‌ای که در روند آموزش باید مورد توجه قرار گیرد با داستان‌ها نمایش دهد.

آنچه دارای اهمیت است اعتقاد و باور به ارزشمندی این کودکان همانند تمام کودکان دیگر و اهمیت حضورشان در جامعه کنار دیگران است؛ چگونگی پذیرش و احترام به تفاوت‌های آنان مانند سایر تفاوت‌هایی که در همه انسان‌ها وجود دارد اصلی است که نباید فراموش شود.

کتاب خرگوشی با دماغ قرمز مناسب چه کسانی است؟

هلمه هاینه (Helme Heine) داستان خواندنی و شیرین خرگوشی با دماغ قرمز را برای کودکان دبستانی به رشته تحریر درآورده است. او قصد داشته با بیانی ساده و کودکانه همراه تصاویری جذاب به کودکان نشان دهد متفاوت بودن همیشه بد نیست، گاهی اوقات وجود داشتن این تفاوت‌ها به نفع آن‌هاست.

در بخشی از کتاب خرگوشی با دماغ قرمز می‌خوانیم:

خرگوش با خوشحالی گفت: «روباه نفهمید من خرگوشم و مرا نخورد.» چنین چیزی خیلی کم پیش می‌آید. دماغ من خیلی هم قشنگ است. گوش آبی‌ام هم همین‌طور.»

 ۱۳ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-98148-9-3 

چاپ ۱۳۹۸: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب خرگوشی با دماغ قرمز

برای دانلود کتاب خرگوشی با دماغ قرمز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خرگوشی با دماغ قرمز

نظرات کتاب خرگوشی با دماغ قرمز

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.