دانلود کتاب خود شجاع تو


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خود شجاع تو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خود شجاع تو

کتاب خود شجاع تو نوشته‌ی جکلین وودسون، از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز و برنده‌ی جایزه کتاب کودک جین آدامز در سال 2019، داستان زیبا و سرشار از احساس بچه‌هایی را به تصویر می‌کشد که به دلایل مختلف با دیگر بچه‌های کلاسشان تفاوت دارند. داستانی تحسین شده که به کودکان پذیرش تفاوت‌ها، اعتماد به نفس و شجاعت را می‌آموزد.

موضوع کتاب خود شجاع تو چیست؟

در این کتاب ماجرای دختری موفرفری با رنگ پوست متفاوت، پسری که به دلیل مهاجرت لهجه و زبان متفاوتی با بچه‌های کلاس دارد، دختری که غذایش با بقیه‌ی همکلاسی‌هایش فرق می‌کند و ... به تصویر کشیده شده است. کودکانی که هر کدام به یک نحوی با دیگر دانش‌آموزان مدرسه‌شان متفاوت هستند و همین موضوع باعث شده تا آن‌ها گوشه‌گیر شده و احساس تنهایی کنند تا اینکه روزی تصمیم می‌گیرند شجاعت داشته باشند و با دیگر بچه‌ها معاشرت کنند...

جکلین وودسون (Jacqueline Woodson) در کتاب درخشان خود شجاع تو (The Day You Begin) با بیانی دلنشین و کودکانه موضوعات مهمی چون مهاجرت، اختلاف طبقاتی و ... را به تصویر کشیده است که به کودکان مفاهیم بسیاری را می‌آموزند. کودکان با این داستان یاد می‌گیرند که دلایل زیادی مثل ظاهر، لهجه کلام، محل زندگی و ... برای متفاوت بودن وجود دارد، اما چیزی که اهمیت دارد این است که با وجود همه‌ی این تفاوت‌ها، همه‌ی انسان‌ها با هم برابر هستند و هیچکس برتر از دیگری نیست و دلیلی برای خندیدن به تفاوت‌های دیگران وجود ندارد.

این داستان فوق‌العاده به کودکان می‌آموزد که اگر به کشور دیگری مهاجرت می‌کنند یا به هر دلیلی شبیه دیگر بچه‌ها نیستند باید شجاع و با اعتماد به نفس باشند. یادگیری مفاهیم کتاب خود شجاع تو در تبدیل شدن کودکان به انسانی شایسته در آینده تاثیر بسزایی دارد.

جوایز و افتخارات کتاب خود شجاع تو:

- برنده جایزه کتاب کودک جین آدامز در سال 2019
- نامزد جایزه کتاب‌های تصویری گودریدرز در سال 2018
- نامزد جایزه شارلوت زولوتو در سال 2019
- نامزد جایزه مونارک در سال 2020
- از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز

کتاب خود شجاع تو مناسب چه کسانی است؟

این داستان دوست داشتنی همراه با تصاویر زیبا برای کودکان سنین 3 تا 7 سال آموزنده و سرگرم کننده است.

در بخشی از کتاب خود شجاع تو می‌خوانیم:

گاهی پیش می‌آید که هیچ‌کس متوجه کلمه‌هایی که در دهانت پیچ و تاب می‌خورند، نمیشود و این همان زبان زیبای سرزمینی است که پشت سرت جا گذاشته ای. اسم من ریگوبرتو است. ما تازه از ونزوئلا به اینجا آمده‌ایم.» و چون نمی‌فهمند، صدای خنده‌شان در کلاس می‌پیچد. تا اینکه معلم همه را ساکت می‌کند.

 ۳۳ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-514-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب خود شجاع تو

برای دانلود کتاب خود شجاع تو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خود شجاع تو

نظرات کتاب خود شجاع تو

yosef mohammadsefat
۱۴۰۰/۱/۲۴
خوب بود ولی برای بچه‌های 6 ساله نه یه بچه‌ی 10 ساله
مشاهد همه نظرات (۱)