دانلود کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد اول


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد اول

کتابی که همه چیز را شرح می‌دهد! پرکاربرد‌ترین و شگفت‌انگیز‌ترین دانستنی‌های سراسر جهان با هدف ارتقای سطح علمی فرزندان شما در کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد اول گردآوری شده است.

آیا می‌خواهید با مفهوم سیاه‌چاله آشنا شوید؟ آیا تفاوت میان قورباغه و ماهی را می‌دانید؟ صفحه به صفحه‌ی این دایره‌المعارف دربردارندۀ مجموعه‌ای از تصاویر حیرت‌انگیز است که شما را با حقایق دنیا روبه‌رو می‌کند. پس وقت خود را تلف نکنید و هر مطلبی که توجه‌تان را جلب می‌کند مشتاقانه بخوانید تا به تمام حقایق مهم این جهان هستی دست یابید.

صفحات کتاب حاضر بر اساس حروف الفبا مرتب شده‌اند. شما می‌توانید با بهره‌گیری از فهرست مطالب آن موضوعات را پیدا کنید و یا مطالب را به هر ترتیبی که مایل هستید، در هر زمانی که دوست دارید، بخوانید.

کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد 1 مناسب چه کسانی است:

تمام کودکان و نوجوانانی که به مطالب علمی علاقه دارند مخاطبان این کتاب خواهند بود.

(این کتاب دارای حجم بیش از 20 مگابایت هست، لطفا قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)

در بخشی از کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد 1 می‌خوانیم:

هواپیماها از انواع وسایل حمل و نقل هوایی هستند که امکان سفر هوایی را برای ما فراهم می‌آورند. هواپیماها برای حمل و نقل مردم در زمان تعطیلات به کار می‌روند و کارمندان آتشنشانی، دکترها و کشاورزان نیز از آن‌ها استفاده می‌کنند. هواپیماها، هلیکوپترها و بالن‌های هوایی از وسایل نقلیه هوایی هستند.

 ۱۴۹ صفحه، ۲۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7839-63-8 

چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد اول

برای دانلود کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد اول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد اول

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.