معرفی و دانلود کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم

عکس جلد کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم

کتابی که همه چیز را شرح می‌دهد! مهم‌ترین و جالب‌ترین دانستنی‌های دنیا با هدف ارتقای سطح علمی فرزندان شما در کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم جمع‌آوری شده است.

آیا می‌خواهید با مفهوم سیاه‌چاله آشنا شوید؟ آیا تفاوت میان قورباغه و ماهی را می‌دانید؟ صفحه به صفحه‌ی این دایره‌المعارف دربردارندۀ مجموعه‌ای از تصاویر حیرت‌انگیز است که شما را با حقایق دنیا روبه‌رو می‌کند. پس وقت خود را تلف نکنید و هر مطلبی که توجه‌تان را جلب می‌کند مشتاقانه بخوانید تا به تمام حقایق مهم این جهان هستی دست یابید.

صفحات کتاب حاضر بر اساس حروف الفبا مرتب شده‌اند. شما می‌توانید با بهره‌گیری از فهرست مطالب آن موضوعات را پیدا کنید و یا مطالب را به هر ترتیبی که مایل هستید، در هر زمانی که دوست دارید، بخوانید.

کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم برای چه کسانی مناسب است:

تمام کودکان و نوجوانانی که به مطالب علمی علاقه دارند مخاطبان این کتاب خواهند بود.

(این کتاب دارای حجم بیش از 20 مگابایت هست، لطفا قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)

در بخشی از کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم می‌خوانیم:

ماشین‌ها در انجام کارهای زیادی به ما کمک می‌کنند. آن‌ها اغلب کارهایی را انجام می‌دهند که برای ما انسان‌ها بسیار بزرگ، بسیار کوچک، خسته کننده، طولانی یا خطرناک هستند. بیشتر ماشین‌های مدرن با نیروی الکتریسیته و یا گاز کار می‌کنند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم
نویسنده
مترجمحوا میرمحمدیان
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۵۵
زبانفارسی
شابک978-600-7839-63-8
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب الکترونیک
موضوع کتابکتاب‌های علمی برای نوجوان، کتاب‌های مرجع و دایره المعارف، کتاب‌های علمی برای کودکان

راهنمای مطالعه کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم

برای دریافت کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.