دانلود کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم

کتابی که همه چیز را شرح می‌دهد! مهم‌ترین و جالب‌ترین دانستنی‌های دنیا با هدف ارتقای سطح علمی فرزندان شما در کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم جمع‌آوری شده است.

آیا می‌خواهید با مفهوم سیاه‌چاله آشنا شوید؟ آیا تفاوت میان قورباغه و ماهی را می‌دانید؟ صفحه به صفحه‌ی این دایره‌المعارف دربردارندۀ مجموعه‌ای از تصاویر حیرت‌انگیز است که شما را با حقایق دنیا روبه‌رو می‌کند. پس وقت خود را تلف نکنید و هر مطلبی که توجه‌تان را جلب می‌کند مشتاقانه بخوانید تا به تمام حقایق مهم این جهان هستی دست یابید.

صفحات کتاب حاضر بر اساس حروف الفبا مرتب شده‌اند. شما می‌توانید با بهره‌گیری از فهرست مطالب آن موضوعات را پیدا کنید و یا مطالب را به هر ترتیبی که مایل هستید، در هر زمانی که دوست دارید، بخوانید.

کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم برای چه کسانی مناسب است:

تمام کودکان و نوجوانانی که به مطالب علمی علاقه دارند مخاطبان این کتاب خواهند بود.

(این کتاب دارای حجم بیش از 20 مگابایت هست، لطفا قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)

در بخشی از کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم می‌خوانیم:

ماشین‌ها در انجام کارهای زیادی به ما کمک می‌کنند. آن‌ها اغلب کارهایی را انجام می‌دهند که برای ما انسان‌ها بسیار بزرگ، بسیار کوچک، خسته کننده، طولانی یا خطرناک هستند. بیشتر ماشین‌های مدرن با نیروی الکتریسیته و یا گاز کار می‌کنند.

 ۱۵۵ صفحه، ۲۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7839-63-8 

چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم

برای دانلود کتاب دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دایره المعارف کودکان و نوجوانان ویژه دانش آموزان: جلد دوم

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.