دانلود کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: کبد، غدد و مجاری صفراوی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: کبد، غدد و مجاری صفراوی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: کبد، غدد و مجاری صفراوی

کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: کبد، غدد و مجاری صفراوی خلاصه‌ای از ترجمه فصول بیماری‌های کبد، غدد و مجاری صفراوی کتاب مرجع Brunner and Suddarth's Text book of Medical - Surgical Nursing مطابق با سرفصل پرستاری بیماری‌های کبد، غدد و مجاری صفراوی درس پرستاری داخلی - جراحی ۳ دانشجویان پرستاری مقطع کارشناسی می‌باشد. با توجه به اینکه کتاب مرجع اصلی (Brunner and Suddartin S) بعنوان یکی از بهترین مرجع شناخته شده در زمینه آموزش پرستاری داخلی و جراحی در سراسر جهان و نیز در ایران است.

در میان اعضاء تیم درمانی، پرستاران نقش کلیدی را در درمان و مراقبت و نیز پیشگیری از بیماری‌ها بر عهده دارند. امروزه ارزش یک پرستار خوب برابر با ارزش یک پزشک خوب می‌باشد، زیرا کار هر پزشک خوب بدون همکاری پرستاران مطلع، علاقمند و با مهارت به نتیجه مورد نظر نمی‌رسد. در واقع پرستاران به حق مسبب به نتیجه رسیدن سلسله اقدامات پزشکی و درمانی بوده و بدون مداخله آنها اقدامات درمانی به نتایج نمی‌رسد. برای اینکه پرستاران در کار خود موفق باشند باید هر چه بیشتر در جهت توانمند نمودن خود از نظر علمی و آشنایی با آخرین اطلاعات روز تلاش نمایند. دستیابی به این هدف مهم مسیر نمی‌شود مگر اینکه پرستاران آخرین و جدیدترین مراجع و کتب را در زمینه پرستاری مطالعه نموده و در عرصه بالین بکار گیرند.

کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: کبد، غدد و مجاری صفراوی، در حجمی کمتر از نصف حجم اصلی خلاصه شده و تهیه گردیده است. لذا دانشجویان می‌توانند در فرصت کمتر با مطالعه کتاب مذکور، حجم بیشتری از مطالب کاربردی‌تر را فراگرفته و بازدهی خود را در امر مطالعه افزایش دهند.

کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: کبد، غدد و مجاری صفراوی، ترجمۀ معصومه نیشابوری و محمدرضا عسگری، یکی دیگر از کتاب‌های منتشر شده توسط انتشارات بشری است.

 ۲۵۵ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-399-306-1 

چاپ ۱۳۹۱: ۴۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: بررسی و مراقبت از بیماران مبتلا به اختلالات کبد
فصل دوم: بررسی و مراقبت از بیماران مبتلا به اختلالات صفراوی
فصل سوم: بررسی و درمان بیماران مبتلا به دیابت ملیتوس
فصل چهارم: بررسی و مراقبت از بیماران مبتلا به اختلال غدد مترشحه داخلی

راهنمای دانلود کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: کبد، غدد و مجاری صفراوی

برای دانلود کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: کبد، غدد و مجاری صفراوی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: کبد، غدد و مجاری صفراوی

نظرات کتاب درسنامه پرستاری داخلی - جراحی برونر و سودارث: کبد، غدد و مجاری صفراوی

مصلح خضری
۱۳۹۹/۴/۱۶
مطالب خوب هستند، تعداد صفحات کمتر و مطالب هر صفحه بیشتر شود، بهتر است
zahra norozi
۱۳۹۹/۹/۱۳
کامل و دور از حاشیه
خیلی خوب بود
Sera Ab
۱۳۹۸/۴/۳۰
هم عالیه و هم منبع خوبی برای امتحانات ارشده
مشاهد همه نظرات (۹)