دانلود کتاب دریا آرام نیست


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دریا آرام نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دریا آرام نیست

کتاب دریا آرام نیست نوشتۀ بردیا امین افشار، مجموعه‌ای است از 12 داستان کوتاه با مضامین روانشناسی و اجتماعی، که سعی دارد روند ایجاد یک دیدگاه برتر را در فرد پیگیری نموده و لزوم ایجاد تحولی بس عظیم را در تمدن بشری تبیین نماید.

در بخشی از کتاب دریا آرام نیست (sea is not calm) می‌خوانید:

پدر بزرگ، قصه‌ها می‌گفت از عشق‌ها و لبخند‌های دیروز. مادر بزرگ پندها می‌داد، از خرابی و ویرانی فردا. عاشق دیر مغان، راهبر مردم بود. عسس کوچه و شهر، بیدار دلی، منصور بود. نیمه شبان تنها، در سکوت آن شب‌ها، می‌توانستی بشنوی، جای جای، ترنم آب را. سال‌ها گذشت، زمان فراری بود. قرن‌ها گذشت، آسمان همان آبی بود. امروز رسید و در پس دیروز، قد بر افراشت. امروزی که، جنسی دیگر، هوایی غریب داشت. امروز، من و تو دردمند، امروز، من و تو غباریم. غباری که سر تا سر بر دشت‌ها و هامون، بر اسکلت برج‌های سر به فلک ساییده، و استخوان اجدادمان، نشسته‌ایم. امروز هر قدم مشتی است، که به زجر زمین آن را پذیراست. خاک سرد، آن را به شرم می‌خورد و به خصم، مدفنش می‌دارد. در پس دیوار، ناله می‌کند و فریاد می‌زند، دیگر، فرصتی نیست.

 ۷۰ صفحه، ۴۶۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8836-09-4 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

به جای مقدمه
1. دریا آرام نیست
2. گل
3. زمان
4. دیوار
5. گرگ‌ها
6. سکوت
7. زنجیر
8. انتخاب
9. برخاستن
10. اشک
11. گفتن
12. دیدن

راهنمای دانلود کتاب دریا آرام نیست

برای دانلود کتاب دریا آرام نیست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دریا آرام نیست