دانلود کتاب در اعماق آب

  • از: یسری صداقت
  • ناشر: انتشارات ارشدان
  • ۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب در اعماق آب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب در اعماق آب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب در اعماق آب

کتاب در اعماق آب داستانی افسانه‌ای به قلم یسری صداقت است و مردم روستایی را به تصویر می‌کشد که توسط پری‌های دریایی طلسم شده‌ و ناپدید می‌شوند.

درباره کتاب در اعماق آب(In the depths of water):

دختر و پسری به نام درسا و میلاد در تور شمال با یکدیگر آشنا می‌شوند. درسا از افسانه‌ی روستای خود برای میلاد سخن می‌گوید؛ روستایی که رودخانه‌هایش پری دارد. پری‌ها مردم روستا را طلسم می‌کنند و به همراه خود می‌برند. اما تاکنون کسی آن‌ها را ندیده است. در این میان میلاد به همراه یکی از دوستانش رایان برای دیدن پری‌ها به روستای درسا سفر می‌کند...

در بخشی از کتاب در اعماق آب می‌خوانیم:

در روستایی دختری به نام درسا زندگی می‌کرد که وارد هجده سال شده بود. از زیبایی مثال مرواید بود و قلب پاک و معصومی داشت.

روستایش، از روستاهای سرسبز دنیا بود. وقتی کسی می‌خواست به آن جا برود، اگر ماشین داشت باید در پارکینگ بیرون از شهر پارک می‌کرد و بعد از آن سوار قایق‌های پدالی کوچک و یا قایق‌های پارویی می‌شد و از رودخانه‌ای که هیچ راهی جز قایق نداشت به روستا می‌رفت.

از مردم روستا هم، مردهایشان صبح تا دم غروب مشغول کار بودند. کارشان بیشتر کشاورزی بود و خانم‌ها کارهای خانه را زود تمام می‌کردند، دور هم می‌نشستند و بازی‌های محلی‌‌شان را انجام می‌دادند.

درسا عاشق این بود که وقتی از مدرسه برمی‌گشت کنار رودخانه برود و با ماهی‌ها حرف بزند.

از بچگی در ذهنش این بود که ماهی‌ها و موجودات درون آب می‌توانند حرف بزنند اما چون دوست ندارند با آدم‌ها باشند به همین خاطر ادای نشنیدن را در می‌آورند. او با این ذهنیت بزرگ شده بود و تقریباً هر روز بعد از مدرسه به کنار آب می‌رفت و با ماهی‌ها درد و دل می‌کرد.

اما بعد از همه حرف‌هایش به ماهی‌ها می‌گفت: "من میدونم حرف منو می‌فهمید، می‌دونم یه روز با من حرف می‌زنید..." آهی می‌کشید و بعد به خانه می‌رفت.

او دوست داشت با کسی هم آشنا شود که بتواند حرف‌هایش را با او بزند و درکش کند، اما هیچ‌کسی نبود.

 ۱۵۸ صفحه، ۴۸۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-995-564-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب در اعماق آب

برای دانلود کتاب در اعماق آب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  در اعماق آب

نظرات کتاب در اعماق آب

یسری صداقت
۱۴۰۰/۲/۱۲
سلام. ممنون بابت مطالعه کتاب. اول داستان به این شکل نبود، اما متاسفانه وزارت ارشاد دوبار اخطار داد و اگر برای بار سوم میشد دیگه اجازه چاپ نمیداد. اصلا دختر و پسر (میلاد و درسا) باهم ازدواج نکرده بودند و فقط دو دوست بودند که از طریق نت باهم آشنا شدند. خواستم اینو اینجا بگم که بعد از دو سال تونستم و اجازه چاپ بگیرم متاسفانه سختگیری‌های بسیار زیادی در این مسیر وجود داره. بازم تشکر میکنم از اینکه مطالعه کردید. با تشکر یسری صداقت
ویدا امیدی
۱۴۰۰/۲/۹
از نوسنده عزیز بابت کتاب تشکر میکنم. کتاب فقط اینکه خیلی سریع بهموضوعات واتفاقات داستان پرداخته شده بودودیگه اینکه درسته که داستان تخیلی هست اما بعضی چیزها از جمله ازدواج سریع دختر داستان. حل معماها به سرعت وبدون تفکرودرکل سرعت پیشرفت وعجله تی که تو بیان داستان بود از نظرم خوب نبود
علی هوشیار
۱۳۹۹/۱۱/۴
خیلی خیلی رمان پر احساس و زیبایی بود.
انگار دارید فیلم نگاه می‌کنید. اینقدر خوب نوشته شده. کاش یک فیلم ساز میومد فیلمشو درست میکرد. تبریک میگم به نویسنده این کتاب. اگر شروع کردید تا تمومش نکنید نمی‌تونید بلند بشید. پیشنهاد میکنم حتما بخونید.
مشاهد همه نظرات (۷)