دانلود کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید کتاب صوتی
 ۶ ساعت و ۳۲ دقیقه، ۳۶۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند

کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند اثر میچ آلبوم، در مورد مردی به نام ادی است که در لحظه‌ی ابتدایی کتاب می‌میرد و آغاز داستان از پایان زندگی او شکل می‌گیرد، موضوع کتاب در مورد سرنوشت است و اتفاقاتی که در کنار هم قرار می‌گیرد و زندگی را تغییر می‌دهند.

روایت میچ آلبوم در کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند (The Five People You Meet in Heaven) شرح ملاقات‌هایی‌ است که قهرمان داستان و یا شاید هر یک از ما در دنیایی دیگر از سر می‌گذرانیم. اشخاصی که در زندگی ما نقش داشتند و هر یک به نوبه‌ی خود سرفصلی را در زندگی ما باز کردند؛ حتی بدون این‌که بدانیم این اشخاص مهم‌ترین و تأثیرگذارترین حرکت را در زندگی ما به وجود آوردند و خود از آن غافل بودیم.

میچ آلبوم (Mitch Albom)، در امریکا به دنیا آمد. وی ستون‌نویس آزاد روزنامه است و برای یادداشت‌هایش جوایزی را نیز دریافت کرده و علاوه بر این به کار نوشتن فیلمنامه، اجرای شوی رادیویی و نیز نوشتن کتاب‌های داستانی و غیرداستانی می‌پردازد. میچ به واسطه ترجمه بهترین داستان‌هایش در ایران نویسنده‌ای شناخته شده است و منتقدان جهان او را به خاطر موضوع آثارش که بیشتر در خصوص مرگ و زندگی ماوراءطبیعه است وی را نویسنده رمان‌های روانشناسی نامیده‌اند.

میچ آلبوم در کتاب «در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند» به سئوالاتی چون از مرگ چه می‌دانیم؟ مرگ چیست؟ دنیای پس از مرگ ما را به کجا خواهد برد؟ به زبان داستان و از دیدگاه خود پاسخ می‌دهد. در این کتاب قهرمان بطور اسرار‌آمیزی با مرگ دست و پنجه نرم می‌کند، در دنیایی که شبیه به هیچ ‌کدام از داستان‌هایی که در مورد جنگ خوانده‌ایم، نیست. ادی، یک کهنه‌ سرباز جنگ ویتنام، هنوز در یک شهر‌ بازی کار می‌کند که چندان چنگی به دلش نمی‌زند. در یک حادثه، وقتی که سعی در نجات جان دخترکی دارد، خودش کشته می‌شود. مرگ برای او یک حادثه‌ دردناک نیست: مرگ نقطه‌ای است برای رسیدن به آگاهی در مورد سوالاتی که تمام عمر به دنبال یافتن پاسخی بر آن‌ها بوده است. در پنج مرحله، پنج شخص…

جملات برگزیده کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند:

- تمامی پایان‌ها خود سرآغازی دیگر هستند. تنها مسئله این است که ما تا لحظه پایان این را نمی‌دانیم.
- بهشت را می‌توان در نامتعارف‌ترین گوشه‌ها یافت.
- هیچ عمری هدر نمی‌رود. تنها زمانی که هدر می‌دهیم، زمانی است که فکر می‌کنیم تنهاییم.
- غریبه‌ها خانواده‌ای‌اند که هنوز با آن‌ها آشنا نشده‌ای.
- آن‌چه قبل از تولد تو اتفاق می‌افتد، بر تو اثر می‌گذارد. همین طور مردم قبل از تو هم روی تو اثر می‌گذارند.

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
بخش اول
۱۷ دقیقه
بخش دوم
۲۳ دقیقه
بخش سوم
۲۹ دقیقه
بخش چهارم
۱۸ دقیقه
بخش پنجم
۲۳ دقیقه
بخش ششم
۲۹ دقیقه
بخش هفتم
۳۲ دقیقه
بخش هشتم
۲۶ دقیقه
بخش نهم
۲۲ دقیقه
بخش دهم
۲۴ دقیقه
بخش یازدهم
۲۷ دقیقه
بخش دوازدهم
۳۱ دقیقه
بخش سیزدهم
۳۲ دقیقه
بخش چهاردهم
۱۶ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۲ دقیقه
بخش شانزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند

برای دانلود کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند
Mahdi Na1234
۱۳۹۶/۱۲/۱۷
نرمال
محمدرضا قانع
۱۳۹۷/۱/۱
به چند تا ازنویسنده های نوجوان هم فرستادم
محمدرضا قانع
۱۳۹۷/۱/۱
عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)