دانلود کتاب در قلمرو سکوت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب در قلمرو سکوت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب در قلمرو سکوت

کتاب در قلمرو سکوت اثر سیدبهار حسینی در بین کلیه کتاب‌هایی که با موضوع اسرار موفقیت نوشته شده‌اند، تنها کتابی است که با روشی خاص به اهمیت سکوت و نحوه مهار نیروی ما توسط آن پرداخته است.

انسان‌های متفکر از عصر کهن تاکنون بر این فکر بوده‌اند که چگونه می‌توان از قدرت فکر و زمان بهترین استفاده بهینه را نمود، گرچه مدیریت زمان در این پیشرفت سهم بسزایی دارد اما تقسیم زمان و مدیریت آن نیاز مبرم به یک تفکر و تمرکز مفید دارد، آنچه که به خوبی می‌توان بیان کرد بهره‌وری صحیح و مفید از تمرکز و تخیل است که می‌تواند بشر را در رسیدن به موفقیت‌های بزرگ یاری دهد.

از طریق کتاب در قلمرو سکوت (In the sphere of silence) این کشمکش‌ها و موانع تبدیل به آغازی برای رسیدن به اهداف ما می‌شوند. به واسطه درک زلالیت و نزدیک شدن به استعداد خدادادی درون‌مان، به بهترین شکل ممکن تعالی می‌یابیم. در این کتاب، دستوری دقیق برای خوانندگانی که در تکاپوی یافتن راهنمایی‌های حکیمانه و عملی هستند وجود دارد. این روش به ما کمک می‌کند تا ساختار ذهن خود را به گونه‌ای تغییر دهیم که با آهنگ پیشرفت متغیر قرن بیست‌ویکم همگام شود.

وی‌جی اسواران (Vijay Eswaran) این شخصیت برگزیده که خود با تجارب بسیار بالا مدتی طولانی را در این زمینه به سر برده‌ است در کتاب به ظاهر ساده ولی پر محتوای "در قلمرو سکوت" آنچه را که باید ما بدانیم و تجربه کنیم به زبانی ساده بیان کرده است. او، مدیر عامل یک شرکت چند منظوره QI.LTD است. این شرکت کمتر از یک دهه است که فعالیت دارد اما توانسته با مدیریت قوی ایشان موفقیت‌های زیادی را در زمینه صادرات کالا، تورهای مسافرتی، هتل داری، تفریحی و سرمایه گذاری‌های متعدد بدست آورد که این‌ها تمام نشان دهنده اهمیت مدیریت ایشان است آنچه که مهم است مطالعه دقیق و اجرای آن است که در خاتمه کتاب گزیده‌ای از نحوه و تمرین دفتر آن را بیان می‌نماییم.

 ۱۲۴ صفحه، ۴۲۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-9933-01-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه ناشر
پیشگفتار
راجع به نویسنده
پیشگفتار نویسنده
سرآغاز
فصل اول: سکوت
بخش اول: قدیمى‏‌ترین دست نوشته
بخش دوم: بزرگترین نبرد
بخش سوم: دشمن درون
بخش چهارم: پرسشى براى آرامش
بخش پنجم: عالى‏‌ترین
فصل دوم: راه
بخش ششم: عمل
بخش هفتم: تکلیف
بخش هشتم: دانش
بخش نهم: نیایش
فصل سوم: 21 سوال و جواب

راهنمای دانلود کتاب در قلمرو سکوت

برای دانلود کتاب در قلمرو سکوت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  در قلمرو سکوت

نظرات کتاب در قلمرو سکوت

عبداللطیف باش قره
۱۳۹۹/۶/۲۷
با سلام
کتاب به حدی برایم جذاب بود که از ساعت 8 صبح که شروع کردم نتونستم کنارش بگذارم و تا دو ساعت بعد یعنی 10 صبح تمامش کردم البته کمی با تامل خوندمش وگرنه خیلی زودتر می‌تونستم تمومش کنم، اما درمورد محتوا باید بگم بسیار دقیق و با جزئیات نحوه استاد شدن در مورد کسب مهارت سکوت را بیان کرده بود و از
مواهب عمومی این مهارت را گفته بود و گفته بود که نتیجه‌ای که هر کسی از انجام تمرینات می‌گیرد بسته به شرایط و درک افراد، متفاوت است اما حتما منجر به تغییر سبک زندگی خواهد شد. در کل من این برنامه تمرینی را از همین الان بعد از ثبت نظرم برای شما عزیزانی که در حال مطالعه نظرم هستید با انجام تنها 5 دقیقه تمرین سکوت شروع میکنم تا اقدامی عاجل کرده باشم و از امروز شروع به برنامه ریزی برای انجام مرتبش می‌کنم. من به این حرفم متعهد هستم. ممنونم که شما هم تعهد منو شنیدید. لطفا برایم دعا کنید. بسیار سپاسگزارم.
حیدر مهدیانی
۱۳۹۸/۷/۸
دقیقا گنگ شده برام دقیقا قلمرو سکوت چگونه ذهن رو پرورش میده. توی این یک ساعت به چه شکلی باید تمرکز کرد کسی میدونه. اینکه صداها رو بشناسیم و بگیم این صدا را نمیشنوم به چه گونه‌ای است. توضیح لطفا؟؟؟
سامان طهماسبی
۱۳۹۹/۲/۱۵
هیچ کلمه‌ای نمیتوان در وصف اقای اسواران گفت فوق‌العاده فوق‌العاده پر معنی و پر مفهوم امیدوارم یک روزی مردم دنیا ب بزرگی این مرد پی ببرند
مشاهد همه نظرات (۴۲)