دانلود کتاب دستور زبان آلمانی مقطع A1: توضیحات دستوری کتاب Starten Wir

  • از: محمودرضا ولی خانی
  • ناشر: انتشارات راین
  • ۲۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب دستور زبان آلمانی مقطع A1: توضیحات دستوری کتاب Starten Wir و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دستور زبان آلمانی مقطع A1: توضیحات دستوری کتاب Starten Wir و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دستور زبان آلمانی مقطع A1: توضیحات دستوری کتاب Starten Wir

کتاب دستور زبان آلمانی مقطع A1: توضیحات دستوری کتاب Starten Wir به قلم محمودرضا ولی خانی، با زبانی ساده، مثال‌های متعدد و ترجمه‌ی مثال‌ها، شما را با نحوۀ جمله‌سازی برای آزمون گوته مقطع A1 آشنا می‌کند. با این کتاب یادگیری سریع‌تر، دقیق‌تر و لذت‌بخش‌تری خواهید داشت.

دستور زبان آلمانی STARTEN WIR! A1 چیست؟

این دستور زبان در واقع اولین جلد از سری دستور زبان‌های مختص کتاب آموزشی STARTEN WIR مقاطع A1، A2 وB1 محسوب می‌شود. دستور زبان آلمانی STARTEN WIR! A1 معمولاً در کنار کتاب‌های آموزشی STARTEN WIR مقطع A1 مورد استفاده قرار می‌گیرد و سبب درک درک بهتر شما از مطالب می‌گردد.

قسمت‌های دستور زبان:

دستور زبان آلمانی STARTEN WIR! A1 شامل 12 فصل است. در انتهای کتاب فهرستی از پرکاربردترین افعال زبان آلمانی قرار دارد.

مخاطب دستور زبان:

این دستور زبان برای تمام افرادی که در حال گذراندن دوره‌ی A1 مفید است. ترتیب قرار گرفتن مطالب این دستور زبان مطابق با درس به درس کتاب آموزشی STARTEN WIR است. اما استفاده از آن به صورت مستقل از کتاب STARTEN WIR یا در کنار کتب آموزشی دیگر مانند Studio d یا Schritte یا Menschen مقطع A1 نیز به خوبی ممکن است.

علت نگارش دستور زبان آلمانی STARTEN WIR! A1:

اساتید در دوره‌های زبان آلمانی در ایران مجبورند به زبان آلمانی تدریس کنند و در این دوره‌ها زبان‌آموز معمولاً اجازه‌ی پرسش به زبان مادری ندارد. این امر باعث شده که زبان‌آموزان ضعیف‌تر نتوانند به تمامی توضیحات دستوری پی ببرند. همچنین امکان ارائه‌ی تمامی نکات دستوری در کلاس درس از لحاظ زمانی برای مدرس امکان‌پذیر نیست. بنابراین زبان‌آموزان کاملاً مستعد نیز از درک بسیاری از نکات دستوری محروم می‌مانند. این دستور زبان توانسته این خلاً را به خوبی پوشش دهد.

خودآموزی با دستور زبان آلمانی STARTEN WIR! A1

دستور زبان آلمانی STARTEN WIR! A1 برای زبان‌آموزان مستعد این امکان را فراهم کرده است که به صورت خودآموز به یادگیری زبان آلمانی بپردازند. بهترین ترکیب ممکن برای این دسته از زبان‌آموزان استفاده از این دستور زبان کنار دو کتاب دیگر است: «مکالمه زبان آلمانی – اثر محمود رضا ولی خانی» و کتاب‌های آموزشی Starten wir.

دستور زبان آلمانی STARTEN WIR! A1 و آزمون گوته:

دستور زبان آلمانی STARTEN WIR! A1 به جرأت بهترین انتخاب ممکن برای آشنایی با نحوه‌ی جمله‌سازی برای آزمون گوته مقطع A1 است. کتاب دستور زبان آلمانی STARTEN WIR! A1 به همراه سه کتاب دیگر مقطع A1 یعنی «650 لغت آزمون گوته مقطع A1»»؛ 10 نمونه آزمون گوته مقطع A1» و کتاب «مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1» حتی بدون کتب آموزشی STARTEN WIR! به ترکیبی موفقیت‌آمیز برای آزمون گوته A1 تبدیل شده است.

(فایل کتاب در تاریخ 1399/07/23 جایگزین شده است.)

 ۱۱۷ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-973217-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰۰ ت - 8.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دستور زبان آلمانی مقطع A1: توضیحات دستوری کتاب Starten Wir

برای دانلود کتاب دستور زبان آلمانی مقطع A1: توضیحات دستوری کتاب Starten Wir و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دستور زبان آلمانی مقطع A1: توضیحات دستوری کتاب Starten Wir

نظرات کتاب دستور زبان آلمانی مقطع A1: توضیحات دستوری کتاب Starten Wir

ندا فرزانه
۱۳۹۹/۵/۲۸
عالیه. انقدر روان و ساده توضیح دادن که من در 1 ساعت 4 فصل روخوندم و کاملا متوجه شدم و مشکلاتم حل شد. عالیه. سریع جلد2 رو هم خریدم. دستتون درد نکنه
محسن صرافی
۱۳۹۹/۱۱/۱۴
نسخه‌ی کاغذی کتاب ۲۸۰۰۰ تومن به فروش میره، نسخه‌ی الکترونیکش ۱۰۰۰ تومن هم گرون تره؟ خب آدم میره نسخه کاغذی رو میخره
Donya Gj
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
من با وجود این کتاب. تونستم درس‌های کلاس المانی‌ام رو بهتر متوجه بشم خیلی کمکم کرد
مشاهد همه نظرات (۱۰)