دانلود کتاب دو داستان برای کودکان

  • از: الهام خطیبی
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب دو داستان برای کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دو داستان برای کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دو داستان برای کودکان

 کتاب دو داستان برای کودکان اثر الهام خطیبی، شامل دو داستان هیجان‌انگیز و آموزنده برای کودکان (گروه سنی الف و ب) است.

داستان در جستجوی یک لانه امن گرم و نرم در سال ۲۰۱۲ برای چاپ در مجله اینترنتی Stories for Children Magazine که هر ماه در آمریکا و کانادا منتشر می‌شود، برگزیده شده است. هر دو داستان حاوی مفاهیم ارزشمندی است که در طی ماجراهایی هیجان‌انگیز، به شکل غیرمستقیم به کودک آموخته می‌شود.

داستان در جستجوی یک لانه امن گرم و نرم ماجرای تخم سفیدی است که در جنگل تنها مانده است. تخم سفید تصمیم می‌گیرد برای محافظت از موجود کوچکی که درونش است، یک لانه امن گرم و نرم پیدا کند. هوا دارد تاریک و سرد می‌شود و جنگل پر از خطر است. آیا تخم سفید موفق خواهد شد؟

داستان (من باهوشترم) داستان دو جوجه جغد کوچک است. مادر آن‌ها دنبال پیدا کردن غذا رفته است. گرگ گرسنه جنگل متوجه می‌شود جوجه‌ها تنها هستند. ولی لانه آن‌ها روی درخت صنوبر بلندی است. گرگ مجبور است برای خوردن جوجه‌ها راهی پیدا کند. آیا موفق خواهد شد بچه‌ها را فریب بدهد؟

 ۳۱ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
در جستجوی یک لانه امن گرم و نرم
من باهوشترم
تماس با نویسنده

راهنمای دانلود کتاب دو داستان برای کودکان

برای دانلود کتاب دو داستان برای کودکان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دو داستان برای کودکان