دانلود کتاب دکوراسیون داخلی فضای مسکونی 1: اتاق خواب، اتاق کار، کتابخانه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دکوراسیون داخلی فضای مسکونی 1: اتاق خواب، اتاق کار، کتابخانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دکوراسیون داخلی فضای مسکونی 1: اتاق خواب، اتاق کار، کتابخانه

در کتاب دکوراسیون داخلی فضای مسکونی 1: اتاق خواب، اتاق کار، کتابخانه نوشته‌ی محمدرضا مفیدی و سحر مفیدی، سعی بر آن شده تا مخاطب خاص و عام با مفاهیم پایه در حوزه‌ی دکوراسیون داخلی منعطف بر کاربری‌های مختلف همچون: اتاق خواب، اتاق کار، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، ورودی، نشیمن و پذیرایی و... در یک مجموعه چند جلدی به اختصار آشنا گردد.

کتاب ‏‫دکوراسیون داخلی فضای مسکونی 1: اتاق خواب، اتاق کار، کتابخانه (interior decoration of residential space) به شما می‌آموزد که دکوراسیون داخلی، به عنوان دانشی از طراحی معماری، هنر چیدمان، رنگ شناسی، روانشناسی محیط و کلیه مفاهیمی که بیان تزئینی، ظاهر فضای داخلی را بر اساس اصولی معمارانه و خلاقانه ارائه می‌نمایاند، شناخته می‌شود.

دکوراسیون داخلی اگرچه در طرح‌ریزی فضای داخلی یک کاربری تازه‌ساز و یا تغییر دکوراسیون یک فضای قدیمی و در شرف بازسازی، نیازمند دانشی عملی از فن معماری و درک دانش روانشناسی از محیط و هنرهای تزئینی می‌باشد، ولیکن بر کسی پوشیده نیست که هر کسی در گذر زمان از سیلقه‌ی شخصی خود، گرفتن مشاوره، مطالعات و یا دنبال کردن مدل‌های متنوع برای طراحی فضای داخلی محیط خود استفاده می‌کند.

اگرچه در دکوراسیون داخلی نقش سلیقه و علاقه‌مندی فردی اهمیت بالایی دارد، ولیکن اگر براساس شناخت و مولفه‌های اولیه‌ی طراحی، اجرا و چیدمان نشود، دیگران و اطرافیانی که مهمان یا مخاطب ما در گذری از زمان خواهند بود از حضور در آن فضا رضایتمندی نخواهند داشت و ترجیح می‌دهند تا فضا را در کمترین زمان ممکن ترک کنند.

به همین دلیل، یک طراح داخلی، دکوراتیو، معمار داخلی یا یک فرد عادی باید در زمینه معماری اطلاعاتی داشته باشد تا بتواند بین پلان، فرم و ساختارهای حجمی با ایده دکوراسیون خود هماهنگی ایجاد کند. در دکوراسیون داخلی نحوه قرارگیری پنجره نسبت به روشنایی، دیوارها و فرم‌ها نسبت به مبلمان و... بسیار مهم است و باید خلاقانه و هوشمندانه صورت بگیرد. همانطور که می‌دانید هنر و خلاقیت ذاتی است و از درون جوشش پیدا می‌کند پس آموزشی نیست! اما کسانی که این ویژگی ذاتی را ندارند می‌توانند با تلاش و کوشش خلاقیت خود را پرورش دهند.

در بخشی از کتاب دکوراسیون داخلی فضای مسکونی 1 «اتاق خواب، اتاق کار، کتابخانه» می‌خوانیم:

از آن جایی که این روزها قشر زیادی از مردم در آپارتمان‌ها زندگی می‌کنند، مشکلات طراحی داخلی فضاهای کوچک بسیار زیاد هستند. وقتی با یک اتاق کوچک سر و کار دارید، دکوراسیون به یکی از دغدغه‌های اصلی شما تبدیل می‌شود. طراحی فضای چنین اتاقی می‌تواند یک چالش دشوار باشد. حتما دوست ندارید با چیدمان نادرست وسایل خود، اتاقتان را دلگیر کنید. برای جلوگیری از این اتفاق، می‌توانید از ترفندهای معماری استفاده کنید.

 ۴۴۵ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-758093-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۷۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: اتاق خواب بزرگسالان
فصل دوم: اتاق خواب کودک و نوجوان
فصل سوم: اتاق کار
فصل چهارم: کتابخانه شخصی

راهنمای دانلود کتاب دکوراسیون داخلی فضای مسکونی 1: اتاق خواب، اتاق کار، کتابخانه

برای دانلود کتاب دکوراسیون داخلی فضای مسکونی 1: اتاق خواب، اتاق کار، کتابخانه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دکوراسیون داخلی فضای مسکونی 1: اتاق خواب، اتاق کار، کتابخانه

نظرات کتاب دکوراسیون داخلی فضای مسکونی 1: اتاق خواب، اتاق کار، کتابخانه

Chko Sarvaleh
۱۳۹۹/۱۱/۱۳
این کتاب جزء منابع درسی رشته معماریه فکر کنم و همه دوستانی که میخوان در رشته طراحی داخلی فعالیت داشته باشند کاملا مناسبه..
Cyrus Ghaffari
۱۳۹۹/۷/۲۳
بنظرم کامل و خیلی روان توضیح داده شده است.
مرسی عالی بود
sahar nozari
۱۳۹۹/۹/۲۷
کتاب خیلی خوبیه😍
مشاهد همه نظرات (۳)