دانلود کتاب دیانه - جلد دوم


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب دیانه - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دیانه - جلد دوم

کتاب دیانه - جلد دوم نوشته‌ی فریده حسینی به زندگی دیانه پس از قتل همسرش احمدرضا می‌پردازد. یک سال از مرگ احمدرضا گذشته اما دیانه هنوز هم اتفاقات گذشته را از یاد نبرده است و سرنوشت، بار دیگر قاتل همسرش را بر سر راه او قرار می‌دهد تا انتقامش را بگیرد.

در جلد اول رمان دیانه برای نخستین بار با دیانه آشنا شدید؛ او دختر یتیمی بود که به اجبار پدربزرگش برای نگه‌داری از فرزند احمدرضا به‌ خانه‌ی او فرستاده شد. پس از اتفاقات بسیاری که در جلد اول رخ داد، احمدرضا و دیانه به یکدیگر علاقه‌مند شدند و ازدواج کردند.

اما خوشبختی دیانه دوام چندانی نداشت و احمدرضا به قتل رسید. در کتاب دیانه - جلد دوم بار دیگر با این دختر یتیم که دیگر زنی عاقل و پخته شده است، همراه می‌شوید تا ماجرای قتل همسرش را پیگیری کند و انتقام خود را بگیرد.

در بخشی از کتاب دیانه - جلد دوم می‌خوانیم:

کیفم رو برداشتم و با همه خداحافظی کردم. پارسا سری تکون داد. صدرا تا جلوی در باهام اومد. سوار ماشین شدم. گاهی از این همه حجم تنهائی دلم می‌گرفت. به خونه رسیدم. ماشین و پارک کردم و وارد سالن شدم. احساس کردم پرده‌ی سالن تکون خورد.

ترسیده سمت پنجره قدم برداشتم. نگاهی به پنجره‌ی باز انداختم. اما من پنجره رو بسته بودم! دوباره پنجره رو بستم و پله‌ها رو بالا رفتم. پا تند کردم سمت اتاق احمدرضا. در اتاق نیمه باز بود.

در و آروم باز کردم. یه گربه از لای پام رد شد. جیغی کشیدم. قلبم محکم به سینه‌ام می‌کوبید. بغض توی گلوم نشست. وارد اتاق شدم و در و محکم بستم. خودم و روی تخت انداختم. حتی دیگه تختشم بوی احمدرضا رو نمی‌داد! بغضم شکست. چقدر به یه خانواده نیاز داشتم. با حس گردن درد بیدار شدم. نگاهم به ساعت افتاد اما اصلاً توان بلند شدن نداشتم. انگار تمام تنم کوفته شده بود. شماره‌ی هتل رو گرفتم. به خانم موسوی اطلاع دادم که امروز نمی‌تونم بیام.

باید دنبال بهارک می‌رفتم. به سختی بلند شدم. چشمهام تار شد. دوباره دراز کشیدم.

-یه کم میخوابم بعد میرم دنبالش!

و چشمهام دوباره بسته شد. با حس لرز شدید چشم باز کردم. بدنم هنوز کوفته بود. نگاهی به ساعت انداختم. چقدر خوابیده بودم! از جام بلند شدم. دستم و به لبه‌ی میز گرفتم تا نیوفتم. دوباره جلوی چشمهام تار شد اما باید می‌رفتم. لباسهای دیشبم هنوز تنم بود. پله‌ها رو به سختی پایین اومدم و سمت آشپزخونه رفتم. لیوانی آب با قرص مسکن خوردم. از درد گلوم چشمهام جمع شد. در حیاط و باز کردم. همزمان در حیاط پارسا باز شد و ماشینش از حیاط بیرون اومد.

 ۲۲۴ صفحه، ۸۶۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6113-65-4 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب دیانه - جلد دوم

برای دانلود کتاب دیانه - جلد دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دیانه - جلد دوم

نظرات کتاب دیانه - جلد دوم

bahar m.kian
۱۳۹۹/۱۲/۴
رمان غیر واقعی، کلیشه‌ای و پر از تناقض است. قهرمان داستان زیادی ساده لوح و نادان است. نویسنده در جای جای داستان علاوه بر ترویج مدگرایی و تجمل، کشیدن سیگار و خوردن مشروب را تبلیغ کرده است. با به کار بردن متعدد لفظ دهاتی چه چیز را می‌خواهید ثابت کنید؟؟؟ مگر هر کس در روستا زندگی کرده، فرد ساده لوح و و احمق عقب افتاده‌ای است یا شهری‌ها همه هفت خط و دانا هستند؟؟؟!!!. "زمان" در رمان گم شده است و معلوم نیست به چه دوره‌ای تعلق دارد. نویسنده داستان را نوشته ولی کاش یک دور بعد از نگارش داستان را می‌خواند تا اشکالات محتوایی آن را رفع کند. به عنوان مثال هامون تا اواخر جلد اول فرد متین و معقولی معرفی می‌شود و در اواخر کتاب روانی بودن او مطرح می‌شود چطور آدم تیزی مثل احمد رضا نزدیک به بیست سال با او رفاقت و شراکت داشته و کلی مسافرت کاری با هم داشتند اما نفهمیده که او اختلال روانی دارد؟؟!!!
خانم فریده حسینی لطفا در همه زمینه‌ها به خصوص روان شناسی بیشتر مطالعه کنید تا بتوانید واقعی تر بنویسید. لطفا برای مخاطبانتان احترام و ارزش قائل باشید و بیهوده وقتشان را با رمان‌های سطحی و آبکی هدر ندهید.... سپاس
فاطمه اسود
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
سلام به نظر من رمان خیلی عالیییییی بود من خیلی تحت تاثیر قرار گرفتن ولی نویسنده‌ی زمان خانم فریده‌ی حسینی و همچنین برنامه کتاب راه نهایت تشکر رو دارم که این رمان رو توی لیست قرار دادن من تمام لحظه لحظه‌ها رو با دیانه گریه کردم, بغض کردم, خندیدم, از ته دل خوش حال شدم
راستش من حدس میزدم که بعد از و
فوت احمد رضا با امیر حافظ ازدواج میکنه خوب چون عشق هردوشون بهم واقعی بود هم دیانه امیر حافظ واز اون قسمت که دیانه با امیر حافظ, اینجوری برخورد کرد و از پیشنهاد امیر حافظ به نظر من خوب نبود و نویسنده میتونست اینجا رو اینجوری بیان نکنه ولی گذشته از همه‌ی این‌ها من به شدت ناراحت شدم و باهاش اشک ریختم زمانیکه دیانه و احمد رضا باهم عشق واقعی رو تجربه کردن و عاشق هم شدن احمد رضا توی آتیش سوزی مرد به نظر من قسمت خیلی درد ناکش و غم انگیزش برای, من مرگ احمد رضا بود چون من احمد رضا رو خیلی عشقش مردمه‌اش رو دوست داشتم ولی سختی, های, که کشیده بود اشک ریختم ناراحت شدم به نظر من میتونستن خوشبختی احمد رضا و دیانه رو توی جلد دوم مینوشتن و احمد رضا ودیانه ناکام از عشق هم من به شدتتت اشک ریختم از مرگ احمد رضا باور کنید تا یه روز, کامل و هنوز هم دلم میگیره وناراحتم ولی بازم عالییی بود فقط سوالی خدمتتون داشتم حالا چه دوستانی که نظرت من رو میخونن وچه اعضای, کتابراه میخواستم بپرسم راه ارتباطی وجود داره که با نویسندهدی رمان دیانه خانم فریده حسینی ارتباط داشت? ممنون میشم تو رو خدا جوابم رو بدید اگر کسی راهی رو سراغ داره
سمیه کاویانی
۱۳۹۹/۵/۲۱
خوب بود ولی مشکلاتی هم داشت مثلا میشد روابط زناشویی رو توی پرده گفت و بازشون نکرد یا اسم شوهر هانیه یکبار کامران هست یکبار شهروز و فصل‌ها قاطی میشه یکبار اول تابستونه بعدش بهارو... یا اغرار آمیز بودن یاخیلی دور از واقعیت بودن بعضی از صحنه‌ها مثل اتفاقات مسافرت دیانه به ترکیه یا دست و پا چلفتی بودن دیانه در عشق خلاصه در کل خوب بود طوری که دو روزه دو جلدش رو خوندم و دوباره و دوباره... خیلی تحت تاثیر زیبایی بیان قرار گرفتم و همش ذهنم درگیر داستان و اتفاقات زیباش شده اما همانطور که ذکر شد مشکلاتش ناراحتم میکرد به امید روزی که رمانها مون بیشتر رنگ واقعیت داشته باشه متشکرم از کتابراه
مشاهد همه نظرات (۷۱)