دانلود کتاب ذهن دیوانه من


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ذهن دیوانه من  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ذهن دیوانه من

کتاب ذهن دیوانه من اثر حمیدرضا ذاکری است. شاید این کتاب در ابتدا گنگ و بی‌معنا به نظر برسد ولی آن را بخش بخش بخوانید و بر روی سؤالات فکر کنید. تمام فصل‌ها با در ارتباطند و ما تنها برای اینکه گم نشویم جدایش کردیم.

این تنها بخشی از ذهن دیوانه‌ی من است. صدایی که خاموش نمی‌شود و کلامی که پایان نمی‌پذیرد. هر شروعی را پایانی است ولی هیچ پایانی قطعی نیست و هر پایانی را شروع دیگری است‫. شاید امروز و این لحظه این کتاب پایان گرفته ولی این ذهن دیوانهٔ من هرگز دست از سخن گفتن برنمی‫دارد تا زمانی که این دیوانگی ادامه دارد ما نیز ادامه خواهیم داشت.

بسیار روزها می‌گذرد و تو ادامه‫دهندهٔ این کشف باشو با ما مکاتبه کن شاید که از این دیوانگی نجات یابیم. به همه چیز باید شک کرد از همه چیز باید پرسید ما بسیار آلودهٔ ذهن گذشتگانیم که نمی‌توانیم واقعیت را بدرستی ببینیم. بگذاریم که 10 درصد واقع‌بین باشیم و بی‫قضاوت، و نسل بعدی را نیز اینگونه تربیت کنیم که 10 درصد بهتر از نسل ما شود که شاید 10 نسل بعدی نسلی کامل شود و امان از این تکامل و امان از این چرخه. چه جذاب و چه قدرتمند است انسان نسل بعد. هیچکس نمی‌داند چگونه است شاید شبیه من باشد و شاید خود تو باشی.

در بخشی از کتاب ذهن دیوانه من می‌خوانیم:

ذهن زمانی فکر می‌کند از خود امواجی ساطع می‌کند. ذهن ما بیشتر صداها را نادیده می‌گیرد و حتی خیلی از تصاویر و بوها و  را نادیده می‌گیرد که به آن فیلتر مغز می‌‫گوییم. فیلتر مغز از شما محافظت می‌کند در برابر انبوه انرژی و اطلاعات اطراف ما. اما این ما هستیم که تصمیم می‌گیریم چه چیزی و چه اطلاعاتی بی فایده است و نباید از فیلتر بگذرد. فیلتر مغز مانند دیدگاه ما بر تمام اعضاءها تأثیر می‌گذارد و به ما می‌گوید که چه ببینیم و چه بشنویم و چگونه عمل کنیم و چه چیزی را رد کنیم. پس باورهای ما فیلتر ما و فیلتر ما زندگی ما را می‌سازد. اگر این باورها و اطلاعاتی که در کودکی خوراک مغز ما شده است غلط باشد چه؟ زمانش نرسیده که ما فیلتر خود را درست کنیم و رنگ دنیایمان را عوض کنیم؟ چگونه؟ اگر راه من برایتان مفید است بازگو خواهم کرد ولی هر فرد راه مشخص خود را دارد و هر تغییری با درد همراه است.

 ۱۱۴ صفحه، ۴۹۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-484-008-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
شروع‌ ما
تو
استدلال‌ ما
تعصب
شاید این جایگاه
اصل دیدگاه
فیلتر مغز
گردش دیوانه‌وار
ما چه نوع انرژی هستیم؟
انرژی حیات
ارزش زندگی
دیدگاه شاید من
بقای ما
بیماری ما
یک احمقم؟
تعلق و مالکیت
جایگاه قدرت
یک چیز کم است
نگاه داریم
Will power: قدرت اراده
فرشتگان کجایند
شاید این عشق باشد
ما چه خواهیم
آگاهی
فکر من
انتقاد از من
چه کسی اولویت زندگی ماست؟
اصولی دیگر
ایده‌‫ها
می توانی گوش کنی
سخنی بیش
چه می‌گویی؟
آیا هویج در دیوار گلی رشد می‫کند؟
چه کسی می‫داند؟
پایان‫نامیه‫‌مان

راهنمای دانلود کتاب ذهن دیوانه من

برای دانلود کتاب ذهن دیوانه من و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ذهن دیوانه من
سمانه مهدی تبار
۱۳۹۶/۸/۲۴
دوسش دارم.ذهنمو به چالش میکشه.
نیلوفر بحیرایی
۱۳۹۸/۴/۱۷
فوق العاده ست این کتاب❤❤
mobin null
۱۳۹۸/۱/۲۲
خسته نباشید آقای ذاکری واقعا لذت بردم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)