دانلود کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر آقایان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر آقایان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر آقایان

محمد صادقی در کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر آقایان، راهکارهای ساده و عملی برای درک بهتر آقایان ارائه کرده است که می‌توان با بهره‌گیری از آن‌ها به شناخت و درک بهتر دنیای مردان دست یافت.

کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر آقایان، یکی از اشتباهات جبران‌ناپذیر زوج‌ها بعد از آغاز زندگی مشترک را به ما گوش زد می‌کند. آن اشتباه فراموش کردن ابراز علاقه و گذاشتن وقت برای یکدیگر است. گویا همه چیز فدای روزمرگی‌ها می‌شود. غافل از این که این مسأله باعث دور شدن و دلخوری زن و شوهر و ایجاد فاصله بین آن دو می‌گردد.

اصولاً در هر زندگی عشق و محبت از ستون‌های اصلی نظام خانواده است. بعضی خانواده‌ها بعد ازدواج دچار مسائل و مشکلاتی می‌شوند که اگر به آن توجه اساسی نشود به مرور زمان باعث از هم پاشیدگی زندگی خانوادگی می‌شود. یکی از مسائل مشکل‌ساز در زندگی زناشویی عدم درک مناسب از همسر است.

از بهترین روش‌های ایجاد ارتباط نزدیک با مردتان، گپ و گفتگو با یکدیگر است ایجاد ارتباط دوستانه با همسر خود و با صدای سرشار از محبت یکدیگر را صدا کردن، اولین نکته در شناخت دنیای پر رمز و راز مردان است که شاید هرگز مردان به طور مستقیم زنان را متوجه شناخت این نکته قرار ندهند.

امید است با بهره‌گیری از این مطالب در جهت پویایی زندگی مشترک و شناخت همسر خود گام اساسی بردارید.

 ۱۲۸ صفحه، ۷۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94142-7-7 

چاپ ۱۳۹۲: ۸۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت
ویژه امروز: ۲۸۰۰ ت (۳۰%) - 1.04€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر آقایان

برای دانلود کتاب رازهای جادویی برای درک بهتر آقایان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رازهای جادویی برای درک بهتر آقایان
نسرین محمدی
۱۳۹۶/۶/۲۸
خوندنش صد در صد لازمه
باران فاتحی
۱۳۹۶/۵/۲۷
بسیارخوبه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)