دانلود کتاب رازهای ذهن میلیونر: ثروتمند بیندیشید تا ثروتمند شوید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رازهای ذهن میلیونر: ثروتمند بیندیشید تا ثروتمند شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رازهای ذهن میلیونر: ثروتمند بیندیشید تا ثروتمند شوید

با کنار گذاشتن باورهای غلط به موفقیت‌های بزرگ مالی دست پیدا کنید! کتاب رازهای ذهن میلیونر: ثروتمند بیندیشید تا ثروتمند شوید نوشته‌ی تی هارو اکر، یکی از عناوین پرفروش نیویورک تایمز، راز چگونگی رسیدن به موفقیت و ثروت را برای شما فاش می‌کند تا بتوانید گامی موثر و تاثیرگذار در پیشرفت مالی خود بردارید.

درباره کتاب رازهای ذهن میلیونر:

حتما تا به حال این موضوع ذهنتان را مشغول کرده که چرا برخی از افراد به راحتی ثروتمند می‌شوند، درحالیکه عده‌ای دیگر برای داشتن یک زندگی معمولی هم مشقت و سختی فراوانی می‌کشند؟ کتاب رازهای ذهن میلیونر (Secrets of the millionaire mind mastering the inner game of wealth) به این سوال شما پاسخ خواهد داد. این کتاب به شما می‌آموزد که آیا در تحصیلات، هوش، مهارت‌، زمان، عادت‌های کاری، ارتباطات، شانس، شغل و سرمایه‌گذاری شما با افراد دیگر تفاوتی وجود دارد یا خیر.

بدون تردید، کتاب‌هاى زیادی در زمینه موفقیت مالی خوانده‌اید، یا نوارها و لوح‌هاى فشرده‌ى مختلفى در این رابطه گوش کرده‌اید، شیوه‌هاى زیادى را براى ثروتمند بودن (همچون سرمایه‌گذارى در مستغلات، خرید و فروش سهام یا تجارت) آموخته‌اید اما آیا نتیجه‌ى مثبتى هم گرفته‌اید؟ در مورد بسیارى از افراد این‌گونه نبوده و فقط کمى هیجان زده مى‌شوند و انرژى مى‌گیرند، دوباره بعد از مدتى همه چیز به حالت قبل بازمى‌گردد.

در لابه‌لاى صفحات این کتاب، رازهای سر به مُهرى براى‌تان گشوده می‌شود مبنى بر این‌ که چرا براى برخى ثروتمند بودن و براى برخى زندگانى مملو از تلاش و مشقت رقم خورده است. به علل اصلى موفقیت، داشتن یک زندگى متوسط و ناکامى‌هاى مالى پى مى‌برید، در نتیجه براى دستیابى به آینده‌ى مالى بهتر تحولات لازم را پیدا مى‌کنید. مى‌فهمید چگونه باورهاى دوران کودکى مى‌توانند باور کلى ما از مسائل مالى را شکل دهند.

همچنین در این کتاب با توصیه‌هایى بسیار سودمند مواجه مى‌شوید که به شما کمک مى‌کند «پرونده‌هاى ذهنى ثروت» را جایگزین شیوه‌ى تفکر ناکارآمد خود در این زمینه نمایید؛ به نحوى که شما نیز همچون ثروتمندان بیندیشید و به موفقیت دست پیدا کنید. همچنین شیوه‌هایى عملى را مى‌آموزید که به کمک آن‌ها قدم به قدم در جهت افزایش درآمد و حصول ثروت، پیش خواهید رفت.

این کتاب 17 اصل اساسی دارد که چند نمونه از آن را در ادامه می‌خوانید:

- باورهای غلط در کسب ثروت چه هستند.
- باورهای غلط چگونه در ذهن ما جای گرفته‌اند.
- باورهای درست نقیض این باورهای نادرست کدام است.
- با چه روش‌هایی می‌توان باورهای نادرست را به دور ریخت و باورهای درست را جانشین آن کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب رازهای ذهن میلیونر: ثروتمند بیندیشید تا ثروتمند شوید:

- پنج دقیقه به من فرصت دهید. آینده‌ى مالى شما را براى بقیه‌ى عمر پیش‌بینى خواهم کرد.
- هنگامى که در ضمیر ناخودآگاه، زمان انتخاب بین احساسات عمیق و منطق فرا رسد، تقریبآ همیشه احساسات برنده است.
- طرز فکرى را انتخاب کنید که ضامن موفقیت و خوشبختى شما باشد، نه طرز فکرى که هیچ کمکى به شما نمى‌کند.
- پول در موقعیت‌هایى که کارساز باشد بى‌نهایت مهم است، اما در موقعیت‌هایى که کارساز نباشد ارزش و اهمیتى ندارد.

افتخارات کتاب رازهای ذهن میلیونر: ثروتمند بیندیشید تا ثروتمند شوید:

- جزء پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز
- جزء پرفروش‌ترین‌های وال استریت ژورنال
- جزء پرفروش‌ترین‌های یو اس ای تودی

تی هارو اکر را بیشتر بشناسیم:

او تاجری است که در مدت دو سال و نیم از نقطه صفر به یک فرد میلیونر تبدیل شد. نویسنده و سخنران سمینارهای آموزشی و انگیزشی که هسته اصلی صحبت‌هایش درباره مفهوم ذهن میلیونر است.

سبک شوخ طبع و بریده بریده‌ی تی هارو اکر (T. Harv Eker) سخنرانی‌هایش را پرجمعیت کرده و تاکنون آموزه‌هایش، زندگی بیش از یک چهارم میلیون نفر را تحت تأثیر قرار داده است. همچنین او موسسه آموزشی اوج عملکرد را در آمریکای شمالی تاسیس کرده و درباره رشد، موفقیت فردی و تغییر نگرش با مخاطبان خود صحبت می‌کند.

سرنوشت این تاجر آمریکایی جالب و خواندنی است؛ تی هارو اکر در تورنتو کانادا به دنیا آمد اما سال‌های نوجوانی و جوانی خود را در آمریکا گذراند. او از 13 سالگی کار کردن را آغاز کرد و هرکاری مانند تحویل روزنامه به خانه‌ها، فروختن بستنی اسکوپی و لوسیون برنزگی و... را انجام می‌داد. اما سرانجام تصمیم گرفت که به آرزوی خود یعنی میلیونر شدن برسد. او بارها کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کرد اما شکست خورد. ولی پس از سال‌ها تلاش، پول زیادی را جمع‌آوری کرد و اولین فروشگاه وسایل تناسب اندام در آمریکای شمالی را افتتاح نمود و در مدت دو سال و نیم، مدیریت ده فروشگاه دیگر را در دست گرفت. پس از این تغییرات، اکر قسمتی از شرکتش را به شرکت فورچون فروخت و یاد گرفت برای اداره یک کسب‌وکار موفق به چه راهکارهایی نیاز است.

کتاب رازهای ذهن میلیونر: ثروتمند بیندیشید تا ثروتمند شوید مناسب چه کسانی است؟

اکر قصد دارید در زندگی خود باورهای غلطی که از دوران کودکی دارید را کنار بگذارید و ثروتمند شوید خواندن این کتاب به شما توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب رازهای ذهن میلیونر: ثروتمند بیندیشید تا ثروتمند شوید می‌خوانیم:

افراد فقیر در بازى‌هاى اقتصادى، در خط دفاعى بازى مى‌کنند نه در نوک حمله. من از شما مى‌پرسم: «اگر در هر مسابقه‌اى فقط دفاع کنید، آیا برنده مى‌شوید؟»

این امر در مورد پول نیز صادق است. بسیارى از مردم پول را به جریان مى‌اندازند فقط به این دلیل که مى‌خواهند آن را از خطر نابودى و از دست دادن، دور نگاه دارند نه این‌که هدف‌شان به دست آوردن پول بیشتر یا افزایش ثروت باشد. هدف شما چیست؟ شما به چه علت پول خود را به جریان مى‌اندازید؟

هدف واقعى افراد ثروتمند، افزایش بى‌حد و حصر ثروت‌شان است. آن‌ها دوست ندارند کمى بر ثروت خود بیفزایند، بلکه مى‌خواهند هرچه بیشتر ثروتمند شوند. اما بزرگ‌ترین هدف افراد فقیر چیست؟ این است که بتوانند صورت‌ حساب‌ها و قبوض آب، برق، گاز و تلفن را بپردازند و سپس منتظر معجزه مى‌شوند تا ثروتمند شوند. بار دیگر اهمیت تأکید را به شما یادآور مى‌شوم. آیا تمرکز و تأکید شما بر این است که فقط به اندازه‌اى پول داشته باشید که بتوانید قبوض آب، برق، گاز و تلفن را بپردازید؟

افراد طبقه‌ى متوسط، یک قدم جلوتر از افراد فقیرند. آن‌ها علاوه بر میزان پولى که براى پرداخت قبوض نیاز دارند، مایل‌اند کمى هم راحت زندگى کنند. این افراد در رستوران ابتدا به قیمت غذا نگاه مى‌کنند سپس آن را سفارش مى‌دهند، حتى اگر طى هفته چند بار آن نوع غذا را صرف کرده باشند زیرا به محض این‌که قیمت غذاهاى دیگر را مى‌بینند، احساس مى‌کنند نمى‌توانند آن را بپردازند. اما یکى از بهترین خصوصیات افراد ثروتمند این است که به هیچ وجه به قیمت غذا نگاه نمى‌کنند و آنچه را که دوست دارند سفارش مى‌دهند. اگر هدف شما فقط داشتن یک زندگى راحت و معمولى است، هرگز ثروتمند نخواهید شد. اما اگر هدف‌تان ثروتمند شدن است، نباید فقط به یک زندگى راحت اکتفا کنید.

 ۲۲۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7002-40-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

حالا این آقاى «تى هاروایکر» کیست و چرا باید این کتاب را بخوانیم؟
بخش اول: طرح کلى اقتصادى در ذهن شما
چرا داشتن یک طرح کلى مالى در ذهن لازم است؟
ریشه‌ها هستند که میوه‌ها حاصل مى‌شوند
بیان کردن توصیه‌ها: رازى مهم براى ایجاد تحول
طرح کلى ذهن شما درباره‌ى پول و ثروت چیست و چگونه شکل مى‌گیرد؟
نخستین عامل تأثیرگذار: برنامه‌ریزى شفاهى
گام‌هایى براى تغییر: برنامه‌ریزى شفاهى
دومین عامل تأثیرگذار: الگوسازى
گام‌هایى براى تغییر: الگوسازى
سومین عامل تأثیرگذار: وقایع خاص
گام‌هایى در جهت تغییر وقایع خاص
طرح ذهنى یا شم اقتصادى شما چگونه شکل گرفته است؟
بخش دوم: پرونده‌هاى ثروت
هفده نوع طرز فکر و عملکرد متفاوت افراد ثروتمند
و افراد طبقه‌ى متوسط
پرونده‌ى ثروت: شماره‌ى 1: ثروتمند معتقد است «من زندگى‌ام را مى‌سازم.»
پرونده‌ى ثروت: شماره‌ى 2: ثروتمند وارد بازى اقتصادى مى‌شود که برنده شود.
پرونده‌ى ثروت: شماره‌ى 3: ثروتمند براى دستیابى به ثروت عزم خود را بیشتر جزم مى‌کند.
پرونده‌ى ثروت: شماره‌ى 4: ثروتمند افکار بزرگ در سر دارد.
پرونده‌ى ثروت: شماره‌ى 5: ثروتمند بر فرصت‌ها تأکید دارد.
پرونده‌ى ثروت: شماره‌ى 6: ثروتمند افراد پولدار و موفق را تحسین مى‌کند.
پرونده‌ى ثروت: شماره‌ى 7: ثروتمند با افراد مثبت‌اندیش و موفق در ارتباط است.
پرونده‌ى ثروت: شماره‌ى 8: ثروتمند مایل است خود و ارزش‌هایش را ارتقا بخشد.
پرونده‌ى ثروت: شماره‌ى 9: ثروتمند، قوى‌تر و بزرگ‌تر از مشکلاتش است.
پرونده‌ى ثروت: شماره‌ى 10: افراد ثروتمند گیرنده‌هاى بسیار خوبى هستند.
پرونده‌ى ثروت: شماره‌ى 11: ثروتمند ترجیح مى‌دهد درآمدش حاصل نتایجى باشد که به دست مى‌آورد.
پرونده‌ى ثروت: شماره‌ى 12: ثروتمند هم این را مى‌خواهد، هم آن را.
پرونده‌ى ثروت: شماره‌ى 13: ثروتمند روى سود خالص پول و دارایى‌اش حساب مى‌کند.
پرونده‌ى ثروت: شماره‌ى 14: ثروتمند قادر است پول و سرمایه‌ى خود را به جریان اندازد.
پرونده‌ى ثروت: شماره‌ى 15: ثروتمند پول را به کار مى‌گیرد که خودش کار نکند.
پرونده‌ى ثروت: شماره‌ى 16: ثروتمند بدون ترس و واهمه عمل مى‌کند.
پرونده‌ى ثروت: شماره‌ى 17: ثروتمند مدام در حال یادگیرى و پیشرفت است.
از کجا باید شروع کرد؟

راهنمای دانلود کتاب رازهای ذهن میلیونر: ثروتمند بیندیشید تا ثروتمند شوید

برای دانلود کتاب رازهای ذهن میلیونر: ثروتمند بیندیشید تا ثروتمند شوید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رازهای ذهن میلیونر: ثروتمند بیندیشید تا ثروتمند شوید

نظرات کتاب رازهای ذهن میلیونر: ثروتمند بیندیشید تا ثروتمند شوید

سجاد ایزدی
۱۳۹۹/۱۱/۲۳
سلام
کتابی عالی برای کسانی که میخواهند در زمینه بدست آورند ثروت و موفقیت دانش کافی داشته باشند
Ali hasam
۱۳۹۹/۱۰/۲۶
فوق العاده است این کتاب پیشنهاد میدم
علی ملایی
۱۳۹۹/۹/۱۴
واقعا تاثیرگذار و تو زندگیتون تحول ایجاد میکنه
مشاهد همه نظرات (۱۰)
موفقیت شغلی، موفقیت در کسب و کار، موفقیت در زندگی شخصی و کاری، موفقیت در کار، دانلود کتاب رازهای ذهن میلیونر اثر تی هارو کر، کتاب اسرار ذهن میلیونر، خرید کتاب اسرار ذهن میلیونر، کتاب اسرار ذهن ثروتمند، دانلود کتاب اسرار ذهن ثروتمند تی هارو اکر، پرفروش ترین نیویورک تایمز، کتاب پرفروش، پرفروش ترین وال استریت ژورنال، پرفروش ترین یو اس ای تو دی، عوامل موفقیت در کسب و کار، راه های موفقیت در کسب و کار، رازهای موفقیت در کسب و کار، تی هارو اکر کیست، بیوگرافی تی هارو اکر، موفقیتهای فردی، موفقیت در زندگی، تغییر در خود، رسیدن به خواسته ها، راه های موفقیت، رسیدن به موفقیت، راهنمای موفقیت، روشهای موفقیت، راز موفقیت، خودباوری، رسیدن به هدف، دانلود کتاب موفقیت شغلی، ثروتمند شدن، کسب و کار موفق، هارو اکر، پول و ثروت، راز ثروتمند شدن، هنر پولدار شدن، Secrets of the Millionaire Mind Mastering the Inner Game of Wealth، چگونه ثروتمند شویم، T Harv Eker، کتاب اسرار ذهن ثروتمند در بازی ثروت درون خود استاد شوید، کتاب ثروتمند بیندیشید تا ثروتمند شوید، رازهای ثروتمندان، تی هاروایکر