دانلود کتاب راز کاهش وزن

  • از: سینا شریف زاده
  • ۴۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راز کاهش وزن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راز کاهش وزن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راز کاهش وزن

80 کیلو گرم از وزنم را کم کردم و به شما کمک می کنم آسان لاغر شوید.

به راستی افزایش وزن، پرخوری و بیماریهای مرتبط با چاقی تا چه اندازه می تواند با روان ما در ارتباط باشد؟ تاکنون راجع به این موضوع فکرکرده اید؟ وقتی عصبی هستید یا مورد تهاجم شخصی قرار گرفته اید. به خاطره ای تلخ از گذشته فکر می کنید یا خاطره ای شیرین که برایش ماتم گرفته اید. عشقی را از دست داده اید یا فکر می کنید دیگران، شما را برای چهره جذاب و زیبایی بدن تان می خواهند و بد هیکلی شما باعث دور شدن افراد مورد علاقه تان از شما می شود. اگر در کودکی مورد تجاوز قرار گرفته اید و یا تن به رابطه ای جنسی و تنفر برانگیز داده اید که مورد دلخواه تان نبوده، هر کدام از این دلایل و آنچه در ادامه مطالعه خواهید کرد همه و همه می توانند عللی از مشکلات هم اکنون شما باشد.

وقتی طی چند ماه اخیر رژیم غذایی دنبال نمی کردم،هر شخص این مطلب را می شنید برایش تعجب آور بود و می پرسید" چطوری بدون رژیم گرفتن یا ورزش سخت وزن کم کردی!؟" در مهمانی ها و در جمع دوستان توانایی کنترل صحیح خود را نداشتم و مدام در حالتی عذاب آور به سر می بردم زیرا همیشه در حال رژیم گرفتن بودم و مدام با شکست مواجه می شدم. طی مدتی که به امر ورزش و تحصیل در رشته علوم تربیت بدنی و ورزش مشغول بودم با انسانهای زیادی ملاقات کردم.به آنچه می گفتند و کردارشان توجه کردم و به نتایج جالبی رسیدم.

با مطالعه این کتاب یاد می گیرید چگونه بدون رژیم غذایی و بدون ورزش، وزن کم کنید.

 ۱۶۰ صفحه، ۱۷۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 9786007026991 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

آنچه بودیم و باید بشویم

رهنمود ها

راهنمای دانلود کتاب راز کاهش وزن

برای دانلود کتاب راز کاهش وزن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راز کاهش وزن

نظرات کتاب راز کاهش وزن

sara sadat
۱۳۹۴/۱/۷
بنظر من فرد به فرد فرق میکنه موقعیت بدنیش. من خودم ۶ ساله ایرو بیک و دستگاه کار میکنم ولی اگر زیاد بخورم نه اون زیادی که فک میکنید چاق میشم. حتما رژیم هم باید بگیرم. بنظر من همه اینا از اعصاب و مغز میاد
رضوان طحان
۱۳۹۶/۲/۲۸
این کتاب از نظر ذهنی فوق العاده کمکم کرد تا دیگه دربرابر وسوسه هام کم نیارم. به نظرم هر کسی که چاقه باید حتما این کتابو بخونه.
ممنونم استاد شریف زاده
اذر حسنی
۱۳۹۵/۲/۱۸
کتاب بسیار خوبیه. به نظر من راه ِ نهایی برای دستیابی به سلامت توی این کتاب نوشته شده. فقط باید خیلی عمقی خونده بشه. شاید هم بارها.
مشاهد همه نظرات (۲۵)