دانلود کتاب راهبردهای سواد رسانه‌ای در ارتقاء فرهنگ دفاعی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهبردهای سواد رسانه‌ای در ارتقاء فرهنگ دفاعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهبردهای سواد رسانه‌ای در ارتقاء فرهنگ دفاعی

سواد رسانه‌ای، توانایی دسترسی به رسانه‌ها، درک و ارزیابی انتقادی جنبه‌ها‌ی مختلف محتوای رسانه‌ها برای خلق ارتباطات در زمینه‌ها‌ی گوناگون است. در حال حاضر در بسیاری از کشورهای دنیا، آموزش سواد رسانه‌ای به اقشار مختلف مردم آغاز شده و ‌این موضوع اهمیت خود را پیدا کرده است. هرچند تمام ‌ایدئولوژی‌ها‌ی رسانه‌ای منفی نیستند و رسانه‌ها ایدئولوژی‌ها‌ی مثبت هم دارند اما افرادی که سواد رسانه‌ای کمی دارند، باید پیام‌های رسانه‌ای را همان‌گونه که رسانه‌ها ارائه می‌کنند، بپذیرند.

اگر مخاطبان یک رسانه از مهارت تفکر انتقادی برخوردار باشند می‌توانند اطلاعات رسانه‌ها را به درستی تجزیه و تحلیل کنند. بر همین اساس، رسانه های جمعی امروز به سمتی پیش می‌روند که به مخاطبان خود اطلاعاتی را ارائه دهند که از لحاظ علمی و محتوایی اطلاعات درست و قابل استناد باشند. بنابراین می‌توان گفت مخاطبان می‌توانند  رسانه های جمعی را به یک سمت و سو حرکت دهند و رسانه‌های جمعی نیز می‌توانند تغییراتی را در باور، نگرش، افکار و در ذهن مخاطبان ایجاد کنند.

 ۱۰۰ صفحه، ۷۹۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8794-17-2 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راهبردهای سواد رسانه‌ای در ارتقاء فرهنگ دفاعی

برای دانلود کتاب راهبردهای سواد رسانه‌ای در ارتقاء فرهنگ دفاعی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهبردهای سواد رسانه‌ای در ارتقاء فرهنگ دفاعی