دانلود کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت

کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت نوشته رابین شارما، قسمت برتر وجودتان را به شما نشان می‌دهد و دریچه‌ای را به رویتان باز می‌کند که شاید در 24 ساعت شبانه‌روز و یا حتی تمام عمر، برای لحظه‌ای هم به آن توجه نداشته و از آن غافل بودید.

این کتاب داستان رشد درونی یک وکیل ثروتمند را به تصویر می‌کشد. قصه بین دو نفر با نام‌های جولیان منتل و جان بهترین دوستش به صورت گفتگومحور روایت می‌شود. جولیان در حین داستان از تجربیات معنوی خود هنگام سفرش به هیمالیا بعد از فروش دارایی‌هایش مثل ماشین فراری قرمز رنگش می‌گوید. در حقیقت رابین شارما (Robin Sharma) در رمان راهبی که فراری‌اش را فروخت (The Monk Who Sold His Ferrari) تلاش می‌کند تا انسان‌ها را با ابعاد ناشناخته وجودشان آشنا کند. او در این اثر به شما یاد می‌دهد تا موفقیت را تنها در ظاهر نبینید و سعی کنید با آگاهی از اسرار درونی‌تان زندگی تازه‌ای را برای خود ایجاد و خوشبختی حقیقی را در همین دنیا تجربه کنید.

افتخارات و جوایز کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت:

این کتاب براساس تجریبات شخصی رابین شارما در سال‌هایی که به کار وکالت مشغول بود، نوشته شده است. این اثر تاکنون بیش از 6 میلیون نسخه در جهان به فروش رفته و به بیش از 70 زبان مختلف ترجمه شده است. از این مجموعه کتاب، آثار دیگری مثل خرد رهبری از راهبی که فراری‌اش را فروخت، سرنوشت خودت را پیدا کن با راهبی که فراری‌اش را فروخت، کلمات سری راهبی که فراری‌اش را فروخت و خرد خانواده از راهبی که فراری‌اش را فروخت توسط شارما به رشته تحریر درآمده است.

یکی از ویژگی‌های بارز این کتاب، جذابیت خاص و ویژه آن است که باعث می‌شود تا شما در طول مطالعه نتوانید آن را زمین بگذارید! با وجود اینکه حدود 10 سال از چاپ این رمان گذشته با این حال همچنان از جمله آثاری است که نامش بسیار شنیده می‌شود و حتی توانسته تاکنون زندگی میلیون‌ها انسان را تغییر دهد.

این کتاب هم‌اکنون در بسیاری از کشورها همچون هند (کتاب شماره‌ی اول ملی)، لیتوانی (کتاب شماره‌ی اول از آوریل 2007)، ترکیه، امارات متحده‌ی عربی (شماره‌ی ششم)، پورتوریکو (دو سال به‌عنوان پرفروش‌ترین کتاب)، کانادا، آمریکا و مکزیک جزء پرفروش‌ترین کتاب‌هاست.

با رابین شارما بیشتر آشنا شویم:

رابین شارما نویسنده و سخنران معروف کانادایی با اصلیت هندی در سال 1965 به دنیا آمد. پدرش بومی ایالت هندی جامو و کشمیر و مادرش نیز اصالت هندی دارد. او تا سن 25 سالگی در حرفه وکالت فعالیت می‌کرد و سپس در سال 1994 نخستین اثر خود با نام اَبَر زندگی، با موضوع مدیریت استرس و معنویت را به چاپ رساند.

شارما نویسنده بسیاری از کتاب‌های پرفروش و کارشناس رهبری و توسعه شخصی است. نظریه‌های او درباره‌ تسلط بر نفس و فضیلت سازمانی به میلیون‌ها نفر در 35 کشور جهان و شرکت‌هایی نظیر فدکس، نایکی، آی‌بی‌ام، جنرال‌موتورز و پاناسونیک کمک کرده است.

از دیگر آثار او می‌توان به 200 رمز موفقیت و تسلط بر نفس، وقتی بمیری چه کسی گریه خواهد کرد، مدیریت عقل، با راهبی که فراری خود را فروخت سرنوشتت را کشف کن، زندگی میلیونی و... اشاره کرد.

نظرات افراد مشهور حوزه موفقیت درباره کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت:

- جو تای، نویسنده‌ی کتاب هرگز نترس، هرگز تسلیم نشو: این کتاب یک گنجینه است. فرمولی زیبا و قدرتمند برای موفقیت و شادکامی واقعی. رابین شارما، خرد و حکمت سالیان را گرفته و آن را متناسب با زمانه‌ی آشفته‌ی اکنون درآورده است. نمی‌شود ارزشش را نادیده گرفت.

- دوتی والترزف، نویسنده‌ی کتاب سخنرانی کن تا ثروتمند شوی: کتابی با‌شکوه. رابین شارما، اُگ مَندینوی بعدی است.

- کِن وِگوتسکی، نویسنده‌ی کتاب قدرت نهایی: داستانی شگفت‌انگیز که درس‌هایی برای غنی‌ترشدن زندگی‌تان می‌دهد.

- پائولو کوئیلو، نویسنده‌ی کتاب کیمیاگر: داستانی شیفته‌کننده‌ که توأم با احساس لذت، آموزش می‌دهد.

- برایان تریسی، نویسنده‌ی کتاب بالاترین حد موفقیت: سرگذشتی طنز‌آمیز، فریبنده و خیال‌انگیز به قلمرو ارتقای شخصی، اثربخشی شخصی و شادمانی شخصی است. این کتاب گنجینه‌ای از حکمت و خرد با خود دارد که می‌تواند زندگی انسان‌ها را غنی‌تر کند.

جملات برگزیده کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت:

- رویاهای خیال‌پردازان بزرگ برآورده نمی‌شوند، بلکه همیشه بیشتر می‌شوند.
- من در زندگی هنرمندم کار هنری من زندگی من است.
- اغلب مردم در حلقه‌ی بسیار محدودی از وجود (هستی) بالقوه‌شان، زندگی می‌کنند چه جسمانی، چه عقلانی و چه اخلاقی. همه‌ی ما ذخایری از زندگی داریم، ذخایری که حتی تصورش را هم نمی‌کنیم.
- به خودت اعتماد کن. آن زندگی‌ای را که، با همه‌ی وجود، باعث خوشحالی‌ات می‌شود خلق کن. با تمام توان تلاش کن تا جرقه‌های بالقوه‌ی کوچک و درونی را به شعله‌های دست‌یابی و موفقیت تبدیل کنی.
- انسان‌های خوب پیوسته در حال نیرومندکردن خود هستند.
- یک زمان‌بندی کاملاً سازمان‌یافته، بارزترین علامت یک ذهن کاملاً سازمان‌یافته است.
- هیچ موجود زنده‌ای تنها و برای خودش زندگی نمی‌کند.
- وقتی شگفتی غریب خورشید یا زیبایی ماه را تحسین می‌کنم، روحم با ستایش پروردگار تعالی می‌یابد.

در بخشی از کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت می‌خوانیم:

ناگهان یک نوجوان شد، با نامزدی جوان و بسیار زیبای به نام الیس. اما پیتر هنوز خُشنود نبود. او هرگز نیاموخته بود که از لحظه لذت ببرد و شگفتی‌های ساده‌ی همه‌ی مراحل زندگی‌اش را کشف کند. به جای آن آرزو داشت که بزرگسال باشد. بنابراین، دوباره ریسمان را کشید و چندین سال مثل فرفره در یک آن گذشتند. اکنون دریافت که به یک بالغِ میانسال تبدیل شده است. الیس‌ اکنون همسرش بود و پیتر در خانه‌ای پُر جمعیت احاطه شده بود. اما توجه پیتر به چیز دیگری جلب شد. موهایش که روزی کاملاً سیاه بودند، شروع به قهوه‌ای شدن کرده بودند. و مادرش که زمانی زیبا بود و او را بسیار دوست می‌داشت، پیر و فرتوت شده بود. بااین‌حال، پیتر هنوز نمی‌توانست در لحظه زندگی کند. او هرگز «زندگی کردن در اکنون» را نیاموخته بود، بنابراین، یک بار دیگر ریسمان جادویی را کشید و منتظر شد تا تغییرات اتفاق بیفتند.

پیتر دریافت که اکنون پیرمردی نودساله شده است. موهای پرپشت سیاهش، مانند برف سفید شده بود و همسر جوان و زیبایش الیس نیز پیر شده بود و چند سال قبلش از دنیا رفته بود. فرزندانش بزرگ شده بودند و برای ادامه‌ی زندگی‌ خانه را ترک کرده بودند. برای اولین بار در زندگی‌اش پیتر دریافت که هرگز از زمانش برای پذیرفتن شگفتی‌های زندگی استفاده نکرده است. او هرگز با بچه‌هایش به ماهیگیری نرفته بود یا هرگز با الیس در زیر نور مهتاب قدم نزده بود. او هرگز باغی نکاشته بود یا آن کتاب‌هایی را که مادرش عاشق خواندنشان بود، نخوانده بود. به جای آن در زندگی عجله کرده بود. هرگز توقف نکرده بود تا چیزهای خوب را در راه زندگی ببیند.

 ۲۸۸ صفحه، ۹۵۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-95534-9-5 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه‌ی مترجم
فصل اول: زنگ هوشیاری
فصل دوم: مهمان رموز
فصل سوم: دگرگونی معجزه‌آسای جولین منتل
فصل چهارم: ملاقاتی جادویی با حکیمان سیوانا
فصل پنجم: شاگرد معنوی حکیمان سیوانا
فصل ششم: خرد دگرگونی شخصی
فصل هفتم: باغی بسیار شگفت‌انگیز
فصل هشتم: برافروختن آتش درون
فصل نهم: هنرِ باستانی رهبری شخصی
فصل دهم: قدرت انضباط
فصل یازده: گران‌بها‌ترین کالای تو
فصل دوازده: هدف نهایی زندگی
فصل سیزده: راز جاودانی شادمانی ابدی

راهنمای دانلود کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت

برای دانلود کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهبی که فراری‌اش را فروخت

نظرات کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت

armin Kian Rastegar
۱۳۹۹/۴/۲۴
یکی از بهترین کتابهایی است که تا به امروز خوانده‌ام و سبکی مشابه کتاب کیمیاگر پائولو کوییلو و کتاب‌های عرفانی مولانا دارد که در زندگی امروزه بسیار به آن‌ها نیاز داریم و تنها مشکلی که دارند این کتاب‌ها این است که نمیتوان تا میانه خواند و کنار گذاشت
saman samanarash
۱۳۹۹/۵/۲۲
کپی و ترکیبی از کتاب‌های چهاراثر اسکاویل و رازموفقیت وین دایر و... ازهرکدوم یک قسمت رو برداشته_ بنظرم کپی جالبی نبود و وقت تلف کردنه خوندنش__ فقط صدای راوی عالی بود
p r
۱۳۹۹/۵/۸
سلام این کتاب فوالعاده است حتما بخوانید نه یکبار بلکه چند بار بنطرم اگر تکنیکهای ان را عمل کنیم واقعا به آرامش می‌رسیم وذهنمان ارام میشه
مشاهد همه نظرات (۲۱)