دانلود کتاب راهتو انتخاب کن

  • از: مقداد نوخاصی
  • ۱۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب راهتو انتخاب کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهتو انتخاب کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهتو انتخاب کن

کتاب راهتو انتخاب کن، به تالیف مقداد نوخاصی، در زمینه روانشناسی موفقیت نوشته شده و به کسانی که در یک دوراهی قرار می‌گیرند کمک می‌کند تا راه خود را انتخاب کنند. 

تو می‌توانی یک موفق خودساخته باشی، می‌توانی بدرخشی، جایگاه اجتماعی مناسبی پیدا کنی به شرطی که خودت را قبول داشته و خودت اسوه خودت باشی! خودت را بشناس، توانایی‌هایت را کشف کن و آن‌ها را به همه‌ی دنیا نشان بده. تو یکی از موفق‌ترین افراد جامعه خواهی شد. خودت باش و الگوی خودت، از خودت راضی باش و هرلحظه برای رسیدن به موفقیتت تلاش کن. رسیدن به موفقیت نیاز به تلاش‌های کوچک و مستمر دارد. ریاضیات بهتر می‌تواند اهمیت تلاش‌ها و تغییرات کوچک را در طی یک سال برایمان بیان کند؛ اندکی بهتر یا بدتر بودن در طول یک سال چگونه در زندگی ما تأثیر دارد. 

دوراهی‌های سردرگم کننده همیشه مانع بزرگ رسیدن انسان‌ها به موفقیت بوده است؛ موفق‌شدن نیاز به گرفتن تصمیمی درست و منطقی و اجرایی کردن آن است. زندگی یک جاده‌ی طولانی اما هموارشدنی است و با پیدا کردن مسیری که متعلق به خودت است استارت موفقیتت زده می‌شود. حالا یا می‌خواهی از طریق دانشگاه رفتن به آن دست پیدا کنی یا دانشگاه نرفتن!، فرقی نمی کند... و اینطور شد که کتاب «راهتو انتخاب کن» نوشته شد.  

هر روز برای رسیدن به اهدافت یک‌ قدم بردار حتی اگر خیلی کوچک باشد. 

 ۱۹۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 976-600-8829-13-3 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: گذشته سطل آشغال است
فصل دوم: تکلیفت را با خودت مشخص کن
فصل سوم: در خودت وزندگی‌ات تحول ایجاد کن 
فصل چهارم: اگر تصمیمت را گرفته‌ای، درنگ نکن انجامش بده 
فصل پنجم: می‌خواهم به دانشگاه بروم و در زندگی‌ام موفق بشوم 
فصل ششم: می‌خواهم بدون رفتن به دانشگاه در زندگی‌ام موفق شوم 
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب راهتو انتخاب کن

برای دانلود کتاب راهتو انتخاب کن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهتو انتخاب کن

نظرات کتاب راهتو انتخاب کن

Meysam Nokhasi
۱۳۹۶/۸/۹
کتاب حاضر کتابی است که حاوی تجربیات چند ساله نویسنده و همچنین انسانهای موفق در زمینه روانشناسی و... میباشد و بسیار پرمحتوا و سلیس و در عین حال پر از درسهای زندگی و تشخیص چاله و چاه‌های زندگی و انتخاب راه درست از غلط میباشد.
تشکر ویژه دارم از نویسنده محترم این کتاب جناب آقای دکتر مقداد نوخاصی و امیدوارم اثرات دیگری را از جنابعالی در زمینه‌های مختلف نظاره گر باشیم. با آرزوی موفقیت
محمد فرزندوي
۱۳۹۶/۸/۹
مهم‌ترین ویژگی کتاب، متن روان و دلنشین اون هست که باعث میشه خیلی سریع با کتاب ارتباط برقرار کنی و از خوندن کتاب لدت ببری... به عقیده من که یکی از موفق‌ترین آثار زمینه موفقیت میتونه باشه... در مجموع فوق العادست، از دست ندین این کتاب رو...
امیدوارم که همیشه بدرخشی...
زکریا مرادی
۱۳۹۶/۸/۹
کتابی بسیار پر محتوا و کاربردی از نویسنده گرامی متشکرم امیدوارم بازهم شاهد خلق آثار زیباتری از ایشان باشیم امیدوارم که موفق موئد باشید
مشاهد همه نظرات (۹)