دانلود کتاب راهنمای جامع میوه درمانی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای جامع میوه درمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای جامع میوه درمانی

کتاب راهنمای جامع میوه درمانی، به تالیف سعید یوسفی قمی، جامع‌ترین و مفیدترین اطلاعات در زمینه خواص درمانی میوه‌ها، ارائه کرده است. در ضمن خواص درمانی، مضرات، عوارض جانبی، مقدار مصرف، سردی و گرمی، ویتامین‌ها و املاح معدنی موجود در میوه‌ها، به صورت دقیق بیان شده است.

در کتاب راهنمای جامع میوه درمانی، تاریخچه طب گیاهی به اندازه قدمت بشر است. یعنی با پیدایش اولین بیماری‌ها انسان به طور غریزی شروع به درمان با آنها کرد و این درمان را با مواد اطراف و البته گیاهان فراوان و متفاوتی که در اطراف و اختیارش بودند آغاز نمود. انسان با گذشت زمان به تدریج با قدرت معجزه آسای گیاهان در درمان بیماری‌ها و امراض آشنا و آنها را به کار بست. اگرچه علاقه، همدمی و توجه به این گیاهان مفید در سال‌های گذشته ناچیز بوده ولی خوشبختانه اخیراً مورد توجه و عنایت بیشتری قرار گرفته است.

اما باید دانست که گرچه گرایش به استفاده از داروهای گیاهی طی چند دهه اخیر رواج بیشتری پیدا کرده ولی عوارض ناشناخته آن تهدید جدی برای مصرف خودسرانه و بیش از حد مجاز آنها محسوب می‌شود. در حال‌حاضر تصور غلطی که وجود دارد آن است که داروهای با منشا گیاهی عوارض کمتر داشته و کم خطرند در حالی که این تصور درست نیست و هر دارویی با منشا گیاهی علاوه بر منافع، عوارضی نیز دارد. لذا توصیه می‌شود قبل از استفاده از آنها با پزشک مشورت و داروهای گیاهی از مراکز فروش معتبر یا عطاری‌های دارای مجوز تهیه و هنگام خرید به تاریخ مصرف، عوارض جانبی و نحوه مصرف دقت شود. 

 ۹۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7435-18-2 

چاپ ۱۳۹۳: ۵۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
آناناس
آلبالو
آلوزرد
انگور
انجیر
انار
انبه
به
بادام
بادام تلخ
بهار نارنج
بالنگ
پرتقال
پسته
تمشک
توت
توت فرنگی
توت سیاه
خرمالو
خربزه
خیار
خرما
زردآلو
زیتون
سیب
سنجد
شلیل
طالبی
عسل
فندق
گیلاس
گردو
گلابی
گریپ فروت
گوجه سبز
لیمو
موز
نارگیل
نارنج
هلو
هندوانه
منابع
منبع عربی
« از همین انتشارات »

راهنمای دانلود کتاب راهنمای جامع میوه درمانی

برای دانلود کتاب راهنمای جامع میوه درمانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای جامع میوه درمانی

نظرات کتاب راهنمای جامع میوه درمانی

امیر سلیمانی
۱۳۹۶/۷/۱
کتاب کاربردی و جالبی بود ممنون کتابراه
امیر رحما
۱۳۹۸/۱۲/۴
کتاب بسیار عالی بود متشکریم
مهدی نصر
۱۳۹۷/۷/۴
کتاب کم حجم ولی مفید
مشاهد همه نظرات (۳)