دانلود کتاب راهنمای کامل (Select Readings (Intermediate


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راهنمای کامل (Select Readings (Intermediate و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راهنمای کامل (Select Readings (Intermediate

کتاب راهنمای کامل (Select Readings (Intermediate به قلم لیندا لی و اریک گوندرسن، از مجموعه‌ی 4 جلدی Select Readings، جهت تقویت مهارت Reading زبان انگلیسی به رشته تحریر درآمده است.

بسیاری از معلمین زبان انگلیسی کتاب‌های مجموعه Select Reading را جهت ارائه دروس به کار می‌گیرند. از ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به آموزش چگونگی توانایی خواندن، درک مطلب و واژگان، تجزیه و تحلیل دستوری و بحث و گفتگو اشاره کرد.

کتاب راهنمای کامل (Select Readings (Intermediate با لهجه آمریکایی و برای استفاده زبان‌آموزان و کمک به آنان گردآوری شده است. این کتاب شامل 14 درس بوده و تمرین‌هایی قبل از شروع درس و بعد از اتمام آن جهت افرایش درک و فهم بهتر موضوعات آورده شده است.

تمام فصول بر توسعه مهارت خواندن و شناخت موضوعات اصلی تمرکز دارد. بخش ساختمان واژگان در این کتاب به مهارت تجزیه و تحلیل، یادگیری و درک لغات پرداخته و در آخر زبان‌آموزان با گذراندن این دوره می‌توانند در بسیاری از امتحانات نظیر: TOEFL، IELTS، GEPT و… شرکت نمایند و نمره قابل قبولی به دست آورند.

از ویژگی‌های کتاب راهنمای کامل (Select Readings (Intermediate می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

- در همه سطوح 4 درس اضافه شده و محتوای متون به میزان 50% افزایش یافته است.
- لغات موجود و بررسی ساختمان آن‌ها توسط فرهنگ لغت کوچک Oxford صورت گرفته است.
- مطالب کتاب توسط اساتید برجسته تایید شده و موفقیت و یادگیری توسط کتاب تضمین شده است.

 ۱۱۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-2553-17-1 

چاپ ۱۳۸۵: ۲۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راهنمای کامل (Select Readings (Intermediate

برای دانلود کتاب راهنمای کامل (Select Readings (Intermediate و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راهنمای کامل (Select Readings (Intermediate