دانلود کتاب راپونزل


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب راپونزل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب راپونزل

ملیسا لاگونگرو در کتاب راپونزل ماجرای دختر گیسو کمندی را به تصویر می‌کشد که جادوگری حیله‌گر او در قلعه‌ی خود زندانی کرده است. بدون شک کودکان شما مجذوب این داستان خیال‌انگیز خواهند شد.

موضوع کتاب راپونزل چیست؟

راپونزل، شاهزاده خانم جوانی است که گیسوانی جادویی دارد، به همین خاطر یک زن جادوگر به نام گاتل او را در زمان نوزادی دزدیده و در یک قلعه زندانی می‌کند تا از جادوی گیسوان راپونزل در جهت زیبایی و جوانی جاودان خود استفاده نماید.

قلعه‌ای که راپونزل در آن زندانی است خارج از شهر و در بلندای کوه‌ها قرار دارد. او تا به حال پای خود را از قلعه بیرون نگذاشته و به همین خاطر از دنیای بیرون خبری ندارد. جادوگر بدجنس خود نیز هر وقت می‌خواهد به دیدن راپونزل برود از موهای بلند و جادویی او برای بالا رفتن از قلعه استفاده می‌کند.

راپونزل از پنجره قلعه همیشه نورهای آتش بازی را در آسمان شهر می‌بیند اما هر بار که از گاتل می‌خواهد تا او را به شهر ببرد جادوگر به او می‌گوید که بیرون برج خطرناک است. در این میان دزدی به نام فلین به طور اتفاقی با قلعه‌ای که راپونزل در آن زندانی است مواجه شده و به داخل آن می‌رود. این ماجرا سبب می‌شود تا دختر گیسو کمند قصه با او آشنا شده و از فلین بخواهد، او را به شهر ببرد...

بدون شک داستان راپونزل (Tangled: Outside my window)، روایت جذابی دارد و یکی از قدیمی‌ترین قصه‌های اروپایی به شمار می‌آید.

کتاب راپونزل برای چه کسانی مناسب است؟

ملیسا لاگونگرو (Melissa Lagonegro) این داستان مشهور را برای تمامی کودکان دبستانی جذاب و دلنشین می‌داند.

در بخشی از کتاب راپونزل می‌خوانیم:

راپونزل به یک رستوران می‌رسد. او از آزاد شدن خیلی خوشحال است و درباره برج و خاطراتش برای مردم تعریف می‌کند. ماموران دنبال فلین می‌آیند اما او و راپونزل از راه زیر زمین فرار می‌کنند.

آن‌ها وارد تونلی تاریک می‌شوند. موهای جادویی راپونزل می‌درخشند و راه را روشن می‌کنند. بعد تونل پر از آب می‌شود و مجبور می‌شوند قسمتی را شنا کنند تا از آنجا بیرون بیایند.

 ۱۷ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-5462-07-4 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب راپونزل

برای دانلود کتاب راپونزل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  راپونزل

نظرات کتاب راپونزل

صبا الماسی
۱۳۹۹/۱۱/۱
کتاب واقعا عالی هستش من که به شخصه عاشقش شدم 😍
مشاهد همه نظرات (۱)