دانلود کتاب ردپایی روی برف‌ها

  • از: اعظم صابر
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ردپایی روی برف‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ردپایی روی برف‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ردپایی روی برف‌ها

اعظم صابر در کتاب ردپایی روی برف‌ها، با بیانی شیرین و صمیمی داستان زنی نویسنده را روایت می‌کند که احساسات و افکار درونی‌اش را به شکل نمادین می‌نویسد. این کتاب در 10 فصل کوتاه قصه خود را بازگو می‌کند.

در بخشی از کتاب ردپایی روی برف‌ها می‌خوانیم:

مولانا چرخید و چرخید و چرخید. نه برای این که راهی به سوی خدا پیدا کند، برعکس به گمانم می‌خواست همه چیز را درباره‌ی خدا فراموش کند. می‌خواست در گیجی چرخ زدن‌های پی درپی‌اش همه افکارش را گم کند. مولانا آن‌قدر چرخید و چرخید تا ذهنش را از هر فکری خالی کرد. مولانا آن‌قدر چرخید و چرخید تا او را در مرکز وجودش پیدا کرد. مولانا می‌دانست که او در مرکز است، مرکز همه‌ی جهان. زیرا که مرکز وجود هر آدمی، مرکز جهان است. مولانا می‌دانست قلب او مرکز تمام جهان است. مولانا او را حس کرد. مولانا مرکز را شناخت.

مولانا چرخید و چرخید و چرخید. نه برای این که خدا را پیدا کند. شاید می‌خواست همه چیز را راجع به خدا فراموش کند. تا خدا او را به یاد بیاورد. می‌خواست همه‌ی دانش و همه‌ی خاطراتش را راجع به خدا فراموش کند تا خدا به جای ذهنش به قلبش فرود بیایید و آن گاه خدا را با قلبش بشناسد و با قلبش تجربه کند. شاید می‌خواست در سکوت ذهنش صدای قلبش را بشنود و در سایه‌ی قلبش زندگی کند. با قلبش ادامه بدهد. با قلبش بسراید و با قلبش زندگی کند. او می‌دانست که خداوند به قلبش نزدیک‌تر است. مولانا چرخید و چرخید. او در حرکت دایره وار درونش چیزی را حس کرد. مثل من که در آرامش قلبم حضور تو را حس کردم. تویی که در مرکز وجود هر آدمی زنده‌ای و نفس می‌کشی و مهم‌ترین کشف هر آدمی، کشف حضور تو در وجود خودش است.

 ۹۴ صفحه، ۶۰۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-00-2001-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

هیچی
فانوس‌های کوچک
نظر محبت
جهان وارونه
پذیرش
جادوی زیر لب
دل آگاهی
یک ضلع درخشان
مرکز را به یاد بیاور
زنی که اندکی شبیه من است

راهنمای دانلود کتاب ردپایی روی برف‌ها

برای دانلود کتاب ردپایی روی برف‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ردپایی روی برف‌ها