دانلود رمان استاد و خدمتکار


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان استاد و خدمتکار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان استاد و خدمتکار

کتاب استاد و خدمتکار اثری‌ خوش‌خوان و سراسر مهر و عاطفه است که با وجود جزییات فراوانش، روایتی روان و خواندنی دارد. یوکو اوگاوا با این کتاب توانسته طیف‌های مختلفی از خوانندگان را مجذوب کند.

کتاب استاد و خدمتکار  یک داستان زیبا و بسیار آرام در مورد یک پروفسور است که دچار یک حادثه شده و شرایطی عجیبی پیدا کرده است. به گفته بسیاری یکی از شاهکارهای ادبیات معاصر است. اوگاوا  در این کتاب با برداشت‌های روانشناختی خود، تصویری جاندار، زنده و فوق‌العاده انسانی را در پیچیدگی‌های زندگی سه انسان به تصویر می‌کشد.

در استاد و خدمتکار (The Housekeeper and Proffesor)، راوی زنی است با تحصیلات ابتدایی و خانه‌دار که پسر نوجوانی دارد.

استاد در حقیقت یک نابغه و استاد ریاضی دانشگاه بوده که بعد از یک حادثه رانندگی حافظه کوتاه مدت خود را از دست می دهد او اطلاعات و خاطرات قبل از تصادف را کاملا به یاد دارد اما بعد از آن حافظه اش تنها 80 دقیقه است و بیش از 80 دقیقه گذشته را به یاد نمی اورد. خدمتکاری که نزد او آمده سعی در مدارا با وی دارد و استاد او را با دنیای بی نظیر ریاضیات آشنا می کند.

شاید ابتدا تصور کنید یک پروفسور ریاضی باید آدم خشک و کسل‌کننده‌ای باشد. مردی ۶۴ ساله و عاشق اعداد، استاد دانشگاه و متخصص نظریه اعداد و ریاضیات محض، اما نویسنده آن‌قدر هوشمند هست که با یک ویژگی منحصربه‌فرد همه‌چیز را دگرگون کند و او را به آدمی جذاب بدل کند.

"استاد و خدمتکار" نثری ساده‌ دارد و در عین حال اگر شروع به خواندن کتاب کنید، احتمالا نمی‌توانید دیگر کتاب را روی زمین بگذارید. بعد از موفقیت این رمان در ژاپن، در سال ۲۰۰۶ فیلمی سینمایی بر اساس این رمان نیز نوشته شده است.

در بخشی از متن کتاب می خوانید:

استاد صدایش می‌کردیم. و او پسرم را روت صدا می‌کرد، چون می‌گفت پخیِ بالای سرش او را یاد علامت رادیکال می‌اندازد.
استاد درحالی‌که موهای پسرم را به هم می‌ریخت گفت: «مغز خیلی خوبی این تو هست.» روت که کلاه سرش می‌گذاشت تا دوستانش دستش نیاندازند محتاطانه شانه بالا انداخت. «با این علامت کوچک می‌توانیم به شناخت دامنه‌ی نامحدود اعداد برسیم، حتی آن‌هایی که نمی‌توانیم درک کنیم.» روی لایه‌ی‌ضخیم گرد و خاک میزش علامت رادیکال کشید.

 ۲۰۸ صفحه، ۸۸۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-351-959-9 

چاپ ۱۳۹۴: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۵۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان استاد و خدمتکار

برای دانلود رمان استاد و خدمتکار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان استاد و خدمتکار
melika ahmadi
۱۳۹۷/۹/۲۶
برای کسایی که به ریاضیات علاقه دارن کتاب جالبیه... ولی در تمام طول داستان و در انتها من منتظر بودم تا یه رازی برملا شه و مثلا مشخص شه که زن برادر استاد در واقع همسرش بوده یا یه چیزی در این مایه ها..
تمرکز کتاب بیشتر روی ریاضیات و بازی بیس بال بود و بیشتر شبیه خاطرات بود و خیلی هیجانی نداشت کتاب.
Saleh Fa
۱۳۹۶/۵/۲۵
هرچه گذشت از جذابیت کتاب کم شد
ولی در کل خوب بود
شب رو شبان
۱۳۹۶/۷/۱۰
فوق العاده بود. حتما نسخه کاغذی‌اش هم تهیه میکنم. عالی!! عالی!!!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۸)