دانلود رمان خرمگس


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی رمان خرمگس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان خرمگس

خرمگس : نام داستانی از نویسنده انگلیسی، اتل لیلیان وینیچ می‌باشد که در دهه 1960انتشار یافت .این داستان در کشور ایران، توسط خسرو همایون‌پور و نیز ترجمه مشترک داریوش شاهین و سوسن اردکانی به فارسی برگردان شده‌است.

این کتاب در سال 1897در انگلستان و آمریکا منتشر شد .وینیچ در این کتاب سیمای انسان‌هایی را مجسم کرده‌است که برای کسب آزادی ،استقلال و حقوق اجتماعی خود دست به مبارزه می‌زنند و در این راه از مرگ نیز هراسی ندارند .عشق در این کتاب مقامی ارجمند دارد. نقش اصلی این کتاب آرتور برتن است که یک انگلیسی مقیم در ایتالیا در زمان سلطه اطریشی‌ها بر این کشور است، او پس از شکست عشقی خود دست به یک ماجراجویی بزرگ می‌زند و بعدها دوباره به ایتالیا بازمیگردد و در یک گروه انقلابی به کار مشغول می‌شود.

داستان کتاب در ایتالیای تحت نفوذ اتریش در دهه 1840میلادی می‌گذرد که زمانه‌ای پر از آشوب و خیزش بود.

نقش اصلی داستان، آرتور بورتون است که سردسته جنبش جوانان است و دشمنش، پدر مونتانلی است. دنباله‌ای از روابط تراژیک بین آرتور و دختر محبوبش، جما، در داستان پیش می‌آید. این کتاب، داستان ایمان، بیداری از خواب و خیال، دگرگونی، عشق و شجاعت است.

 ۳۷۶ صفحه، ۶۳۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود رمان خرمگس

برای دانلود رمان خرمگس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان خرمگس
Hamed Bafi
۱۳۹۶/۷/۲۹
من از ناظرین کتابراه خواهش میکنم روی درستی تایپ و علامتگذاری ها یکم سختگیر تر باشن، تا هم جلوی به هرز رفتن قواعد نگارش گرفته بشه هم لذت خواندن کتاب ها دو چندان بشه. کتابی به زیبایی خرمگس با چنین تایپ و علامتگذاری ضعیفی رو من پیشنهاد نمیکنم کسی بخوونه چون واقعا از زیبایی کتاب چیزی نمیشه درک کرد
aylan kurdi
۱۳۹۶/۶/۳۱
یکی از بهترین کتاب هایی که خوندم
مبین معتمد
۱۳۹۶/۷/۱۹
محشر و کاملاً شبیه سازی شده یک جامعه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۷۲)