دانلود کتاب روش خوردن هوشمندانه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روش خوردن هوشمندانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روش خوردن هوشمندانه

کتاب روش خوردن هوشمندانه به قلم سوزان پیرس تامپسون علم داشتن زندگی شاد، آزاد و بدون چربی را در اختیار شما قرار خواهد داد. این کتاب خارق‌العاده در زمان انتشار خود جزو پرفروش‌ترین آثار نیویورک‌تایمز به شمار آمده است.

امروزه همه انسان‌ها سعی دارند وزن خود را کم کنند. آن‌ها پول هنگفتی صرف این کار می‌کنند، زیرا در فرهنگ ما، کمتر چیزی وجود دارد که مطلوب‌تر از لاغر بودن باشد. اما به نظر شما چرا آن‌ها نمی‌توانند در این کار موفق شوند؟ چرا خیلی از افراد باهوش، توانمند، تحصیل کرده، موفق و با انگیزه‌ای که قصد لاغر شدن دارند نمی‌توانند به هدف خود برسند؟ این واقعیت که 99 درصد از افراد، نمی‌توانند تمام اضافه وزن خود را کاهش دهند، حقیقتا بسیار عجیب است.

بر اساس گفته‌های سوزان پیرس تامپسون (Susan Peirce Thompson) در کتاب روش خوردن هوشمندانه (Bright line eating) باید درک کنیم که چیزی به عنوان مشکل چاقی وجود ندارد، بلکه مسئله معمای چاقی است، چرا که در این رابطه هوش، اراده، استعداد و توان بدنی تأثیر بسیار کمی روی نتیجه کار دارد.

در این کتاب پیرس تامپسون سعی دارد تا شما را در پایان دادن به رژیم غذایی نادرست و آن حلقۀ ثابت آزار دهنده روحی راهنمایی کند؛ حلقه‌ای که در مورد غذا، کالری، ورزش و وزن در ذهن شما وجود دارد. در حقیقت او موفق به کشف مسائلی شده که تا کنون هیچ یک از متخصصین مربوطه بدان توجه نکرده بودند. اما اگر نگاهی به محتوای این کتاب بیندازید. متوجه خواهید شد که سوزان پیرس به درجه‌ای از موفقیت رسیده است که فقط با صفت خارق العاده می‌توان از او یاد کرد.

هدف روش خوردن هوشمندانه، معروف شدن و اثبات علمی آن به‌ عنوان مؤثرترین برنامه‌ی کاهش وزن در جهان است؛ اما این امر به داده‌های بلند مدتی نیاز دارد. شما در کتاب پیش رو، این فرصت عالی و ارزشمند را خواهید داشت که با سوزان پیرس تامپسون و کار حیرت‌انگیزش آشنا شوید.

در بخشی از کتاب روش خوردن هوشمندانه می‌خوانیم:

ممکن است همان‌طور که وزن خود را کم می‌کنید، به ‌خصوص در اطراف صورت و گردن، بد قیافه به نظر برسید. این مسئله اغلب بعد از چند ماه در وزن هدف ماندن، حتی بدون اینکه وزن بیشتری به دست آورید، معکوس می‌شود. در کاهش وزن سریع ممکن است این‌ گونه به نظر برسد؛ بنابراین انتظارات خانوادۀ خود را تنظیم کنید. به آن‌ها اطمینان دهید که کار ناسالمی انجام نمی‌دهید و گونه‌های گلگون شما باز خواهند گشت.

به همین ترتیب، خود را در برابر بسیاری از دوستان، خانواده و آشنایانی که در مورد کاهش وزن شما ابراز نگرانی می‌کنند، محکم نگهدارید. انتظار داشته باشید که این ‌گونه نظر بدهند: «تو دیگه نمی‌خوای وزن کم کنی، مگه نه؟» آن‌ها ممکن است زمانی این حرف را بزنند که شما هنوز 9 (حتی 22) کیلو برای کم کردن دارید. لبخند بزنید، از آن‌ها به خاطر نگرانی‌شان تشکر کرده و آن را در انجمن پشتیبانی آنلاین به اشتراک بگذارید. به شکلی، چشمان جامعه ما درست نمی‌بیند و از چاقی به سمت لاغری رفتن ناهنجاری فرهنگی محسوب می‌شود و افراد را بد جلوه می‌دهد. نگرانی آن‌ها را جدی نگیرید. شما خوب هستید. این بحث را با دوستان خود در «روش خوردن هوشمندانه» در میان بگذارید. ما هوای شما را داریم؛ و بعد از اینکه مدت طولانی در وزن ایدئال خود قرار داشتید، مردم آرام خواهند شد. آن‌ها فقط می‌خواهند مطمئن شوند که شما بیمار نیستید یا هدفتان رسیدن به 35 کیلو نیست.

 ۳۱۲ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-99478-0-7 

چاپ ۱۳۹۹: ۶۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه مترجم
مقدمه: داستان خودم
بخش اول: مغز چگونه مانع از کاهش وزن می‌شود؟
فصل اول: ضعف نیروی اراده
فصل دوم: گرسنگی سیری‌ناپذیر
فصل سوم: تمایلات بیش از حد
فصل چهارم: مقیاس حساسیت
فصل پنجم: کارشکن
بخش دوم: راه حل روش خوردن هوشمندانه: غلبه بر ضعف نیروی اراده
فصل ششم: چهار روش هوشمندانه
فصل هفتم: خودکار، صمیمی‌ترین دوست جدید
بخش سوم: نقشه راه: شروع کار
فصل هشتم: برنامه غذایی کاهش وزن
فصل نهم: روز اول شما: در مرحله عمل
فصل دهم: ابزارهایی که کار می‌کنند
بخش چهارم: نقشه راه: ماندن در دوره
فصل یازدهم: روش زندگی هوشمندانه
فصل دوازدهم: رستوران‌ها، مسافرت‌ها و مناسبت‌های خاص
فصل سیزدهم: اگر مرزهای هوشمندانه‌ام را بشکنم چه اتفاقی خواهد افتاد؟
بخش پنجم: وزن ایدئال، نگهداری و فراتر از آن
فصل چهاردهم: دستیابی به وزن ایدئال
فصل پانزدهم: نتیجه‌گیری: داشتن زندگی شاد، آزاد و بدون چربی
منابع

راهنمای دانلود کتاب روش خوردن هوشمندانه

برای دانلود کتاب روش خوردن هوشمندانه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روش خوردن هوشمندانه

نظرات کتاب روش خوردن هوشمندانه

مهوش مولودی
۱۴۰۰/۲/۱۳
فکر میکنم کتاب بسیار بسیار خوبیه من دو روزه خوندمش البته هنوز شروع نکردم با روش کتاب تغذیه داشته باشم قند و از قبل ترک کرده بودم ولی چند روزیه که آردم قطع کردم. من دقیقا بیست ساله یه حساسیت پوستی دارم خیلی اذیت میشدم همیشه قرص مصرف میکردم به شدت خارشو کهیر میزدم حتی صورتو پوست سرم خیلی خیلی دکتر من رفتم هیچ گونه جوابی نگرفتم فقط آزمایشو پماد وصابونو مسخره بازی ولی بعد قطع آرد متوجهه شدم بیست ساله فقط به آرد حساس بودم وه قرصمم قطع کردم به همین سادگی. جوری بودم که اگه یه شب از قبل حواسم نبود قرصو نداشتم باید دو سه نصفه شب یکی از اعضای خانوادم میرفتن دارو خانه شبانه روزی ازبس کهیرهای وحشتناکی میزدم حتی سه چهار ساعت قبل از وقتی که دیشب قرصو مصرف کرده بودم خارش‌ها شروع میشد طوری که گاهی داروم کنترلش نمیکرد به لطف این کتاب راحت فهمیدم به آرد حساسم. در آخر ازتون میخام اگه مریضی دارین مطالعه کنین به حرف دکتر اکتفا واعتماد نکنید دکتر خودتون بشین ممنون از کتابراه
Zahra Karimi
۱۴۰۰/۱/۱۳
من و مادرم این رژیم رو گرفتیم و این کتاب واقعا جواب داد من۴ و مادرم هم ۱۱ کیلو در طی ۱ ماه کم کردیم برای همه یکسان کم نمیشه ولی مطمئنی این وزنی که رفته دیگه برنمیگرده. اولش مخالف سر و سخت حذف قند و ارد به خصوص ارد بودم چون همه میدونیم که غذا‌های ایرانی یعنی نون و برنج و خوب حذف نون تقریبا 2/3 طول و غذا‌های روز رو دچار مشکل میکنه ولی عادت میشه. سخت نیست (اصلا بهتون فشار وارد نمیشه) باور کنید از تمام رژیم‌هایی که گرفتم ساده‌ترین رژیم بوده بیشترین نتیجه رو گرفتم
Zahra Shafieyesarvestani
۱۳۹۹/۹/۲۴
واقعا کتابی عالی هست و روش خوردن هوشمندانه یه روش واقعی برای کاهش وزن، بدون ورزش. من خودم توی کمتر از دو ماه ده کیلو وزن کم کردم و الآن هم دارم ادامه میدم. به کسایی که از چاقی به ستوه اومدن و همه جور رژیمو امتحان کردن و نتیجه زیادی نگرفتن خوندن کتابو توصیه میکنم
مشاهد همه نظرات (۱۲)