دانلود کتاب روش‌های اندازه گیری خلاء


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب روش‌های اندازه گیری خلاء و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب روش‌های اندازه گیری خلاء

کتاب روش‌های اندازه گیری خلاء نوشتهٔ عبدالعظیم حاصلی با توجه به اهمیت و نقش بسیار مهم خلاء در فناوری‌های جدید و پیشرفته خصوصاً در فناوری‌های مربوط به نانو و نیز ساخت ریز سیستم‌ها تهیه و تنظیم گشته است.

با توجه به انحصاری بودن فناوری این گونه تجهیزات، در این کتاب روش‌های مرسوم اندازه‌گیری خلاء بررسی شده است. کتاب روش‌های اندازه گیری خلاء در ابتدا به بررسی روش‌های مختلف اندازه‌گیری خلاء و فناوری‌های بکار رفته در هر روش می‌پردازد و سپس مزایا و معایب و مسائل پیش رو در هر کدام از این روش‌ها را بیان می‌کند.

این کتاب ضمن بیان اهمیت خلاء و اندازه‌گیری آن در عرصه‌های مختلف علوم و صنایع به ویژه صنایع و کاربردهای استراتژیکی - که در کشور هنوز آن گونه که باید نمود عملی پیدا نکرده‌اند ـ به چگونگی ساخت تجهیزات اندازه‌گیری میزان خلاء و مباحث روز مربوط به این فناوری با بررسی چندین مقاله جدید در این حوزه می‌پردازد. حسگرهای موسوم به حسگرهای پیرانی بیشترین بخش از این کتاب را به خود اختصاص داده‌اند اما به بررسی برخی مقالات ارائه شده در مورد سایر روش‌ها نیز پرداخته شده است.

 ۱۱۳ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-283-224-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
معرفی خلاء و تفاوت آن با فشار
معرفی و مقایسهٔ رفش‌های اندازه گیری فشار و خلاء
نتیجه گیری و پیشنهادات

راهنمای دانلود کتاب روش‌های اندازه گیری خلاء

برای دانلود کتاب روش‌های اندازه گیری خلاء و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  روش‌های اندازه گیری خلاء
عبدالعظیم حاصلی
۱۳۹۸/۹/۳۰
سلام، با خرید این کتاب باعث رونق و دلگرمی نویسندگان شوید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)