دانلود کتاب رویای گمشده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رویای گمشده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رویای گمشده

کتاب رویای گمشده به قلم روح الدین خلیلی دشتی، به روایت داستان عاشقانه دو جوان به نام‌های ستاره و بهراد می‌پردازد.

در این داستان پدر بهراد بیمار است و به پرستار نیاز دارد. سارا که دوست ستاره و از بستگان دور بهراد است این موضوع را با ستاره در میان گذاشته و آن‌ها را با هم آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب رویای گمشده می‌خوانیم:

توی این مدت ستاره کلی با ترانه دوست شده بود و حسابی با هم گرم گرفته بودند. ترانه هر وقت فرصت می‌کرد می‌آمد و در کلاس آشپزی ستاره شرکت می‌کرد. بذله‌ گویی‌های ترانه برای دقایقی هم که شده ستاره را از مشکلات روزمره دور می‌کرد. همه چیز به ظاهر خوب پیش می‌رفت و ستاره خوشحال از روند زندگی جدید به آینده امیدوار و خوش‌بین بود. صبحی زیبا بعد از یک شب برفی! حالا خورشید از پشت ابرها بیرون آمده و مشغول گرم کردن زمین پوشیده از برف بود.

هرچند توان و قدرت این کار را نداشت. ستاره شاد و سرحال، تبسم را برای مدرسه رفتن آماده کرد و بعد از این که او را راهی کرد به سمت منزل بهراد راه افتاد. در راه خدا را شکر می‌کرد که مسیر زندگیش را به راهی هدایت کرده که مشکلات را پشت سر بگذارد در همین حال یاد سارا افتاد که بانی این کار شده بود. مدتی می‌شد که ازش بی خبر بود. ستاره و سارا دبیرستان باهم بودند ستاره به خاطر وضع زندگیش فقط توانست دیپلم بگیرد، ولی سارا که وضع مالی مناسب و خانواده درست و حسابی داشت لیسانس حسابداری‌اش را گرفت و بالاخره در شرکت بهراد مشغول کار شد.

ستاره داشت به جان سارا دعا می‌کرد که خودش را جلوی خانه بهراد دید در را که باز کرد پدر بهراد را دید که روی صندلی چرخدار توی ایوان خانه نشسته بود. پیرمرد سرحال و شاد به نظر می‌رسید و بهراد هم داشت برای او آواز می‌خواند.

 ۱۴۷ صفحه، ۹۴۲ کیلوبایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8693-18-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب رویای گمشده

برای دانلود کتاب رویای گمشده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رویای گمشده

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
آتنا جعفری
۱۳۹۸/۳/۲۲
خیلی تکراری و مبتدی متاسفانه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)