دانلود کتاب ریاضی پایه دهم

  • از: حسین رضوانی
  • ناشر: انتشارات گچ
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ریاضی پایه دهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ریاضی پایه دهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ریاضی پایه دهم

کتاب ریاضی پایه دهم به قلم حسین رضوانی از مجموعه کتاب‌های نوک مگسک، شامل 10 آزمون تستی برای آمادگی کنکور و تقویت توانایی تست زدن، 10 آزمون تشریحی برای درک بهتر مسائل ریاضی و کسب بهترین معدل در امتحانات است.

سؤالی که همواره در ذهن دانش‌آموزان مطرح است این می‌باشد که چگونه ریاضی را یاد بگیرند تا بتوانند به راستی مسئله حل کنند. با توجه به تجربیات به دست آمده این مشکل فقط و فقط با حل مسئله‌های گوناگون و نوشتن آن‌ها روی کاغذ امکان پذیر است. حتی با استعدادترین دانش‌آموران وقتی قادر به حل مسئله‌های ریاضی می‌شوند که قبلا مشابه آن را دیده باشند و خوب در مورد آن فکر کرده و در موارد مشابه بتوانند شبیه‌سازی کنند.

تا زمانی که دانش‌آموز به تعاریف و مفاهیم ریاضی مسلط نشده، نباید شروع به زدن تست کند. از این رو در این کتاب سعی شده ابتدا سؤالات تشریحی مطرح شود که دانش‌آموز به تعاریف و مفاهیم کتاب درسی، مسلط شود.

دانش‌آمور حتما باید ابتدا آزمون‌های تشریحی را حل کند و ترس از اینکه نمی‌توانم حل کنم را نداشته باشد زیرا وقتی پاسخ تشریحی را مجددا خود روی کاغذ می‌نویسد دقیقا به اشکالات خود پی می‌برد و در ضمن اشکالات هر دانش‌آمور فقط مخصوص خود اوست و باید خودش این اشکالات را پیدا کند به عبارت دیگر آمورش دقیق ریاضی وقتی صورت می‌گیرد که خود دانش‌آموز به اشکالاتش پی ببرد و این ممکن نیست مگر آنکه خود اقدام به حل مسائل گوناگون ریاضی کند.

آرمون‌های تشریحی این کتاب طوری تنظیم شده است که به تمام تعاریف و مفاهیم کتاب توجه کامل شده است. تست‌های این کتاب دقیقا بر مبنای متن کتاب درسی جدید و مثال‌ها و تمرین‌ها تنظیم و شبیه‌سازی شده.

شما دوست عزیز می‌توانید پس از مطالعه‌ی کامل محدوده‌ی مشخص شده‌ در هر آزمون با توجه به زمان پیشنهاد شده، شرایط یک امتحان را برای خود شبیه سازی کنی، سپس با مراجعه به پاسخ‌های تشریحی که بسیاری از آن‌ها به کتاب درسی ارجاع داده شده اشکالات خود را یافته و مورد بررسی و تحلیل دقیق قرار دهی.

مجموعۀ نوک مگسک یا 20 آزمون مرحله‌ای و جامع، تمام مباحث کتاب درسی شما را پوشش می‌دهد. نوک مگسک مختصر و مقوی است و می‌تواند از اولین گام تا بهترین نتیجه همراه شما باشد.

 ۱۳۴ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-98131-6-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن ناشر
سخن مولف
آزمون‌های تشریحی
آزمون‌های چند گزینه ای
پاسخ آزمون‌های تشریحی
پاسخ آزمون‌های چند گزینه‌ای

راهنمای دانلود کتاب ریاضی پایه دهم

برای دانلود کتاب ریاضی پایه دهم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ریاضی پایه دهم

نظرات کتاب ریاضی پایه دهم

حمید مرشد
۱۳۹۸/۷/۲۸
باتشکر از زحمات شما کتاب خوبی است دانش آموز راوادار به خواندن میکند واز تنبلی دور
ملیحه اسکندری
۱۳۹۸/۶/۶
یک کتاب جامع و عالی
احسان مولوی
۱۳۹۹/۸/۱۸
خیلی خوبه. از اکثر کتابایی که داشتم سوالاش بهتره
مشاهد همه نظرات (۴)