دانلود کتاب صوتی زئوس و آذرخش سرنوشت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زئوس و آذرخش سرنوشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زئوس و آذرخش سرنوشت

کتاب صوتی زئوس و آذرخش سرنوشت اثر سوزان ویلیامز و جون هلوب، داستانی جذاب از مجموعه‌‌ قهرمانان کارآموز است. داستان‌هایی از اساطیر یونان که برای کودکان و نوجوانان تدوین شده است.

در کتاب صوتی زئوس و آذرخش سرنوشت (Zeus and the thunderbolt of doom) زئوس فکر می‌کند زندگی‌اش خسته کننده و یکنواخت است. البته دقیقا تا قبل از آن روز پر حادثه! از همان لحظه‌ای که سه غولچه‌ی وحشتناک و گرسنه او را دزدیدند فهمید که دیگر زندگی‌اش هیچ‌وقت مثل قبل نمی‌شود. همه‌اش هیجان و هیجان و هیجان. آن هم از نوع خطرناک و ترسناکش! رعد و برقی که دنبالش بود، غولچه‌های بداخلاق، پرنده‌های غول آسای بدقیافه، طوفان و از همه ترسناک‌تر... پادشاه کرونوس، پادشاه خشن و خشمگین تایتان‌ها. اما زئوس خیلی زود می‌فهمد که در راه این ماجراجویی‌ها تنها نیست، سنگی سخنگو و آذرخشی جادویی کمکش می‌کنند تا به سوی سرنوشتش برود. سرنوشتش به عنوان پادشاه المپی‌ها...

 ۱ ساعت و ۳۲ دقیقه، ۱۰۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
مقدمه
۱۰ دقیقه
ده سال بعد
۸ دقیقه
خداحافظ کرت
۷ دقیقه
سلام دردسر
۷ دقیقه
هارپی‌ها
۷ دقیقه
آذرخش
۹ دقیقه
بانویی در مه
۷ دقیقه
نشانه‌های رازآلود
۶ دقیقه
پادشاه بزرگ بد قلدر
۱۲ دقیقه
قورت
۱۲ دقیقه
المپی‌ها

راهنمای دانلود کتاب صوتی زئوس و آذرخش سرنوشت

برای دانلود کتاب صوتی زئوس و آذرخش سرنوشت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زئوس و آذرخش سرنوشت
Majid raoufi
۱۳۹۸/۱/۲۷
عالی😍😍😍
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۷/۱/۱
کتاب صوتی خوبی است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)