دانلود کتاب زبان بدن (تن گفت): کشف افراد از روی ژست‌های رفتاری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زبان بدن (تن گفت): کشف افراد از روی ژست‌های رفتاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زبان بدن (تن گفت): کشف افراد از روی ژست‌های رفتاری

کتاب زبان بدن (تن گفت): کشف افراد از روی ژست‌های رفتاری نوشته هاروی سگلر یکی از جدیدترین آثار در زمینه زبان بدن، به شما نشان خواهد داد که چگونه زبان بدن افراد را به‌ طور موثری خوانده تا وضعیت تعامل به‌ نحوی تغییر یابد که نتیجه بهتری از آن حاصل شود.

ویژگی‌ای که این کتاب را روان و تأثیرگذار و به فرهنگ بومی کشورمان نزدیک کرده است، این است که کارشناس و مدرس زبان بدن، پویا ودایع، آن را ترجمه کرده است. زبان بدن (تن‌گفت) رکن مهم مذاکرات تجاری و اجتماعی است که مذاکره‌کنندگان باید به آن توجه کنند.

کتاب زبان بدن (تن‌گفت): کشف افراد از روی ژست‌های رفتاری (Body language)، یکی از جدیدترین آثار در زمینه زبان بدن است که در سال 2016 نوشته و منتشر شده است و شامل گام‌ها و راهبردهایی درباره خوانش مؤثر زبان بدن و کسب مزایای زیادی که خواندن زبان بدن برای ما به ارمغان می‌آورد است. ما انسان‌ها همواره در حال برقراری ارتباط بوده و این کار را با استفاده واژه‌ها و بدن‌های خود انجام می‌دهیم.

گاه پیش می‌آید که واژگان ما یک چیز می‌گویند ولی بدن‌های ما چیز دیگری می‌گویند. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد. مثلا وقتی که شما با استفاده از واژه‌ای بنا به هر دلیلی می‌گویید که حالتان خوب است اما در واقع این طور نیست. واژگان شما می‌گویند که حالتان خوب است اما اگر کسی به زبان بدن شما بنگرد، متوجه می‌شود که حال شما خوب نیست.

هاروی سگلر (Harvey Segler) با ارائه مثال‌هایی شفاف در این کتاب به شما کمک می‌کند از درون لاک رویاهای خود بیرون آمده و به آن‌ها حقیقت ببخشید. ابتدا از نحوه نشستن خود شروع کرده و سفر خود را به سوی هدیه‌ای ادامه دهید که نامش درک زبان بدن است. این سفری است که زندگی شما را تغییر خواهد داد.

در بخشی از کتاب زبان بدن می‌خوانید:

بارها در تبلیغات دیده‌اید که قدرت چیزی را نشان می‌دهند که بر کف دست شما جای می‌گیرد. دلیل روشن استفاده از این مقایسه در تبلیغات این است که کف دست شما چندان بزرگ نیست و تصور این‌که قدرتی آن چنانی می‌تواند در کف دست شما جای گیرد، یک شگفتی به شمار می‌رود. اما نباید زود قضاوت کرده و کف دست خود را دست کم بگیریم. کف دست شما، بخش حساس و باارزشی از بدن شماست. ارتباط مغز با کف دست بیش از ارتباط آن با هر جای دیگر بدن شماست.

 ۹۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-827-3 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۵۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه مترجم
مقدمه نویسنده
فصل اول: یک زبان واقعی دیگر
فصل دوم: سکوت هزار واژه
فصل سوم: ذهن چیره بر بدن یا بدن چیره بر ذهن
فصل چهارم: روش‌های پنهان خوانش زبان بدن
فصل ششم: دست دادن مخفیانه
فصل هفتم: قدرت کف دست
فصل هشتم: خواندن زبان بدن

راهنمای دانلود کتاب زبان بدن (تن گفت): کشف افراد از روی ژست‌های رفتاری

برای دانلود کتاب زبان بدن (تن گفت): کشف افراد از روی ژست‌های رفتاری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زبان بدن (تن گفت): کشف افراد از روی ژست‌های رفتاری

نظرات کتاب زبان بدن (تن گفت): کشف افراد از روی ژست‌های رفتاری

محبوبه فلاح
۱۳۹۶/۱۲/۱۱
سبک گفتار و توضیحات بسیار روان و شیوا بود اما فقط محدود بود به چند ژست برای خود فرد که اگر کسی قبلا کتابی در مورد زبان بدن مطالعه کرده باشه بسیار پیش پاافتاده هست. ومطالب بسیار کلی ست و در نهایت تشویق به شرکت در کلاس‌های زبان بدن. اما اطلاعات جامع‌ای در مورد خوندن زبان بدن نمی‌ده. بیشتر می‌شد اسم و کتاب رو گذاشت یادگیری چند تکنیک برای بدن خود. بنده از کتابراه قبلا یک کتاب زبان بدن خریدم که بسیار اطلاعات خوبی داشت اما از خرید این کتاب راضی نبودم. ولی می‌تونه برای برخی افراد که می‌خوان چندتا تکنک برای ژست بدن خودشون یادبگیرن مفید باشه. کل مطالب کتاب رو می‌شه توی یه صفحه خلاصه کرد‌.
فرزاد نباتی
۱۳۹۷/۲/۹
سلام
من نظرم رو به دوبخش تقسیم میکنم
بخش اول در مورد اعتماد به نفس هستش که در کتاب به اون اشاره شده و ژست‌هایی هم برای داشتن و افزایش اعتماد به نفس اومده که خوبه
بخش دوم ور رابطه با حالات بدنی مختلف هستش که خیلی محدوده و از این نظر‌جای کار بیشتری نیاز داره
سهیل سرائی
۱۳۹۹/۱۲/۱۶
کتاب خیلی کلی بود و برای بخش‌ها اصلن توضیحی داده نمیشد با اینکه صفحه هاش کم بود ولی حوصله ادم برای خوندن همش سر میره...
مشاهد همه نظرات (۹)