دانلود کتاب زبان تخصصی مهندسی ژئوماتیک (نقشه‌برداری)

  • از: منصور سبزعلی
  • ناشر: انتشارات ماهواره
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب زبان تخصصی مهندسی ژئوماتیک (نقشه‌برداری) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زبان تخصصی مهندسی ژئوماتیک (نقشه‌برداری) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زبان تخصصی مهندسی ژئوماتیک (نقشه‌برداری)

کتاب زبان تخصصی مهندسی ژئوماتیک (نقشه‌برداری) اثر منصور سبزعلی، گنجینه‌ای از گزیده‌ترین متون مربوط به اغلب مسائل مطرح شده یا مهم‌ترین آن‌ها در دوره‌ی کارشناسی رشته‌ی تحصیلی مهندسی نقشه‌برداری (ژئودزی و ژئوماتیک) است.

مطالب گرد‌آورده شده در کتاب زبان تخصصی مهندسی ژئوماتیک (نقشه‌برداری)، به خواننده ذهنیتی کاملا دقیق از درک متون تخصصی مربوط به این رشته‌ی تحصیلی را خواهد داد، طراحی تست‌های دقیق و جزئی به صورت خط‌ به‌ خط و براساس متن، وجود متون ملموس با مباحث مطرح به صورت جامع، ترجمه‌ی دقیق تمامی موارد عنوان شده در این اثر به خواننده قدرت درک و برداشت مناسب‌ترین مسائل را در هر متن انگلیسی در زمینه‌های این فیلد کاری را می‌دهد.

بخش اول این کتاب شامل مسائل مطرح شده در ژئودزی است. ژئودزی ۱، ۲، ژئودزی ماهواره، ژئودزی نجوم، ژئودزی فیزیک از قسمت‌های این بخش هستند. بخش دوم این کتاب شامل مسائل مطرح شده در فتوگرامتری است. فتوگرامتری ۱، ۲، ۳ و ۴ از مسائل عنوان شده خواهند بود. بخش سوم در رابطه با مفاهیم مطرح شده در نقشه‌برداری که از قسمت‌های متنوع آن می‌توان به نقشه‌برادری ۱، ۲، نقشه‌برداری مسیر، نقشه‌برداری زیر‌ زمینی و نقشه‌برداری ژئودتیک اشاره نمود. بخش چهارم در ارتباط با این سایر علوم مطرح شده در دوره‌ی کارشناسی، هیدروگرافی، کاداستر، سیستم اطلاعات جغرافیایی، سنجش از دور، کارتوگرافی، دستگاه‌های مورد استفاده در نقشه‌برداری و خطا‌ها و سرشکنی خواهد بود. بخش پنجم شامل قواعد زبان انگلیسی (تدریس جزء به جزء تمامی دستور زبان انگلیسی مطرح شده در کنکور کارشناسی ارشد) است که تصمیم به حل ۵ تست دستور زبان کنکور کارشناسی ارشد از سال‌های ۸۷ تا ۹۲ گرفته شد. به طرق مختلف می‌توانید از محتویات این کتاب بهره‌مند شوید، کتاب زبان تخصصی مهندسی ژئوماتیک (نقشه‌برداری) که در مجموع شامل ۵ فصل ژئودزی، فتوگرامتری، نقشه‌برداری، متون متفرقه و دستور زبان خواهد می‌تواند با به خاطر سپردن ابتدا واژگان بیرون کشیده شده از هر متن شروع نمود بعد به حل تست‌های همان متن اقدام کرد، ترجمه‌ی متون و واژگان و حتی تست‌ها در این کتاب آمده شده و می‌توان در مواقع ضروری به آن‌ها رجوع نمود. این ترفند متن و سوالات در کنار ترجمه کمک شایان ذکری به شما می‌کند.

 ۴۳۰ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-92896-5-3 

چاپ ۱۳۹۲: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش اول: متون ژئودزی
ژئودزی
پاسخنامه ژئودزی (کلمات پایه‌ای و پاسخ‌های کلیدی)
بخش دوم: متون فتوگرامتری
فتوگرامتری
پاسخنامه فتوگرامتری (کلمات پایه‌ای و پاسخ‌های کلیدی)
بخش سوم: متون نقشه‌برداری
نقشه‌برداری
پاسخنامه نقشه برداری (کلمات پایه‌ای و پاسخ‌های کلیدی)
بخش چهارم: متون متفرقه
متفرقه
پاسخنامه متون نقشه‌برداری (کلمات پایه‌ای و پاسخ‌های کلیدی)
بخش پنجم: قواعد
قواعد دستور زبان انگلیسی
حل سوالات کنکور کارشناسی ارشد

راهنمای دانلود کتاب زبان تخصصی مهندسی ژئوماتیک (نقشه‌برداری)

برای دانلود کتاب زبان تخصصی مهندسی ژئوماتیک (نقشه‌برداری) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زبان تخصصی مهندسی ژئوماتیک (نقشه‌برداری)
محمد جواد میرزایی
۱۳۹۶/۱۱/۱۷
کتاب خوب و مفید هستش.
sadegh 01
۱۳۹۷/۸/۲
کتاب خوب و مفید هستش
mamaqa pirotaqaei
۱۳۹۹/۱/۱۱
کتاب مفید و خوبیه من که راضیم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)