دانلود کتاب زندگی الهی: تراژدی، درام و کمدی

  • از: کاوه احمدی علی آبادی
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب زندگی الهی: تراژدی، درام و کمدی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زندگی الهی: تراژدی، درام و کمدی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زندگی الهی: تراژدی، درام و کمدی

آنچه‌ می‌خوانید، اثر در اثر و متن‌ در متنی‌ است‌ که‌ به‌ بازآفرینی‌ و دگرآفرینی‌ متونی ‌می‌پردازد که‌ زمینه‌ ارجاع‌ آثاری‌ همچون‌، کمدی‌ الهی‌ دانته‌، فاوست‌ گوته‌، فیلم‌کانال‌ آندره‌ وایدا، معراج نامه ها و... است‌. آفرینشی‌ که‌ از فیلم‌ شروع‌ شده‌، با غوطه‌ در کتبی‌ ادامه ‌یافته‌ و با نقد و دیالوگی‌ که‌ به‌ معراج‌ رفتگان‌ را فرا می‌خواند، به‌ عنوان‌ اثری‌ با نام‌"زندگی‌ الهی‌" برگزیده‌ شده ‌است‌. آثاری‌ که‌ مستقیماً در شکل‌ گیری‌ این‌ اثر دخیل‌ بوده‌اند، به‌ قرار ذیل‌اند: فیلم‌ کانال‌ از آندره‌ وایدا، کمدی‌ الهی‌ ( دوزخ‌، برزخ‌ وبهشت‌) از دانته‌، ارداویراف‌ نامه‌ منسوب به ارداویراف‌، سیر العابد الی‌ المعاد از سنایی‌غزنوی‌، فاوست‌ از  گوته‌ و صحرای‌ محشر از جمالزاده‌ از جمله‌ مهمترین‌ آن ها هستند.

 ۶۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب زندگی الهی: تراژدی، درام و کمدی

برای دانلود کتاب زندگی الهی: تراژدی، درام و کمدی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زندگی الهی: تراژدی، درام و کمدی