دانلود کتاب زیاگان شصت (مجموعه داستان کوتاه)

  • از: توحید تیموری
  • ناشر: انتشارات مهرراوش
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب زیاگان شصت (مجموعه داستان کوتاه) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب زیاگان شصت (مجموعه داستان کوتاه) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب زیاگان شصت (مجموعه داستان کوتاه)

مجموعه ای از 7 داستان کوتاه از توحید تیموری

از متن کتاب:

دوست دارم وقتی کاوه اینجوری لباس می‌پوشد. شلوار مشکی تنگ براقش با آن پیراهن دکمه‌دار که همیشه باز می‌گذارد تا در این وقت سال بادی که از در باز تراس داخل می‌آید خنکش کند. تا حالا این موضوع را به او نگفتم. می‌دانم اگر این موضوع را بداند وقتی این لباس‌ها را می‌پوشد زیرچشمی مرا مرور خواهد کرد تا عکس‌العملم را بببیند. آن موقع است که دیگر این طرز لباس پوشیدنش هم جذابیتی برایم نخواهد داشت. همانطور که دیگر موجود جالبی برایم نیست. در کل موجود سطح پایینی بود. نمی‌دانم در چه شرایطی بودم که وقتی در پارک قدم می‌زدیم بازویش را گرفتم و گفتم «بیا با هم ازدواج کنیم». بعدها فهمیدم چه مقام و موقعیتی به یک مرد داده می‌شود وقتی یک زن از او درخواست ازدواج می‌کند؛ در کل بهتر است بگویم هر نوع درخواستی. خلاصه من با درخواستم به یک مردی که زیاد مورد توجه نبود اعتماد به نفس زیادی دادم. بعد از یک هفته با خانواده مطرح کردم. بعد از یک ماه به خواستگاری آمد. چون من می‌خواستم زود همه چی جلو رفت و نشستیم سر سفره عقد.

نمی‌دانم از کی این اتفاق برایم افتاد. من دو جور زندگی دارم...

 ۱۳۶ صفحه، ۷۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7119-20-4 

چاپ ۱۳۹۴: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

ژانوس
مرگ مولف
زیاگان شصت
ورود انسان ممنوع
شفتالوها
فرشید چپ دست
مسخ در مه

راهنمای دانلود کتاب زیاگان شصت (مجموعه داستان کوتاه)

برای دانلود کتاب زیاگان شصت (مجموعه داستان کوتاه) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  زیاگان شصت (مجموعه داستان کوتاه)

نظرات کتاب زیاگان شصت (مجموعه داستان کوتاه)

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.