دانلود کتاب ساز حنجره و چالش‌های تولید صوت

  • از: فرنگیس یاوری
  • ناشر: انتشارات سوره مهر
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ساز حنجره و چالش‌های تولید صوت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ساز حنجره و چالش‌های تولید صوت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ساز حنجره و چالش‌های تولید صوت

کتاب ساز حنجره و چالش‌های تولید صوت نوشتۀ فرنگیس یاوری، به فیزیولوژی بیماری‌های گوش و حلق و بینی می‌پردازد و با شناخت و بررسی آن‌ها راهکارهایی برای پرورش صدا ارائه می‌دهد و آواشناسی فیزیکی و آوازخوانی را به شما می‌آموزد.

دربارۀ کتاب ساز حنجره و چالش‌های تولید صوت:

نسل امروز اگرچه در بسیاری از مفاهیم زندگی دچار تغییر نگرش و سبک زندگی شده است اما هنوز مانند گذشتگان بر این باور است که صدای خوش، ناشی از استعداد ذاتی است که از طرف خالق به بعضی افراد عطا شده و سایرین از این موهبت محروم هستند. متأسفانه این موضوع باعث شده مباحث تکنیکی در آموزش صدا مورد توجه عمیق و موشکافانه قرار نگیرد و بیشتر متکی بر ذات و استعداد فرد باشد.

در این کتاب تلاش شده نکات تخصصی به زبانی قابل فهم برای طیف‌های مختلف جامعه شرح داده شود تا کسانی که دانش چندانی در زمینه‌های تخصصی مرتبط با آواز ندارند بتوانند از آن بهره‌مند شوند، در عین حال نگاه تخصصی را از نظر دور نداشته تا سطح آگاهی و دانش مخاطب نیز ارتقا یابد، از این رو این کتاب را برای تمام افراد جامعه، به‌ویژه خوانندگان، هنرپیشگان، گویندگان، معلمان، وکلا و استادان دانشگاه که هر روز با زبان و گفتار سروکار دارند مفید است.

با دقت در مفاهیم این کتاب و به‌کارگیری توصیه‌ها و نکات آن، گوش شما به مرور می‌تواند هر صدایی را تجزیه و تحلیل کند و همچنین می‌توانید نقط ضعف و قوت هر صدایی را بشناسید و اراده خود را در تولید صوت مسلط کنید.

این کتاب شامل آشنایی با مفاهیم بنیادی و سیستم ارتباطی و عصبی اندام‌ها، آناتومی (اندام‌شناسی) و فیزیولوژی (عملکرد اندام‌ها) راه هوایی، اندام‌های گفتاری و شنوایی است که بعد از توضیح هر کدام از اندام‌ها با توجه به توانایی و وظیفه آن اندام، نکاتی آورده شده است تا مخاطب بتواند جنبه‌های علمی و شناخت هر اندامی را هم‌زمان با شیوه درست و عملی برای کار با هر اندام به طور ملموس‌تر درک کرده و خطرات ناشی از بدرفتاری با آن اندام را نیز بشناسد و از آن پرهیز کند.

کتاب ساز حنجره و چالش‌های تولید صوت برای چه کسانی مناسب است؟

علاقه‌مندان به آواز و آوازخوانی و پرورش صدا را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

در بخشی از کتاب ساز حنجره و چالش‌های تولید صوت می‌خوانیم:

موجود زنده پدیده‌ای است که با کنش و واکنش‌های مشخص توسط مجموعه اندام‌ها و حسگرهای محیطی خود و با کنترل سیستم عصبی می‌تواند با جهان خارج ارتباط برقرار کند و مجموعه اندام‌های هر موجود زنده متناسب با اهداف و نوع زندگی او آفریده شده است؛ به طوری که برای زنده ماندن (بقا) حفظ ایمنی (در مقابل موجودات هم‌زیست و رقیب در زندگی رقابتی) و تولید نسل تکامل و سازگاری لازم را پیدا کرده است. باید گفت تمام رفتارها و عکس‌العمل‌های موجودات زنده از جمله انسان در وهله اول در راستای برآورده کردن همین سه اصل مهم است.

 ۳۷۰ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-03-0550-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش‌گفتار
گفتار اول: آناتومی و فیزیولوژی سیستم عصبی و اندام‌های مرتبط با گفتار
گفتار دوم: ماهیچه‌ها، اعصاب و سیستم عروقی صورت، سر و گردن
گفتار سوم: اندام‌های راه هوایی (تنفسی - گوارشی - گفتاری)
گفتار چهارم: بیماری‌های راه هوایی
گفتار پنجم: تغذیه، عادات غذایی و توصیه‌های لازم برای خوانندگان
گفتار ششم: فیزیک صوت
گفتار هفتم: مفاهیم زبان از دیدگاه زبان‌شناسی
گفتار هشتم: تکنیک‌های کاربردی برای خوانندگی
سخن پایانی
منابع

راهنمای دانلود کتاب ساز حنجره و چالش‌های تولید صوت

برای دانلود کتاب ساز حنجره و چالش‌های تولید صوت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ساز حنجره و چالش‌های تولید صوت

نظرات کتاب ساز حنجره و چالش‌های تولید صوت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.