دانلود کتاب سخنران شدن سخت نیست


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سخنران شدن سخت نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۱۲۰ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-455-191-5 

قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب سخنران شدن سخت نیست

سخنران شدن سخت نیست، سخنرانی نه‌تنها یک مهارت ضروری کاری، بلکه یک مهارت ضروری زندگی نیز هست که محمدرضا انصاری مهارت‌های سخنرانی را برای شما به سادگی و با مثال‌های عملی بیان کرده است.

ممکن است برایتان پیش آمده است که در جمعی چند نفره یا در جلسات رسمی بخواهید مطلبی را بگویید و ترس از ارائه مطلب، عدم اعتماد به نفس یا هر دلیل دیگری باعث شده باشد که از گفتن آن حرف جلوگیری کنید. یا اینکه سخنران حرف‌هایی را پشت تریبون می‌زند یا مدرس چیزهایی را می‌گوید که شما بهتر به موضوع مسلط هستید و ایشان فقط به خاطر تسلط به سخن گفتن در آن جایگاه قرار گرفته است، چه بسا اگر معیار فقط دانستن بود، باید جای شما و ایشان عوض می‌شد. یا بهترین فرد برای کاندیدا شدن در جلسه اولیا و مربیان یا هر جای دیگری بوده‌اید ولی به خاطر ترس از سخن گفتن کاندیدا نشده‌اید. اگر هم کاندیدا شده‌اید به دلیل اینکه خوب نتوانسته‌اید ایده‌ها و برنامه‌هایتان را جلوی جمع بیان کنید، رأی نیاورده‌اید.
شاید هم به‌عنوان مدیر یک مجموعه در برابر کارمندان یا در جلسات هیئت مدیره نتوانسته‌اید آن‌طور که باید و شاید سخنانتان را به زبان آورید. از ارائه جلوی دیگران سر کلاس ترس داشته‌اید و به دلیل عدم انسجام مطالب نتوانسته‌اید مطالبتان را خوب ارائه کنید. به هر حال سخنران شدن سخت نیست و می‌توان به هرگونه تعاملی سخنرانی گفت. هر وقت با یک یا چند نفر در حال صحبت کردن هستیم درواقع سخنرانی می‌کنیم. سخنرانی از هر نوع که باشد برای ما فرصتی است که مهارت‌ها، استعدادها و دانش خود را به نمایش بگذاریم. ما هرکجا که باشیم و شغل و حرفه‌مان هرچه باشد، یادگرفتن مهارت‌های سخنرانی برایمان  امری ضروری، اجتناب‌ناپذیر و واجب‌تر از نان شب است. سخنرانی و ارتباطات کلامی، فرصتی برای نمایش توانمندی‌هایمان هستند.

در این کتاب با اساتید ایرانی از جمله دکتر احمد روستا، دکتر پرویز درگی، مهندس هوشنگ نصیرزاده، فرزانه معصومیان، سپیده جلوخانی، فریبا علومی یزدی، دکتر سمیرا ذاکرانی، محمدپیام بهرام پور و ... در زمینه سخنرانی مصاحبه شده است.

به نقل از محمد رضا انصاری: من قول نمی‌دهم فقط با خواندن این کتاب تبدیل به یک سخنران حرفه‌ای شوید، چون سخنرانی مثل فوتبال و رانندگی یک مهارت است و در کنار دانش، تمرین هم نیاز دارد. ولی می‌توانم قول قطعی بدهم که با مطالعه کتاب و انجام تمریناتی که در فصل‌های مربوطه آورده شده است، آن‌قدر تغییر کنید که در محل کار، دانشگاه، شهر و محیط خودتان، روی شما به‌عنوان فردی که می‌تواند به‌خوبی از عهده سخنرانی‌های مشکل برآید، حساب کنند. یادمان نرود، برایان تریسی که تاکنون بیش از 50 عنوان کتاب منتشر کرده و در بسیاری از کشورهای جهان سخنرانی داشته نیز، مربی داشته و دارد، پس بزرگان هم مربی دارند. سعی کنید از وجود یک مربی استفاده کنید. یاد گرفتن سخنرانی مثل بسیاری از ورزش‌هاست. مربی به شما کمک می‌کند که در این راه سریع‌تر به هدفتان برسید.

فهرست مطالب

مقدمه + فصل صفر
فصل 1: قبل از شروع
فصل2: شروع سخنرانی
فصل 3: میانه سخنرانی
فصل4: پایان سخنرانی
فصل5: تمرین
فصل6: حواشی
فصل7: مصاحبه ها
فهرست نام ها
سخن پایانی
تقدیرو تشکر
فهرست منابع

راهنمای دانلود کتاب سخنران شدن سخت نیست

برای دانلود کتاب سخنران شدن سخت نیست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب سخنران شدن سخت نیست
احمد معین
۱۳۹۶/۷/۲۴
درود بر نویسنده
و این یک کتاب فوق العاده ای است که ارزش آن هزاربرابر بیشتر از بهایی است که پرداخت خواهید کرد.
محمدرضا انصاری
۱۳۹۶/۷/۲۵
متشکرم آقای معین عزیز
محمد تقی زاده
۱۳۹۶/۷/۲۳
کتاب خوبی بود و پیشنهاد میکنم حتما ازش استفاده کنید
محمدرضا انصاری
۱۳۹۶/۷/۲۵
متشکرم آقای تقی زاده بزرگوار
حمید حاجی پور
۱۳۹۶/۷/۲۳
ایرانی بودن مثالها خیلی کمک کرد به درک بهتر من - عالی بود
محمدرضا انصاری
۱۳۹۶/۷/۲۳
خدا رو شکر که کتاب در این خصوص براتون مفید بوده. خوشحالم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۱)
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه