معرفی و دانلود کتاب سرزمین قوم عاد پیدا می شود

عکس جلد کتاب سرزمین قوم عاد پیدا می شود
قیمت:
24000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب سرزمین قوم عاد پیدا می شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سرزمین قوم عاد پیدا می شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سرزمین قوم عاد پیدا می شود

ما در نقطه عطفی از پژوهش های باستان شناسی در تاریخ جهان قرار داریم. تحولی عظیم نه تنها در داده های کمی و کیفی که در بینش و نگرش ما به گذشته و جهانی که به ارث برده ایم. این تحول بر اثر دو عامل جدید رقم می خورد.

در تورات و انجیل از قومی با نام «عاد» (حداقل به صراحت) سخنی نرفته است (گرچه از انسان های غول پیکر به دفعات سخن رفته است).

آن گونه که در قرآن آمده است، قوم عاد در جایى مى زیستند که آب و برکه بوده و انگار آنان استخرهای بسیاری مى ساختند و براى خوشگذرانی، بناهای بسیاری بر پا کردند و «ارم ذات العماد» یکی از بناهاى آنان بود. بعضی چاه ارم و نیز کوهی به همین نام در منطقه «حسمی» در سرزمین «جذام» در نزدیکی سرزمین «ثمود» را مأوای عاد شمرده اند؛ همانجا که امروزه رَمّ خوانده می شود.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
عادیان در متون و کُتب مقدّس
تمدن عاد از افسانه ها تا روایات تاریخی
ادعاهای پژوهشی بقایای تمدن عاد
انسان های غول آسا
یافته های باستان شناسی
سناریوهای احتمالی برای قوم عاد
فهرست منابع
فهرست تصاویر و نقشه ها
We found it!
Interview with
Dr. Juris Zarins
Artifacts from the Time of Ubar
Sources

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سرزمین قوم عاد پیدا می شود
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات133
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های تاریخ جهان
قیمت نسخه الکترونیک
24000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سرزمین قوم عاد پیدا می شود

کاربر م
۱۴۰۱/۱۱/۶
بسیاری از مطالب این کتاب غیر علمی است. واضح ترینش ادعای "برگشت پذیر بودن رشد!!!! " نویسنده مدعی ای هست که پرتوهای کیهانی سبب رشد فوق العاده استخوانها شده و پس از کاهش تشعشع استخوانها به سایز قبلی بازگشته!!!! در حالی که در علم زیست شناسی رشد برگشت پذیر است و اصولا بافت تحت موتان ژنتیکی اگر زنده به و بماند نمیتواند سایز قبلی خود بازگردد همچنین بسیاری از عکسها منبع علمی ندارد از پشت صحنه فیلمهای تخیلی گرفته شده!!! در مجوع کتابی علمی برای اتکا نبود
مریم گلی
۱۳۹۶/۱/۱
اطلاعاتی که تو نسخه نمونه بود خیلی دوست داشتم فقط یک جمله کافیه که ادم رو به تفکر وادارکنه اینکه فک کنی ممکنه روی زمینی راه بری که افرادی رو در دل خودش دارهو کاش عبرتی باشه بدور باشیم ازینهمه خودپسندی و تکبر
morteza torabi
۱۳۹۶/۵/۲۱
این قبیل داستلنها خیلی خوبه مخصوصا برای اونایی که غضب خدا رو منکر میشن یا حتی منکره کتاب خدا (قران) و داستانهای بسیار عبرت انگیزش که واقعا ادم رو به فکر میبره
ممنونم
حمید ملاامینی
۱۴۰۰/۱۲/۲۶
واقعاکتاب خوب ومفیدی است
سید علی اسدیان سرخی
۱۳۹۹/۳/۲۳
سلام اینجا پر از کتاب‌های زیباست
shadi b
۱۳۹۵/۱۲/۲۶
خیلی جالب بود
مهران اسمعیلی
۱۴۰۱/۹/۲۶
چ زود تموم شد 😁
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب سرزمین قوم عاد پیدا می شود

برای دریافت کتاب سرزمین قوم عاد پیدا می شود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.