دانلود کتاب سرزمین قوم عاد پیدا می شود

  • از: کاوه احمدی علی آبادی
  • ۱۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سرزمین قوم عاد پیدا می شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سرزمین قوم عاد پیدا می شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سرزمین قوم عاد پیدا می شود

ما در نقطه عطفی از پژوهش های باستان شناسی در تاریخ جهان قرار داریم. تحولی عظیم نه تنها در داده های کمی و کیفی که در بینش و نگرش ما به گذشته و جهانی که به ارث برده ایم. این تحول بر اثر دو عامل جدید رقم می خورد.

در تورات و انجیل از قومی با نام «عاد» (حداقل به صراحت) سخنی نرفته است (گرچه از انسان های غول پیکر به دفعات سخن رفته است).

آن گونه که در قرآن آمده است، قوم عاد در جایى مى زیستند که آب و برکه بوده و انگار آنان استخرهای بسیاری مى ساختند و براى خوشگذرانی، بناهای بسیاری بر پا کردند و «ارم ذات العماد» یکی از بناهاى آنان بود. بعضی چاه ارم و نیز کوهی به همین نام در منطقه «حسمی» در سرزمین «جذام» در نزدیکی سرزمین «ثمود» را مأوای عاد شمرده اند؛ همانجا که امروزه رَمّ خوانده می شود.

 ۱۳۳ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
عادیان در متون و کُتب مقدّس
تمدن عاد از افسانه ها تا روایات تاریخی
ادعاهای پژوهشی بقایای تمدن عاد
انسان های غول آسا
یافته های باستان شناسی
سناریوهای احتمالی برای قوم عاد
فهرست منابع
فهرست تصاویر و نقشه ها
We found it!
Interview with
Dr. Juris Zarins
Artifacts from the Time of Ubar
Sources

راهنمای دانلود کتاب سرزمین قوم عاد پیدا می شود

برای دانلود کتاب سرزمین قوم عاد پیدا می شود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سرزمین قوم عاد پیدا می شود
morteza torabi
۱۳۹۶/۵/۲۱
این قبیل داستلنها خیلی خوبه مخصوصا برای اونایی که غضب خدا رو منکر میشن یا حتی منکره کتاب خدا (قران) و داستانهای بسیار عبرت انگیزش که واقعا ادم رو به فکر میبره
ممنونم
مریم گلی
۱۳۹۶/۱/۱
اطلاعاتی که تو نسخه نمونه بود خیلی دوست داشتم فقط یک جمله کافیه که ادم رو به تفکر وادارکنه اینکه فک کنی ممکنه روی زمینی راه بری که افرادی رو در دل خودش دارهو کاش عبرتی باشه بدور باشیم ازینهمه خودپسندی و تکبر
سید علی اسدیان سرخی
۱۳۹۹/۳/۲۳
سلام اینجا پر از کتاب‌های زیباست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)