دانلود کتاب سفر به روشنایی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سفر به روشنایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سفر به روشنایی

کتاب سفر به روشنایی نوشته مجید دانش آراسته، دربردارندۀ مجموعه داستان‌هایی کوتاه با محتوایی اجتماعی و عاشقانه است. این مجموعه 16 داستان کوتاه و نثری روان و جذاب دارد.

در بخشی از کتاب سفر به روشنایی می‌خوانیم:

دستش را دراز کرد. مهری دیگر یقین کرد که از این خداحافظی بوی وداع می‌آید. مرد که رفت، مهری دچار پریشانی شد. خودش را ملامت کرد که آیا شکستن غرور بهتر از زندگی در آموزشگاه نبود؟ نمی‌دانست چرا این احساس با او بود که صدایش خواهد کرد. کسی او را صدا نمی‌کرد. خودش را سرزنش کرد که یک دیدار چرا باید این قدر او را ذلیل کند. آیا این دیدار ارزش ذلیل شدن را داشت.

مهری بی‌رحمانه خود را عذاب می‌داد. خیال کرد که مرد او را صدا می‌زند. از جایش بلند شد و از کوپه بیرون آمد. فکر می‌کرد که او باید این گوشه و کنار باشد. او را ببیند صدایش خواهد کرد.

مرد او را نگاه می‌کرد و به سیگارش پک می‌زد. می‌دانست که این عشق را چون یاد عزیزی باید در خاطرش بسپارد. دیگر آسمان سپیدی می‌زد و خورشید از پشت کوه بیرون می‌آمد. قطار به قزوین رسیده بود.

مهری سرش را از پنجره بیرون آورده بود. شاید به انتظار آن بود که مرد صدایش کند. مرد روبه‌رویش ایستاده بود. قطار سوت حرکت را کشید. مرد به ساعتش نگاه کرد. به موقع سر قرار رسیده بود و نمی‌دانست که با گلوله قرار ملاقات دارد. قطار مثل عمر می‌رفت و مهری نمی‌دانست که او دیگر نخواهد آمد.

 ۲۴۰ صفحه، ۶۴۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8327-04-2 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

تصویری از او
بی‌گمان کسی منتظر او نیست
سفر به روشنایی
رنگ‌خانه
با هم در یک مسیر
موجود رویایی
تنها در رویا
داستان کتاب
اولین ترجمه
غاز سرهنگ
قبل از بازی
شاپه
تصویری از روزهای گذشته
تقی و نقی
روپوش
ساریه

راهنمای دانلود کتاب سفر به روشنایی

برای دانلود کتاب سفر به روشنایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سفر به روشنایی