دانلود کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد اول

  • از: نادر ابراهیمی
  • ناشر: انتشارات سوره مهر
  • ۱۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد اول

نادر ابراهیمی در کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد اول، ابعاد مختلف شخصیتی امام خمینی (ره) را در قالب داستان بلندی بررسی‌ می‌کند.

دوران کودکی امام و شکل‌‌گیری شخصیت وی در دامن پر مهر مادر و صاحبه خانم (عمه ایشان)، مرام و منش پدر امام و نحوه‌ شهادت ایشان، حضور امام در کلاس درس مدرس، بررسی‌ شجره ‌نامه اجداد، امام و شرحی از زندگی پدربزرگ ایشان، مراحل ‌آشنایی امام با دختر حاج ‌آقا ثقفی تا ازدواج، از جمله مواردی است که‌ محتوای این داستان را دربر می‌گیرد.

در بخشی از کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد اول می‌خوانید:

هدف شما برای کوتاه‌ مدت خوب است که بنده به‌ عنوان یک طلبۀ کوچک جست‌وجوگر، به این هدف اعتقاد دارم، اما روش‌تان را برای رسیدن به این هدف، روشی درست نمی‌دانم. شما، با دقت و قدرت، به نقاط ضربه‌ پذیر رضاخان ضربه نمی‌زنید؛ بلکه ضربه‌هایتان را غالبا به‌ سوی او و دیگران، بی‌هوا پرتاب می‌کنید. شما در سنگر مشروطیت ایستاده‌اید. اما یکی از رهبران ما، سال‌ها پیش، از مشروعیت سخن گفته است؛ و در اسلام، شرع مقدم بر شرط است.

 ۲۴۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-506-982-5 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

1: نخستین دیدار
2: دیدار دوم
3: دیدار سوم
4: از پی دیدار نخست
5: از پی دیدار دوم
6: از پی دیدار سوم
7: دنباله نخستین دیدار
8: از پی دیدار دوم
9: دنباله دیدار سوم
10: دیدارهای درهم ‌ریخته

راهنمای دانلود کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد اول

برای دانلود کتاب سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد اول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می‌آمد - جلد اول
سیاه مشق
۱۳۹۷/۵/۹
آنچنان شیفته‌ی خواندن این نقل حماسی وار پر فلسفه و لطیف عارفانه شدم که دمی از خوردن و آشامیدن. وا ماندم و غرق گل‌های نسترن در برگیرنده‌ی روح الله جوان، شدم.
قلم نویسنده مستدام باشد الهی بر نگارش چنین اعلی روح‌های زمانه مان.
sepehr sami
۱۳۹۷/۶/۱
نثر زیبایی داره این کتاب.
یونس نوروزی
۱۳۹۷/۸/۱۵
کتاب خیلی فوق العاده‌ای هستش. من تعریف و تمجید‌های زیادی در مورد کتاب شنیدم بنابراین خیلی دنبالش نسخه‌ی چاپیش گشتم ولی چون در شهری هستم که دسترسی به نسخه چاپی اون برام مقدور نیست از نسخه الکترونیکی و بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)