دانلود کتاب سوغاتی از دیار عشق (جلد دوم) - برگزیده سخنان امام علی (ع)

  • از: فرهاد عطار حمیدی لنگرودی
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سوغاتی از دیار عشق (جلد دوم) - برگزیده سخنان امام علی (ع) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب سوغاتی از دیار عشق (جلد دوم) - برگزیده سخنان امام علی (ع) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سوغاتی از دیار عشق (جلد دوم) - برگزیده سخنان امام علی (ع)

این کتاب گلچینی از سخنان ارزشمند برترین انسان‌ها، شرزه شیر میدان‌ها است. آن که پلیدان از نامش گریزانند و شیاطین از مرامش هراسان. آنکه آرام جان‌ها بود و یتیمان و مسکینان را یار مهربان. آن که گفتار و رفتارش منبع عدل و میزان بود و سرشار از لطف و احسان. آنکه با شمع و گل و پروانه و بلبل، همدم و هم نشین و همراه بود و هم آشیان. آن که همگان شورا قرآن ناطق، خورشید روح انگیز عرفان، سرچشمه و ایمان، ساقی بهشت جاویدان می‌نامند.این کتاب عطرآگین گلی از گلشن امیر مؤمنان، مولای متقیان، سالار شهیدان محراب، جانشین بر حق آخرین فرستاده خدا، پیامبر عظیم‌الشأن اسلام است. آن که اسوه و الگوی علم و تقوا است. که در وصف آن محبوب عالم امکان و انیس و مونس خوبان هرچه بگویند، کم است.

مطالب این کتاب از کتاب‌های معتبر و منابع موثق، گردآوری و تدوین شده است و به منظور دسترسی آسان‌تر و ارزان‌تر برای عزیزان علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی، به صورت کتاب الکترونیکی عرضه شده است.

 ۷۲ صفحه، ۵۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۸۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب سوغاتی از دیار عشق (جلد دوم) - برگزیده سخنان امام علی (ع)

برای دانلود کتاب سوغاتی از دیار عشق (جلد دوم) - برگزیده سخنان امام علی (ع) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سوغاتی از دیار عشق (جلد دوم) - برگزیده سخنان امام علی (ع)

نظرات کتاب سوغاتی از دیار عشق (جلد دوم) - برگزیده سخنان امام علی (ع)

مهرداد نوروزی
۱۳۹۵/۱/۳
سلام، در مورد این کتاب که مولف به رحمت خدا رفتن، میخواستم بدونم حق مترجم آیا ضایع نمیشود و این همه کتاب الکترونیکی در سایر نرم افزارها تکلیفشان چیست
مشاهد همه نظرات (۱)