دانلود کتاب شاهراه موفقیت - هدف‌گذاری: چگونه می‌توانیم به هر خواسته‌ای داریم برسیم

  • از: مسلم آرمیان
  • ناشر: انتشارات سخنوران
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب شاهراه موفقیت - هدف‌گذاری: چگونه می‌توانیم به هر خواسته‌ای داریم برسیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شاهراه موفقیت - هدف‌گذاری: چگونه می‌توانیم به هر خواسته‌ای داریم برسیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شاهراه موفقیت - هدف‌گذاری: چگونه می‌توانیم به هر خواسته‌ای داریم برسیم

مسلم آرمیان، نویسنده و متخصص بازاریابی بین‌المللی، در کتاب شاهراه موفقیت - هدف‌گذاری: چگونه می‌توانیم به هر خواسته‌ای داریم برسیم، اسرار موفقیت در کسب‌ و کار و زندگی را بیان می‌کند.

در کتاب فوق‌العاده شاهراه موفقیت - هدف‌گذاری، شما درس‌های ارزشمندی خواهید آموخت، مثلا با نحوه شناسایی و تجزیه و تحلیل اهداف خود، چگونگی تفکر مثبت و اعتماد به‌ نفس، نحوه پیشرفت در مسیر رسیدن به این اهداف، چگونگی بزرگداشت موفقیت و خیلی چیزهای دیگر آشنا می‌شوید.

مهم‌ترین آموزه کتاب شاهراه موفقیت - هدف‌گذاری این است که موفقیت شانسی و تصادفی نیست. بلکه برای رسیدن به موفقیت، مانند هر دستاورد دیگری به تلاش نیاز داریم. تلاشی که با هدف‌گذاری آغاز می‌شود. در واقع وقتی به شکل درست هدف‌گذاری می‌کنیم، خودمان را در شاهراه موفقیت قرار می‌دهیم و صد البته این کار مستلزم آموختن شیوه صحیح هدف‌گذاری است. چیزی که در این کتاب به همت آقای مسلم آرمیان فراهم شده است.

بسیاری از ما به افراد موفق نگاه می‌کنیم و با تعجب فکر می‌کنیم که چه چیزی آن‌ها را در زندگی‌شان به این‌ جا رسانده است. آیا این افراد به همین شکل به دنیا آمده‌اند؟ آیا آن‌ها دارای ژن یا DNA موفقیت هستند؟ شاید پدر و مادرشان درس‌های مهم و ارزشمندی در مورد موفقیت به آن‌ها آموخته‌اند که این افراد تا بزرگسالی این نکات را از یاد نبرده‌اند یا شاید مربی‌ای در کار بوده است و این افراد را زیر پر و بال خود گرفته و اسرار موفقیت را به آن‌ها نشان داده است؟

اگر بخواهیم صادق باشم، باید بگوییم که یک چیز بسیار خاص در مورد افراد موفق وجود دارد. آن‌ها شاید ظاهرا مانند هر کس دیگری باشند، اما به‌ گونه‌ای متفاوت فکر می‌کنند و عمل می‌نمایند. آن‌ها اهداف بزرگی را برای خود تعیین می‌کنند و این اهداف را به‌ طور مداوم به سرانجام (سر منزل مقصود) می‌رسانند و اگر گاهی اوقات شکست بخورند، که البته همه ما نیز ممکن است با شکست مواجه شویم، مجددا خودشان را پیدا می‌کنند و با اتکای به نفس و پشتکار دوباره تلاش می‌کنند. آن‌ها از هر شکست تجربه‌ کسب می‌کنند و درسی می‌آموزند.

افراد موفق فراز و نشیب زندگی را تجربه کرده‌اند، بنابراین یاد گرفته‌اند که چگونه بهترین گزینه را در شرایط خوب یا بد انتخاب کنند. حتی برای افراد موفق نیز هیچ چیز یک شبه اتفاق نمی‌افتد. تلاش، صبر و گذشت زمان لازم است تا رؤیاها و اهداف خود را به واقعیت تبدیل کنید. افراد موفق هیچ وقت تسلیم شدن را انتخاب نمی‌کنند و شما نیز نباید هیچ وقت تسلیم شوید.

مهم نیست که تا به حال چه کرده‌اید، چند سال‌تان است، چه شغلی داشته‌اید یا در حال حاضر به چه کاری مشغول هستید، شما رازهای موفقیت را در کتاب شاهراه موفقیت - هدف‌گذاری، یاد خواهید گرفت و می‌توانید از این اسرار برای بهتر شدن زندگی‌تان استفاده کنید. شما توانایی این را دارید که داستان زندگی‌تان را به گونه‌ای بنویسید که پر از موفقیت و شادی باشد. همان‌طور که شاعر بزرگ، جلال‌الدین محمد رومی (بلخی) گفت: «به این موضوع اعتقاد نداشته باش که همه‌چیز به دیگران وابسته است؛ خودت رویایت را بساز.» خود را به فرد موفقی تبدیل کنید که در ذهن‌تان است. داستان زندگی را خودتان بنویسید.

در بخشی از کتاب شاهراه موفقیت - هدف‌گذاری می‌خوانید:

داستان واقعی آن مرد روستایی هندی به اسم داشرات منهجی متولد 1934، که پس از 22 سال تلاش موفق شد، به تنهایی و با استفاده از یک چکش و پتک، کوه را بکند و یک راه از میان آن باز کند. این روستایی بی‌سواد هندی از زمانی که همسرش مریض می‌شود و در روستای کم‌ امکانات و بدون راه و بیمارستان عاجز می‌ماند، تصمیم می‌گیرد برای باز کردن یک راه، کوه را بکند. همسر این مرد بر اثر بیماری و عدم دسترسی به راه و بیمارستان می‌میرد. پس از این حادثه‌ی ناگوار منجهی با عزم و اراده 22 سال برای باز کردن یک راه روستایی برای نزدیک‌تر کردن دسترسی اهالی روستا به راه‌های مواصلاتی، یک کوه را با استفاده از وسایل ساده از قبیل چکش و پتک از میان برمی‌دارد. او در نهایت توانست کوه را به طول 110 متر و عرض نه متر باز کند و با این عمل مسافت را بیش از 40 کیلومتر برای ساکنان روستا کوتاه‌تر کند.

در طول این‌ همه مدت که او در حال کندن کوه بود، همه به او می‌گفتند: دیوانه‌ی کوه‌ کن و خیلی از این القاب، اما او هدف داشت و به تنها چیزی که فکر می‌کرد تمرکز برای رسیدن به هدفش بود. حالا فرض کنید این شخص بدون هدف به این کار دست می‌زد، آیا می‌توانست با انگیزه و پشتکار تمام به مدت 22 سال آن کار عظیم را انجام دهد و به اتمام برساند؟ پاسخ این سؤال قطعا خیر است. با وجود این که همه می‌دانند داشتن هدف بسیار مهم است و باعث می‌شود که به خواسته‌های واقعی خود برسند، چرا بیشتر مردم هدف ندارند؟

 ۱۵۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-455-555-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه پیتر اکونومی
یادداشتی از نویسنده
توانایی انجام کارهای سخت
آیا این کتاب به درد من می‌خورد؟
آنچه این کتاب در مورد آن می‌گوید
اقدام‌ محور بودن
فصل اول: در جست‌وجوی افسانه شخصی
معنی شما از موفقیت، مسیرتان را مشخص می‌کند
موفقیت چیست: تعریف دوباره
از خود بپرسید: موفقیت چیست؟
شاهراه موفقیت
فصل دوم: اهداف، سرنوشتت را در دستانت بگیر و آرزوهایت را تحقق ببخش
اگر هدف‌گذاری نکنیم چه اتفاقی رخ می‌دهد؟
هدف چیست؟
چرا تعیین اهداف مهم است؟
داستان واقعی مرد هندی
چرا مردم اهداف‌شان را مشخص نمی‌کنند؟
نگرش بدبینانه
ترس از شکست
ترس از موفقیت
ترس از طرد شدن
تعلل کردن
اعتماد به نفس پایین
غفلت از اهمیت هدف
نمی‌دانند چگونه هدف‌گذاری کنند
یک هدف خوب باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟
ویژگی‌های یک هدف خوب (به روش SMART)
آیا می‌توان به هر هدفی دست پیدا کرد؟
قانون پارکینسون
به طور مکتوب بیندیشید
نکاتی برای مکتوب کردن اهداف
دلایل مکتوب نکردن اهداف
فصل سوم: گام‌های تعیین هدف: موفقیت را در آغوش بگیرید
گام‌های تعیین اهداف
نداشته‌ها و دوست داشتن‌ها
داشتن حس خوب
شناسایی الگوهای قبلی موفقیت‌های خود
شناسایی مشترکات اهداف
عامل مهم و کلیدی
ایجاد باور
تکنیک‌های باورپذیری
اول خودتان را جدی بگیرید
فرار از رنج روانی
وانمود کنید اعتماد به ‌نفس دارید
فصل چهارم: اشتیاق سوزان: با سرعت جت به سمت اهداف‌تان حرکت کنید
کلیدهای علاقه از دیدگاه دارن هاردی
معجزه تصمیم قاطعانه
گام‌های عملی کوتاه
فصل پنجم: تجسم کردن: من می‌توانم دنیایم را تغییر دهم
عبارت‌های تأکیدی
باورها و اشکالات رایج در استفاده از عبارات تأکیدی
دروغ گفتن به خودتان نتیجه نمی‌دهد
زبان مجهول پاسخ نمی‌دهد
چند گام برای ساخت جمله‌های تأکیدی برای افزایش رسیدن به خواسته‌ها
تصویرسازی ذهنی در هدف‌گذاری
گام‌های ساده تصویرسازی
چهار جنبه مهم تصویرسازی ذهنی
چند عبارت پایانی درباره تصویرسازی
فصل ششم: جشن پیروزی: طی مراسمی از خودت تشکر کن
به روند متعهد باشید
برداشتن موانع از سر راه هدف
عقب نکش
قانون 20/ 80
با خودتان کاملا صادق باشید
فرد یا تیمی ‌حمایت‌کننده و انگیزاننده ‌ایجاد نمایید
انعطاف‌پذیر باشید
مانند تصویری بزرگ به هدف اصلی خود چشم بدوزید
کاستی‌ها را بپذیرید
از حرکت کردن به سمت هدف دست نکشید
مثبت فکر کنید
مراسم باشکوه رها کردن باورهای منفی
موفقیت خود را جشن بگیرید
نتیجه‌گیری
حسن ختام
تقدیر و تشکر
منابع

راهنمای دانلود کتاب شاهراه موفقیت - هدف‌گذاری: چگونه می‌توانیم به هر خواسته‌ای داریم برسیم

برای دانلود کتاب شاهراه موفقیت - هدف‌گذاری: چگونه می‌توانیم به هر خواسته‌ای داریم برسیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شاهراه موفقیت - هدف‌گذاری: چگونه می‌توانیم به هر خواسته‌ای داریم برسیم
Sara Karami
۱۳۹۷/۵/۲۴
سلام من این کتاب رو‌تا اخر خوندم خیلی کتاب فوووق العاده ایه به شرطی که بهش عمل کنیم
Higher Phoenix
۱۳۹۷/۵/۱۵
کتاب خوب و جامعی در پیرامون هدفگذاری بود و علاوه بر محتوای خوب یک سری تمرینات مناسب هم برای پیشروی به سمت هدفتون در اختیارتون میذاره
reza azadi
۱۳۹۸/۱/۱۹
سلام دوستان کتاب خوبیه خیلی ساده و شیرین مبانی رو شرح داده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)