دانلود کتاب شبیه‌سازی شبکه با Packet Tracer


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شبیه‌سازی شبکه با Packet Tracer و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شبیه‌سازی شبکه با Packet Tracer

در کتاب شبیه‌سازی شبکه با Packet Tracer تالیف جسین. ا، می‌آموزید که چگونه از Packet Tracer به طور موثر استفاده کنید تا جریان‌های بسته را در توپولوژی یاد بگیرند و درک کنند.

کتاب شبیه‌سازی شبکه با Packet Tracer به عنوان راهنمایی برای افرادی که از Packet Tracer استفاده می‌‌کنند، یعنی دانش آموزان، مدرسان یا مدیران است.

مدرسان، مدیران و دانش‌آموزان که مایل به یادگیری و کار کردن در محیط شبکه هستند به جای سرمایه‌گذاری در سخت‌افزارهای تخصصی و گران قیمت می‌توانند با استفاده از این شبیه‌ساز نحوه عملکرد شبکه را بیاموزند. در کتاب شبیه‌سازی شبکه با Packet Tracer فرض بر این است که شما اطلاعاتی از دانش سیسکو و ایجاد شبکه را دارا هستید به همین دلیل بیشتر به توضیح نرم‌افزار Packet Tracer به جای شبکه پرداخته شده.

برنامه Packet Tracer یک برنامه قدرتمند جهت شبیه‌سازی شبکه است که به مدرسان و دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا سوال "چه اتفاقی خواهد افتاد؟" را بپرسند و آزمایش کنند. این نرم‌افزار به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از تجربه یادگیری جامع آکادمیک شبکه، قابلیت شبیه‌سازی، تجسم، نوشتن، ارزیابی و همچنین قابلیت همکاری را فراهم می‌آورد و یادگیری مفاهیم این تکنولوژی پیچیده را تسهیل می‌کند. این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا محیط‌های بسیار پیچیده شبکه را یادگیری و شبیه‌سازی کنید همچنین شما می‌توانید مشاهده کنید که چگونه بسته‌ها بین دستگاه‌های مختلف حرکت می‌کنند.

آنچه در کتاب شبیه‌سازی شبکه با Packet Tracer خواهید آموخت:

- سفارشی‌سازی دستگاه‌های شبکه با ماژول‌ها‌
- روترها و سوئیچ ها را با استفاده از مثال‌ها پیکربندی کنید
- تست اتصال با تصویرسازی جریان بسته
- ایجاد شبکه‌های بی‌سیم و نشان دادن دامنه آن‌ها
- ایجاد ارزیایی شبکه‌های عملیاتی با یک مدل امتیازدهی
- VLAN و VTP و Trunking را می‌شناسید
- آدرس IPv6 را به شبکه و ابزار نهایی اختصاص دهید
- تجزیه و تحلیل پخش در حالت شبیه‌سازی

در بخشی از کتاب شبیه‌سازی شبکه با Packet Tracer می‌خوانیم:

دستگاه‌های شبکه، هسته شبکه را شکل می‌دهند. پس از آنکه سفارشی‌سازی دستگاه با ماژول‌های ترجیحی خود را به اتمام رساندید، آیا خوب نیست که آن را ذخیره کنید تا بتوانید برای دفعات آتی از دستگاه استفاده کنید؟ آیا شما از دستورهای سیستم عملیات درون شبکه (IOS سیسکو اطلاعاتی دارید؟ پس از خواندن بخش پیکربندی دستگاه شبکه، شما می‌توانید به تنهایی و بدون استفاده از هرگونه دستوری، مسیرها و سوئیچ‌های سیسکو را پیکربندی کنید.)

دستگاه‌های سیسکو و دستگاه‌های پکت تریسر انتخاب Switches یا Routers از جعبه انتخاب نوع دستگاه که در آن دستگاه‌های سیسکو و برخی دستگاه‌ها با برچسب Generic لیست شده‌اند. این‌ها دستگاه‌های پکت تریسر سفارشی هستند که بر روی Cisco IOS اجرا می‌شوند، اما اسلات‌هایی که ماژول‌ها را نگه می‌دارند، متفاوت است.

 ۱۷۹ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-459-457-8 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: آغاز کردن با پکت تریسر
فصل دوم: دستگاه‌های شبکه
فصل سوم: دستگاه‌ها و IP عمومی
فصل چهارم: ایجاد توپولوژی شبکه
فصل پنجم: راهنمایی و اصلاح محیط کاری فیزیکی
فصل ششم: پیکربندی مسیریابی
فصل هفتم: پروتکل دروازه مرزی (BGP)
فصل هستم: IPv6 بر روی پکت تریسر
فصل نهم: برپایی شبکه بدون سیم
فصل دهم: پیکربندی Vlanها و VTP
فصل یازدهم: ایجاد ارزیابی‌های پکت تریسر

راهنمای دانلود کتاب شبیه‌سازی شبکه با Packet Tracer

برای دانلود کتاب شبیه‌سازی شبکه با Packet Tracer و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شبیه‌سازی شبکه با Packet Tracer

نظرات کتاب شبیه‌سازی شبکه با Packet Tracer

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.