دانلود کتاب شطرنج برای کودکان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شطرنج برای کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شطرنج برای کودکان

کتاب شطرنج برای کودکان نوشته‌ی کسری رشن و یاسین حیات ابدی، به شما چگونگی نحوه‌ی حرکت مهره‌ها، پایه و اساس حرکت‌ها را در شطرنج آموزش می‌دهد و یکی از بازی‌هایی است که علاوه بر بالا بردن هوش کودک می‌تواند بسیاری از توانایی‌ها را در فرزند شما تقویت کند.

شطرنج یکی از هیجان‌انگیزترین و چالش‌برانگیزترین بازی‌های استراتژیک در دنیا است. علاقه‌مندان به این بازی در سرتاسر جهان شیفته و مجذوب این بازی هستند. در بازی شطرنج تنها چیزی که سبب پیروزی می‌شود، خلاقیت و هنرمندی خود بازیکن است، نه شانس.

این بازی با 16 مهره بر روی صفحه‌ای با 64 خانه آغاز می‌گردد. اتفاقاتی که در بازی رخ می‌دهد، تنها به خودتان بستگی دارد، شما باید از نیروهایتان نوعی استفاده کنید تا بتوانید حریف را گیج کنید و نقشه‌ی کیش‌ومات کردن شاه حریف را عملی کنید. در بازی، شما باید با طرح و نقشه‌ای معقول، نیروهایتان را گسترش دهید تا بتوانید چندین مهره‌ی حریف را بگیرید و حریف باید توان بر هم ریختگی نقشه‌ی شما را داشته باشد به گونه‌ای که بتواند به نقشه و طرح خود نیز عمل کند! شما به قدرت تفکر و تمرکز نیاز دارید تا بتوانید از حریف خود در شطرنج جلو بیفتید و درنهایت بازی را ببرید.

 ۱۱۹ صفحه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-209-108-8 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۵۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شطرنج برای کودکان

برای دانلود کتاب شطرنج برای کودکان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شطرنج برای کودکان
محیا سیدی
۱۳۹۹/۴/۴
این کتاب رو حتما حتما بخرید
به نظر من این کتاب بدرد کسایی که هیچی از شطرنج بلد نیستن خیلی بدرد میخوره
zana m
۱۳۹۸/۶/۷
کتاب به درد بخوری نبود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)