دانلود کتاب صد دست لباس


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صد دست لباس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صد دست لباس

کتاب صد دست لباس نوشته‌ی الئنور استس، داستان دختر نوجوانی به نام واندا پترونسکی است که با خانواده لهستانی‌ تبار خود در یکی از شهرهای آمریکا زندگی می‌کند.

سال‌ها قبل دختری با الئنور استس (Eleanor Estes) هم‌کلاس بوده که همواره یک لباس به تن می‌کرد و به همین امر موجب تمسخر دیگر هم‌ شاگردی‌ها قرار می‌گرفت. الئنور هرگز این بد رفتاری را فراموش نکرد و سال‌ها بعد داستان «صد دست لباس» را نوشت که همچنان مورد توجه کودکان و علاقمندان است.

این داستان در سال ۱۹۴۵ جایزه «نشان نیوبری» را اخذ کرد و در سال ۲۰۰۷ یکی از صد کتاب منتخب معلمان «انجمن آموزش ملی» آمریکا گردید.

کتاب صد دست لباس (The Hundred Dresses) برای کودکان گروه سنی (ب) و (ج) در نظر گرفته شده است.

در بخشی از کتاب صد دست لباس می‌خوانیم:

دو دختر با عجله از ساختمان مدرسه خارج شدند و در سر بالایی خیابان به سوی بلندی‌های بوگینز حرکت کردند، همان بخشی از شهر که در این بعد از ظهر ماه نوامبر جوی ناپایدار و بارانی و مرطوب و ملال‌انگیز دارد. پگی با لحن خشنی گفت «خب، من حداقل او را خارجی صدا نکرده‌ام و اسمش را مسخره نکردم. من هیچ وقت فکر نمی‌کردم که او این قدر باهوش باشد که بفهمد داریم مسخره‌اش می‌کنیم. فکر می‌کردم او خیلی کند ذهن است. وای! ببین او چه نقاشی‌هایی کشیده است! منو باش که فکر می‌کردم من هم دارم نقاشی می‌کشم».

مدی نتوانست چیزی بگوید. او فقط آرزو می‌کرد که بتوانند واندا را پیدا کنند و به او بگویند از این که اذیتش کرده‌اند خیلی متاسف‌اند. و به او بگویند که همه کلاس او را تحسین می‌کنند، و لطفا از این‌جا نرو، همه با تو رفتار خوبی خواهند داشت و این‌ که او و پگی با هر کس که با او خوب نباشد دعوا خواهند کرد. مدی در ذهن خود این گونه خیال‌پردازی می‌کرد که او و پگی به قلدرهایی که می‌خواستند واندا را اذیت کنند حمله می‌کردند. یک نفر می‌گفت «پترونسکی – اونسکی» و او و پگی با او دعوا می‌کردند. مدی مدتی خود را با این افکار آرام کرد، ولی این فکرها خیلی زود ناپدید شدند و او دوباره احساس ناراحتی کرد و آرزو کرد که‌ ای کاش همه چیز برگردد به روزهای خوبی که هنوز شروع به تمسخر واندا نکرده بودند.

 ۷۰ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-517-987-4 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب صد دست لباس

برای دانلود کتاب صد دست لباس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  صد دست لباس

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
لیلا سعادت
۱۳۹۷/۷/۱
داستان شیرینی بود. شخصیت واندا رو دوست داشتم.
ماریه محمدی
۱۳۹۸/۴/۲۲
حجمش زیاد نیست زیاد وقت آدمو نمیگیره داستان شیرینه و قالب کودکانه‌ی خودش رو هم حفظ کرده. خوب بود اگه جزء درس‌های ابتدایی ما هم بود حالا که نبوده خودمون خوندیمش😊☺
نیکتا لطیفیان
۱۳۹۷/۶/۱
توسیه میکنم شما هم بخونید
زیباست
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۹)