دانلود کتاب صوتی آب درمانی: 8 قدم ساده برای رسیدن به سلامت و زیبایی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آب درمانی: 8 قدم ساده برای رسیدن به سلامت و زیبایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آب درمانی: 8 قدم ساده برای رسیدن به سلامت و زیبایی

کتاب صوتی آب درمانی: 8 قدم ساده برای رسیدن به سلامت و زیبایی نوشته جین اسکرینورز، شما را با آب و انرژی‌های ناشی از آن آشنا می‌کند و به سوالات در زمینه‌های گوناگون پاسخ می‌دهد.

چه مقدار آب باید بنوشید تا سالم بمانید؟ از چه رژیم‌های غذایی باید استفاده کنید که هم دربردانده‌ی آب کافی باشد و هم به عنوان تغذیه‌ای سالم برای بدن به حساب بیاید؟ آب درمانی چیست و چه روش‌هایی دارد؟ ورزش‌هایی که در آب صورت می‌گیرد چگونه به سلامتی‌ کمک می‌کند؟ آیا از آب می‌توان برای درمان مفصل‌ها، بیماری فشارخون، آرامش اعصاب، زیباسازی پوست، رژیم صحیح برای توازن وزن، سلامت قلب، کلیه‌ها، کبد و دستگاه تنفس بهره برد؟ و سؤال‌های دیگری که شاید به آن‌ها فکر نکرده باشید یا تا به حال حتی به ذهن‌تان هم نرسیده باشد ولی، جواب تمامی این سؤال‌ها در کتاب آب‌درمانی وجود دارند. این اثر برای همه‌ی کسانی که به سلامتی خود علاقه دارند، مفید است.

پس از شنیدن کتاب صوتی آب‌درمانی (ajane Scrivner's water detox)، با برنامه‌های صحیح و دستورالعمل‌های مناسبی برای نوشیدن میزان صحیح آب، استحمام کردن و ورزش‌هایی که در آب صورت می‌گیرد آشنا می‌شوید و تمام این آموزش‌ها و کاربرد آن در طول 18 روز صورت می‌گیرد، اما پس از تمام شدن دوره، مزایاهایی کسب می‌کنید که خودتان آن را حس می‌کنید و مشتاقید دستورالعمل‌ها را چند روز دیگر و حتی تا پایان عمر نیز پیگیری کنید. این برای ما یک جمله‌ی عادی است: «خواستن، توانستن است». روش سم زدایی با آب، بدن‌تان را به هر آنچه که نیازمند است، آن هم نیازهای حقیقی و واقعی، می‌رساند.

اگر می‌خواهید یک منظره‌ی آب‌نما بسازید یا باغ و ویلایی دارید که می‌خواهید آن را با آب تزیین کنید، اما نمی‌دانید از چه آبی استفاده کنید تا اثر روانی بهتری روی شما بگذارد و به شما انرژی بدهد، این کتاب برای شماست. هم‌چنین برای افزایش سلامت، تندرستی و توانگری خود با طب سنتی چینی و شیوه‌های فونگ شای راهکارهایی به شما ارائه می‌کند.

جین اسکرینورز (Jane Scrivner) در فصل اول این کتاب آب درمانی را تعریف می‌کند و به اصول و فواید آن اشاره دارد. فصل دوم اهمیت آب در نزد قوم‌های گوناگون را بیان می‌کند و با بنیانگذاران آب درمانی آشنا می‌شوید. آب درمانی در برابر داروهای سنتی و بیماری‌های تهاجمی مضمون فصل سوم کتاب است. عناوین فصل‌های دیگر کتاب نیز عبارت‌اند از: خواص شیمیایی آب، بهداشت آب و آب آشامیدنی، کاربردهای خارجی آب درمانی، کاربردهای درونی آب درمانی، کاربردهای مهم شیوه‌های مختلف آب درمانی، آب درمانی با حمام‌های شیمیایی و آب‌های معدنی، تغذیه، هوای تازه، نور آفتاب و ورزش، آب رنگ درمانی و آب درمانی بیماری‌ها.

در قسمتی از کتاب صوتی آب درمانی می‌شنویم:

شما در طی 18 روز آینده، برنامه‌ای را دنبال خواهید کرد که آب را از هر سو وارد زندگیتان می‌کند. ما به گونه‌ای به شما مصرف آب را معرفی می‌کنیم که شما می‌توانید بیشتر از قبل آن را وارد زندگی‌تان کرده و بدن‌تان را به آن نزدیک کنید. به شما خواهیم آموخت که چگونه آب بنوشید؟! اگرچه این امر خیلی ساده به نظر می‌رسد. ولی، بیشتر افراد جامعه از این مسئله‌ی مهم غفلت می‌ورزند، یادآوری می‌کنم که در شبانه روز، میزان صحیح و کافی مصرف آب 2 لیتر است. ولی، برخی به اشتباه فقط در طول شب 2 لیتر آب می‌نوشند که این روش جذب آب، برای بدن خیلی مشکل است و در ضمن بدون اثر می‌باشد.

یادتان باشد، هر اندازه تعریق شما بیشتر باشد، شما به آب بیشتری نیازمندید. شما نباید از مصرف آب طفره بروید. و این کار را باید آن قدر ادامه بدهید تا مصرف آب برای شما یک امر طبیعی و ضروری محسوب شود. باید شروع به مصرف آب کنید، تا عقل بدن شما برای نوشیدن آب بیشتر شده و به آن عادت کند. برنامه‌ی 18 روزه، شامل 8 طرح می‌شود. این برنامه باید مثل خود آب، جریان داشته و روان باشد. وقتی شما آموختید که چگونه آب بنوشید، به طور یقین از آن قدردانی بیشتری خواهید کرد.

گام اول، این است که شما شروع کنید و جریان را دنبال کنید تا ببینید که شما را به کجا خواهد برد ایس، آب را در بدن‌تان به گردش درآورید و اثر آن را احساس کنید. آب به ما زندگی می‌بخشد و اگر ما بدانیم که آن را چگونه بنوشیم، قدر آن را بهتر می‌فهمیم او بعد می‌فهمیم که زندگی بدون آب، معنایی ندارد. آب، یک متوازن کننده‌ی زندگی است و شما با خواندن این کتاب می‌فهمید که آب چگونه عمل می‌کند تا در زندگی تعادل و توازن ایجاد کند؟

 ۸ ساعت و ۱۰ دقیقه، ۴۵۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۲۰۰۰ ت - 12.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۷ دقیقه
مقدمه
۳۹ دقیقه
فصل اول: آب برای حیات - بخش اول
۴۲ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۳۶ دقیقه
فصل دوم: برنامه‌ی ۱۸ روزه‌ی تغذیه با آب - بخش اول
۴۸ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۵۹ دقیقه
فصل سوم: آب درمانی (هیدروتراپی)
۲۳ دقیقه
فصل چهارم: دریا درمانی (تالاسوتراپی)
۱۷ دقیقه
فصل پنجم: ورزش‌های آبی
۵۵ دقیقه
فصل ششم: شبنم جوانی و زیبایی
۲۴ دقیقه
فصل هفتم: آب‌های شفابخش
۳۴ دقیقه
فصل هشتم: با جریان آب همراه شوید - بخش اول
۳۹ دقیقه
فصل هشتم - بخش دوم
۴۹ دقیقه
فصل هشتم - بخش سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی آب درمانی: 8 قدم ساده برای رسیدن به سلامت و زیبایی

برای دانلود کتاب صوتی آب درمانی: 8 قدم ساده برای رسیدن به سلامت و زیبایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آب درمانی: 8 قدم ساده برای رسیدن به سلامت و زیبایی