دانلود کتاب صوتی آدمک قرمز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آدمک قرمز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آدمک قرمز

کتاب صوتی آدمک قرمز نوشته‌ی نیکو خاکپور، از هفت داستان کوتاه تشکیل شده که هر کدام با داشتن روایت‌هایی جذاب و به یاد ماندنی، بخشی از زندگی روزمره جامعه ایرانی را به تصویر می‌کشد.

درباره کتاب صوتی آدمک قرمز:

نیکو خاکپور یکی از نویسندگان نسل جوانی‌ست که کتاب صوتی آدمک قرمز را نوشته است. مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه که هر کدام با لطافت و ذوق زیبایی به تصویر کشیده شده و شخصیت‌های هر یک از داستان‌ها، آدم‌های معمولی هستند که به راحتی می‌توانید آن‌ها را در دور و اطراف خود ببینید. با این حال خاکپور توانسته با مهارت بالای خود رنگ و بوی متفاوتی به قصه‌ها ببخشد و آن‌ها را شنیدنی کند.

کتاب آدمک قرمز از هفت داستان به نام‌های «آدمک قرمز، تاجی، زخم کهنه، صدتا دم قرمز ماهی کوچولوی من، قاب درخت خرمالو، چایی شیرین و کاکنه» تشکیل شده است.

کتاب صوتی آدمک قرمز برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از علاقه‌مندان به داستان‌های کوتاه ایرانی باشید، این کتاب نیز برایتان جذاب و شنیدنی خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی آدمک قرمز می‌شنویم:

زن از پشت میز روبه‌رو نگاهت می‌کند و انگشتش را روی لب‌ها می‌گذارد. رنگ ماسیده لب‌هایش را نگاه می‌کنی که کشیده می‌شود روی تن لیوان. نگاهش می‌کنی... نگاهش می‌کنی و نمی‌بینی‌اش که لب‌هایش را چین می‌دهد و رنگ ماسیده در هم چروک می‌خورد و نفسش را بیرون می‌دهد و تکیه می‌دهد. نگاهش برمی‌گردد به میز کناری.

پنجره پشت سر تصویر برگ‌های شسته را قاب گرفته؛ باد قطره‌ها را می‌کوبد به شیشه. دستی پشت شانه‌ات می‌زند، برمی‌گردی؛ مارک با خنده همیشگی‌اش پشت سرت ایستاده. «چطوری رفیق؟» جابه‌جا میشوی و نگاهش می‌کنی. «هستم، بد نیستم. » «کجایی؟ شنیدم کلاس‌هات رو تعطیل کردی. اتفاقی افتاده؟» چشم‌هایش را تنگ می‌کند و جلو می‌آید. «از راه دور خبری بهت رسیده که انقدر بهم‌ات ریخته؟»

 ۵۳ دقیقه، ۵۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
آدمک قرمز
۹ دقیقه
تاجی
۹ دقیقه
زخم کهنه
۹ دقیقه
صدتا دم قرمز ماهی کوچولوی من
۸ دقیقه
قاب درخت خرمالو
۹ دقیقه
چایی شیرین
۴ دقیقه
کاکنه

راهنمای دانلود کتاب صوتی آدمک قرمز

برای دانلود کتاب صوتی آدمک قرمز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آدمک قرمز

نظرات کتاب صوتی آدمک قرمز

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.