دانلود کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ

کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ نوشته‌ی الن دورنت درباره‌ی پیرزنی است که استخوان سگش گم می‌شود و او فکر می‌کند یک نفر آن را دزدیده است و به دنبال دزد می‌گردد و دائماً به دیگران تهمت می‌زد.

موضوع کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ (Old Mother Hubbard's Stolen Bone) چیست؟

پیرزنی به نام هوبارد، سگ باهوش و بااستعدادی دارد که هر روز از خود هنرنمایی نشان می‌دهد و مادربزرگ هوبارد به عنوان جایزه برایش استخوان می‌گیرد. یک روز این پیرزن به قصابی می‌رود و برای سگ خود استخوانی آبدار و بزرگ می‌خرد. او مثل همیشه استخوان را داخل گنجه می‌گذارد و به حیاط می‌رود تا به کارهایش برسد. سگِ مادربزرگ مثل همیشه از خود هنرنمایی نشان می‌دهد و کارهای بامزه می‌کند. پیرزن تصمیم می‌گیرد به سگش استخوان جایزه بدهد اما خبری از استخوان نیست! از مادربزرگ هوبارد دزدی شده است! حالا او تلاش می‌کند تا دزد استخوان را پیدا کند.

کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده هستند، مناسب خواهد بود. الن دورنت (Alan Durant) تلاش می‌کند به کودکان بیاموزد که عجولانه قضاوت نکنند و بدون داشتن دلیل و مدرک به دیگران تهمت نزنند.

در بخشی از کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ می‌شنویم:

پس با تمام توانش دنبال مرد شیرینی فروش و پسربچه دویید. مادربزرگ و مرد، نصف شهر رو دنبال پسربچه دوییدن. اون به حاشیه شهر رسیده بود و کمی بعد، از محدوده‌ی شهر خارج شد و وارد جنگل انبوه بیرون شهر شد. مادربزرگ و مرد هم به دنبالش از دریای گل‌های بنفشه در حاشیه‌ی جاده عبور کردن و وارد جنگل شدن. اون‌ها به دوییدن ادامه دادن و در نهایت، پسرک رو کنار برکه‌ای پیدا کردن که خسته از دوییدن زیاد، روی سنگی نشسته بود تا نفسی تازه کنه. مرد شیرینی فروش فورا خودش رو بهش رسوند و اون روی زمین انداخت. مادربزرگ که نفس نفس زنان پشت مرد شیرینی فروش می‌اومد داد زد: آهای پسر. استخون من رو پس بده.

 ۱۰ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
استخوان دزدیده شده مادربزرگ

راهنمای دانلود کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ

برای دانلود کتاب صوتی استخون دزدیده شده مادربزرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  استخون دزدیده شده مادربزرگ
شبنم الیوند
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
عالی بود ممنون یک تلنگر برای اینکه به خودمون بگیم قضاوت ممنوع
فرانک رحیمی
۱۳۹۹/۹/۱۸
عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی بود مرسی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)