دانلود کتاب صوتی بله یا خیر: بهتر و بیشتر به تصمیماتتان فکر کنید و راه درست را انتخاب کنید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بله یا خیر: بهتر و بیشتر به تصمیماتتان فکر کنید و راه درست را انتخاب کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بله یا خیر: بهتر و بیشتر به تصمیماتتان فکر کنید و راه درست را انتخاب کنید

کتاب صوتی بله یا خیر: بهتر و بیشتر به تصمیماتتان فکر کنید و راه درست را انتخاب کنید نوشته‌ی اسپنسر جانسون، حاوی راهکارهایی تاثیرگذار و مفید است که به شما کمک می‌کند در موقعیت‌های حساس، تصمیمات درست بگیرید و به چیزهایی که برایتان کارآیی دارد، بله و به چیزهایی که برای­تان کارآیی ندارد، خیر بگویید.

درباره‌ی کتاب صوتی بله یا خیر:

افراد بسیاری هستند که در زندگی تصمیمات غلط و نادرست گرفته‌اند. کتاب صوتی بله یا خیر: بهتر و بیشتر به تصمیماتتان فکر کنید و راه درست را انتخاب کنید (Yes or no: the guide to better decisions) به شما نشان می‌دهد که چگونه از شیوه‌های بله یا خیر موجود در این اثر در هنگام گرفتن تصمیمات استفاده نمایید و به نتایج بهتری دست پیدا ‌کنید و استرس کمتری در زندگی داشته باشید.

ما در جهانی ناپایدار زندگی می‌کنیم، جهانی که میزان جنایت در کشورهای گوناگون آن به شدت بالا رفته و تأثیرات وحشتناک مواد مخدر، طلاق و بی‌خانمانی دیده می‌شود. ما چه می‌خواستیم و چه نمی‌خواستیم، در این موقعیت‌ها قرار گرفته‌ایم و این وضعیت‌ها و مشکلات تا حد بسیاری، نتیجه‌ی تصمیماتی است که به طور دسته جمعی توسط عموم مردم گرفته شده است. هنگامی که با آگاهی درونی به زندگی خود نگاه کنیم، می‌بینیم بیشتر ما اشتباهاتی که در گذشته مرتکب شده‌ایم را به خاطر داریم. هیچ شخصی دوست ندارد تصمیم غلط بگیرد. بهترین شیوه برای جلوگیری از اخذ تصمیمات غلط، تشخیص درست و به موقع برای «بله» گفتن به چیزهایی است که به صلاح ما تمام می‌شوند و «نه» گفتن به چیزهایی که به ضرر ما هستند.

خلاصه‌ی کتاب صوتی بله یا خیر:

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی شخصی باهوش است که به دنبال به دست آوردن راهی برای گرفتن بهترین تصمیم در موقعیت‌های دشوار است و برای این کار سفری کوتاه را شروع می‌کند. جوان از دیگران شنیده که این سفر به او کمک کند تا در زندگی به موفقیت‌های چشم‌گیری برسد و توانایی تصمیم‌گیری درست را در زندگی به دست بیاورد و این سفر توسط راهنمایی هدایت می‌شود که هم تاجری درخشان و هم کوه‌نوردی خبره است و اشخاص را با تصمیمات شخصی خود راهنمایی می‌کند.

اسپنسر جانسون را بیشتر بشناسیم:

اسپنسر جانسون (Spencer Johnson)، یکی از نویسندگان برجسته و پرطرفدار جهان است که اغلب از او به عنوان بهترین شخص، در ارائه‌ی راه‌حل‌های مفید و آسان برای موضوعات سخت و پیچیده یاد می‌شود. از یازده کتاب پرفروش بین‌المللی وی می‌توان به: «چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد؟» و «مدیر یک ‌دقیقه‌ای» اشاره کرد که به چندین زبان گوناگون جهان ترجمه شده‌اند.

در قسمتی از کتاب صوتی بله یا خیر: راهنمای تصمیم‌گیری بهتر می‌شنویم:

وقتی تنها به دنبال نیازهای حقیقی باشم، مصمم‌تر می‌شوم و زودتر به تصمیمات بهتر می‌رسم، ما زیاده‌خواهیم اما نیاز واقعی ما اندک است. وقتی فقط روی نیاز واقعی تمرکز کنیم، موفق‌تر می‌شویم و در نتیجه تصمیم‌گیری نیز آسان‌تر می‌شود. بگذار برای تو یک مثال بزنم. همسر من فوت کرده، روز بعد از اینکه برای اولین بار از برنامه‌ی کوه نوردی برگشتم، برای خرید مایحتاج به سوپرمارکت رفتم، در آن‌جا مدام از خودم می‌پرسیدم، آیا به این جنس واقعا نیاز دارم.

 ۲ ساعت و ۳۶ دقیقه، ۱۴۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۵۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
بخش اول
۱۵ دقیقه
بخش دوم
۱۴ دقیقه
بخش سوم
۱۸ دقیقه
بخش چهارم
۶ دقیقه
بخش پنجم
۲۹ دقیقه
بخش ششم
۲۰ دقیقه
بخش هفتم
۱۴ دقیقه
بخش هشتم
۷ دقیقه
بخش نهم
۷ دقیقه
بخش دهم
۷ دقیقه
بخش یازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی بله یا خیر: بهتر و بیشتر به تصمیماتتان فکر کنید و راه درست را انتخاب کنید

برای دانلود کتاب صوتی بله یا خیر: بهتر و بیشتر به تصمیماتتان فکر کنید و راه درست را انتخاب کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بله یا خیر: بهتر و بیشتر به تصمیماتتان فکر کنید و راه درست را انتخاب کنید

نظرات کتاب صوتی بله یا خیر: بهتر و بیشتر به تصمیماتتان فکر کنید و راه درست را انتخاب کنید

Donya Mistery
۱۳۹۹/۴/۲۶
از لحاظ محتوایی بسیار عالیه این کتاب، انتخاب چند گوینده به جای یکی برای من جالب بود با این حال انتظار میره که در محتوا‌های بعدی صدای گویندگان باهم هم تراز بشه و همچنین سرعت گویش ان‌ها نیز با هم یکی باشد.
ATENA YOUsefzadeh
۱۴۰۰/۱/۱۰
کتابی فوق العاده مفیدیه. پیشنهاد میکنم که حتما درست گوش بدید و برعکس نظر بعضی از دوستان من با گوینده‌های مختلف و با صداهای متفاوت موافقم و من و به یاد کتاب راز انداخت همونقدر عالیه👌👌👌👌
gavad sadegh
۱۴۰۰/۱/۲۰
وقتی که خوب دقت میکنم بیشتر تصمیم‌هایی که تا کنون گرفتم که نتیجه نداشته است از سر ترس و کمی آگاهی بوده واین موضوع در کتاب کاملا مورد بحث قرار گرفته است
مشاهد همه نظرات (۵)